Marmaris_Icmeler Otelleri
-
2 yetişkin, 0 gece
Aramayı değiştir
Sonuçları filtrele
29 / 29
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin

İçmeler, Marmaris Otelleri

Sırala

Muhteşem kumsalları, tertemiz havası ve lüks İçmeler Otelleri ile Marmaris'ten rol çalan İçmeler, etrafını saran çam ormanlarından yükselen mis kokusu ile yılın yorgunluğunu atacağınız yer olabilir.

Kasabanın adının, faydaları eski çağlardan beri bilinen şifalı sulardan geldiği sanılmaktadır.

Turunç

Marmaris sınırları içinde ve İçmeler'in yanı başında yer alan; ismi gibi "narenciye kokan" bu koya bayılacaksınız. Mavi bayraklı sahilleri, şirin lokantaları ve butik otelleriyle Turunç, İçmeler'de gezilecek yerlerle yetinmeyenler için hoş bir alternatif olabilir.

Marmaris Marina

Marmaris'e sadece 8 km mesafede bulunan ve neredeyse 24 saat boyunca devam eden minibüs seferleri ile kolayca ulaşılabilen İçmeler, Marmaris'in bir mahallesi gibi. Bu yüzden İçmeler'in huzur ve doğa dolu atmosferinden biraz uzaklaşarak marina civarında sosyalleşebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Plajlar

İçmeler ve çevresinde bulunan plajlar: İçmeler Plajı, Halk Plajı, Marmaris Plajı ve Kızkumu Plajı'dır. Bunların yanı sıra İçmeler Otelleri'ne ait beach club tipi plajlarda da deniz keyfi yapabilirsiniz.

Aktiviteler

Özellikle maceracı kişilikler için "İçmeler'de ne yapılır?" sorusunun pek çok cevabı var! Bölgede jeep safari, rafting, trekking, kano ve dağ bisikleti turlarına çıkabilirsiniz.

Damak Zevki

İçmeler yemekleri elbette Ege'nin taptaze kokusunu ve ruhunu taşıyor. Izgara balıklar, zeytinyağlı Ege otları ve gözlemeler bölgenin vazgeçilmezleri.

Faydalı Bilgiler

  • İçmeler, Marmaris bölgesinin en popüler yeri. Bu yüzden Marmaris merkez ile İçmeler arasında sürekli bir sirkülasyon var.
  • Marmaris bölgesinin en iyi otellerinin bulunduğu İçmeler, tatil köyleri açısından da zengin bir merkez.

Gece Hayatı

İçmeler'de büyük otellerin barlarıyla sınırlı olan gece hayatı, Marmaris'te tam gaz devam ediyor. Areena Club ve Greenhouse Dance Club kentin en popüler mekanlarından.