Hisarönü, Marmaris Otelleri
-
2 yetişkin
Değiştir

Hisarönü, Marmaris Otelleri

Sonuçları filtrele
7 / 7
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin
Daha Fazla Yükle
Daha Fazla Yükle

Marmaris'in huzur kaynağı Hisarönü, doğanın sunduğu tüm güzellikleri kusursuz bir şekilde karşınıza çıkarıyor. Huzura davet eden sahilleri ve koylarıyla Hisarönü'nde yunusları seyredebilir, kendinizi doğanın kucağında hissedebilirsiniz.

Tarihinde şifalı izler taşıyan Hisarönü, iki asır önce tedavi merkezlerinin kurulması için seçilmiş bir Marmaris ilçesi.

İnbükü Orman Kampı

Emel Sayın Koyu ile fark yaratan, gerçek tatilin ne olduğunu size anlatmak için hazır bekleyen ve Hisarönü'nde mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri olan İnbükü Orman Kampı, 1500 dönümlük milli park alanında bulunuyor.

Mavi Yolculuk ve Plajlar

Hisarönü'nden kendinizi mavi denize bırakabileceğiniz ve özgürlüğe kavuşacağınız tekne turlarıyla İnbükü Koyu, Tavşan Adası, Kartal Koyu gibi harika yerleri görebilirsiniz. Denizde dikkat etmeniz gereken bir detay da her açıdan size iyi gelecek olan yunuslar…

Tarihi Eserler

Hisarönü, tarihi değiştirecek keşiflerin yaşandığı, iki asır öncesinden sağlık merkezlerinin bulunduğu bir doğa harikası. Tunç Çağı'na ait izler taşıyan Hisarönü'nde gizemli bir tarih sizi bekliyor.

Pazar ve Çarşılar

Hisarönü Otelleri'nin çevresindeki yerel dükkanlardan alacağınız gıdalar, yıl boyunca zinde ve sağlıklı kalmanızı sağlayabilir. Hediyelik eşya yerine, Hisarönü çarşı ve pazarlarından organik gıdalar alabilirsiniz.

Damak Zevki

Hisarönü mutfağında, ünü dünyaya yayılan Marmaris Çam Balı mutlaka denemeniz gereken lezzetlerin başında geliyor. Yemekleri ile aklınızı başınızdan alacak Hisarönü Otelleri'nin restoralarında, yumurtalı patlıcanı tatmayı sakın unutmayın.

Faydalı Bilgiler

  • Hisarönü butik otel açısından oldukça zengin bir ilçe. Marmaris'ten daha sakin ve huzurlu bir tatil sunuyor.
  • Marmaris'e göre nem oranı düşük olduğu için Hisarönü'nde bahar akşamları serin olabilir.

Gece Hayatı

Hisarönü'nde gece hayatını yaşamak için Marmaris Barlar Sokağı sizi bekliyor. Marmaris'ten daha sakin bir gece hayatı tatmak için, Hisarönü plajlarında gün batımında çalan müziklerden yararlanabilirsiniz.