Mavi Yolculuk Marmaris Datça

Marmaris Merkez, Muğla
Mavi Yolculuk Marmaris Datça
Marmaris Merkez, Muğla
Fırsatlar ve İndirimler
  • ZUBİZU 2 kat puan kazanımı.29.08.2019 ile 31.12.2019 tarihleri arasındaki konaklamalarda 11.09.2019 ile 30.09.2019 tarihleri arasında yapılacak rezervasyonlar için geçerlidir.
TÜM FIRSATLARI GÖSTER DAHA AZ GÖSTER
FİYAT TABLOSU

Oda seçenekleri

Öne çıkan özellikler

Büyüklük Bilgisi: Teknelerde 6 ile 8 arasında kabin bulunuyor.

Otel Olanakları

Ücretsiz Olanaklar
Ücretli Olanaklar
Konum

Türkiye’de Turkuaz Kıyıları’nı keşfetmenin en güzel yolu, benzersiz bir yat tatili ile mavi yolculuğa çıkmaktan geçiyor. Egzotik plajlar ve büyüleyici manzaralar sunan adalara karadan ulaşmak zor ve hatta çoğu zaman imkansız olabiliyor. Deniz yolu ise bu güzelliklerle tanışmanın en ideal şeklini sunuyor. Turkuaz Kıyıları; huzurlu ve dinlendirici atmosferi, bozulmamış doğasıyla Türkiye sahillerinin mücevherleri arasında yer alıyor.

Genel Tanıtım

MARMARİS - DATÇA - MARMARİS
1. Gün
Marmaris
Tekneye varış sonrası teknede akşam yemeği servis ediliyor. Tekne birinci gece Marmaris Yat Limanı’nda demirli kalıyor.
2. Gün
Arap Adası, Bozukkale
Kahvaltıdan ve bilgilendirmeden sonra tekne limandan ayrılıyor ve Arap Adası’na varılıyor. Öğle yemeği burada veriliyor. Yüzme molasında sonra Bozukkale’ye hareket ediliyor. Tarihte Loryma olarak geçen Bozukkale’de akşam yemeği alınıyor ve geceleme burada yapılıyor.
3. Gün
Datça
Kahvaltıdan sonra Datça’ya hareket ediliyor. Burada isteyen yolcularımız ekstra olarak düzenlenen yarım günlük Knidos Antik Şehir Turu’na katılabilirler. Geceleme Datça Limanı’nda ya da yakın bir koyda yapılıyor.
4. Gün
Aktur, Bencik
Kahvaltıdan sonra hazırlıklar tamamlanıp Hisarönü Körfezi’nin kuzeyinde yer alan Aktur’a doğru hareket ediliyor. Ardından da Bencik Koyu’na varılıyor. Geceleme ve akşam yemeği bu koyda.
5. Gün
Selimiye veya Orhaniye
Hisarönü Körfezi’nin derinliklerinde bulunan Selimiye veya Orhaniye koylarından birine varılıyor. Burada isteyen yolcularımız ekstra Cip ile Safari Turu’na katılabilirler.
6. Gün
Dirsek Bükü, Bozburun
Kahvaltıdan sonra Dirsek Bükü’ne hareket ediliyor. Daha sonraki durağımız Bozburun Koyu. Geceleme ülkemizde ahşap tekne yapımının devam ettiği birkaç yerden biri olan Bozburun ya da yakın bir koyda yapılıyor.
7. Gün
Kadırga, Marmaris
Kahvaltıdan sonra Kadırga’ya veya uygunluğa göre Kumlubük’e geçiş yapılıyor. Öğle yemeğinden sonra Cennet Adası görülüyor. Geceleme Marmaris Limanı’nda yapılıyor.
8. Gün
Kahvaltıdan sonra tekneden ayrılış.

Yeme/İçme

Teknede Tam Pansiyon konaklamalarda; kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği dahil. Teknede alınan tüm içecekler ücretli. Konsept akşam yemeği ile başlar ve 7. gün gece 23.00'te sona erer. Gemiye biniş saati 16.00 olup, iniş saati kahvaltıdan sonra 10.00'dur.
08.00-09.00 Kahvaltı
13.00-14.00 Öğle yemeği
20.00-21.00 Akşam yemeği

Hizmet Saatleri

Genel Uyarılar

Tekneye dışarıdan içecek getirilmesine izin verilmiyor.

Marmaris-Datça-Marmaris turlarımız cumartesi günü gerçekleştiriliyor. Kaptan, hava şartlarına bağlı olarak rotayı değiştirebilir. Teknelerde aile odası bulunmuyor. Standart, klimasız, iki kişilik kabinler mevcut olup ek yatak verilmiyor. Ekstra turlar minimum kişi sayısına göre düzenleniyor, yeterli kişi sayısına ulaşılmadığı zaman turlar iptal ediliyor. Verilen tekne resimleri örnek olup misafirlerin hangi tekne ile tura katılacakları, turdan önceki akşam üzeri belirlenir.   

Teknede hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı. Kaptan, hava ve deniz durumuna göre rotayı değiştirme yetkisine sahiptir.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.