Club&hotel Letoonia

Karagözler, Fethiye, Muğla
 • Tesis Bilgileri
 • Çevre ve Konum
 • Yorumlar
  7.3Çok İyi
  % 88 Tavsiye ediyor.

  Tesis çalışan personelleri özellikle garsonlar yabancılara daha yakın davranmakta. Bir kaç kez bir şey talep etmemize rağmen yardımcı olmadılar ancak bir başka masada bulunan yabancı müşterilere bir istekleri var mı diye sürekli soruyorlardı. Biz de burada tatil yapabilmek için ücret ödeyerek geldik,ücretsiz konaklamadık. Bu ayırımın yapılması bu kadar güzel bir tesise yakışmamaktadır. Kaldı ki sezon sonu ve rahat bir ortamda iken böyle olması sezon ortasında nasıldır sorusunu ayrıca akla getirmektedir. Tesis konumu ve doğası mükemmeldi bunu belirtmek isterim. Saygılar.

Oda Seç

Tesis, bu tarihler için fiyat belirlememiştir. Yine de bu veya benzer tesislerle ilgili bilgi almak isterseniz

Tesis Bilgileri

Tesis Bilgileri

KONSEPT
 • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Tesis Olanakları

Spor Detaylı Bilgi

 • Sauna
 • Hamam
 • Step
 • Açık Havuz
 • Jakuzi
 • Mini Golf
 • Plaj Voleybolu
 • Okçuluk
 • Tenis Sahası
 • Aerobik
 • Basketbol
 • Dart
 • Gün Boyu Animasyon
 • Fitness Merkezi
 • Su Kaydırağı
 • Spa Merkezi Ücretli

Çocuk / Bebek Detaylı Bilgi

 • Çocuk Havuzu
 • Mini Kulüp
 • Çocuk Oyun Parkı

Otel Olanakları

 • Kablosuz İnternet (Ana Bina odalarında ve Agora bar çevresinde)
 • Yoga

Spa / Wellness

 • Buhar Odası
 • Masaj Ücretli

Otel Olanakları

 • Crossfit
 • Genel Tanıtım

  Misafirlerini, Türkiye'nin eşsiz coğrafyası Fethiye'de, 2000 m. sahilin çevrelediği, üç muhteşem koy ve plajların da içinde olduğu 165 dönümlük bir yarımada üzerinde ağırlayan Club & Hotel Letoonia, tatil köyünden öte bir tatil destinasyonu sayılabilecek özellikleri bünyesinde barındırıyor.

 • Yeme / İçme

  Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü, alkolsüz ve bazı yabancı içecekler 24 saat ücretsiz. A la carte restoranlar rezervasyonlu ve ücretli. Minibar giriş günü dolduruluyor.

  Tesiste 09.00-00.00 Agora ve Lobi Bar, 10.00-18.00 Champagne,Sunrise Beach Bar ve Dolphin Bar Bar, 20.00-23.00 Beer Garden ve Coctail Bar, 10.00-00.00 Marina Bar, 23.30-02.00 Moonlight Disko, 00.00-08.00 Night Bar (Champagne Bar), 11.00-16.00 Vitamin Bar, 19.00-00.00 Coctail Bar (Sunrise Beach), 23.00-01.30 Sunset Lounge, 20.00-23.00 Coffee House hizmet veriyor.

  Restoranlar

  Chopstix A la Carte Restoran(Ücretli)

  Dolphin A la Carte Restoran(Ücretli)

  La Dama A la Carte Restoran(Ücretli)

  Hizmet Saatleri

  07.00-10.00 Kahvaltı
  10.00-11.00 Geç Kahvaltı
  11.00-12.30 Snack Fast Food  (Al - Götür)
  11.00-16.00 Gözleme Köşesi
  12.30-16.00 Snack Öğle Yemeği
  12.30-18.00 Dondurma Saati Fantasia Restoran
  12.00-18.00 Pastane
  12.30-15.00 Snack Fast Food
  12.30-14.30 Öğle Yemeği Lykia Restoran
  12.30-16.00 Öğle Snack A la Carte
  12.30-17.00 Dondurma Saati Cactüs Restoran
  15.00-16.00 Snack Fast Food
  15.00-16.00 Lokma
  16.00-17.00 Churros
  16.00-17.00 Hot Dog
  16.00-18.00 Coffee Break
  17.00-18.00 Waffel
  19.00-00.00 Geç Giriş Büfesi
  19.00-23.00 Sunset Lounge (Snack Atıştırmalıklar)
  19.30-21.30 Akşam Yemeği
  19.30-22.00 A la Carte Restoranlar (Ücretli)
  00.00-07.00 Gece Snack
 • Plaj

  Denize sıfır konumdaki tesisin özel iskelesi ve 2000 m uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor.

  2000 metre sahil şeridi içerisinde 3 ayrı özel plaja (Cactus Beach, Champagne Beach ve Dolphin Beach) sahip.

  Şezlong, şemsiye, minder plajda ve havuzda ücretsiz. 

 • Konum

  Paçarız Burnu mevkiindeki tesis, şehir merkezine 4 km, Dalaman Havaalanı'na 57 km. mesafede konumlanıyor.

 • Balayı

  Balayına Özel Hizmetler

  Tesiste 26.08 -31.08.2022  tarihleri arasında yapılacak konaklamalar için 16 Ağustos- 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek rezervasyonlarda, balayı çiftlerine özel hizmetler sunuluyor.

  • Otele girişte Misafir İlişkileri tarafından özel karşılama
  • Giriş günü odaya meyve sepeti ve şampanya servisi
  • Giriş günü odaya 2 kişilik kalp şeklinde pasta servisi
  • Balayı Odası dekorasyonu
  • Odaya ilk sabah zengin kahvaltı servisi
  • Özel bir alanda 2 kişilik özel balayı yemeği

   Balayı indirimi  26.08 – 31.10.2022  tarih aralığı konaklamalarında geçerli değildir.
 • Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

  Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

  ✓ Covid-19 nedeni ile tesiste hijyen ve temizlik standartları ile ilgili olarak uygulanmakta olan prosedürlere; Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) konaklama sektörü için yayınlamış olduğu “Covid-19 Yönetimi için Operasyonel Hususlar” adlı yayını, T.C. Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu’nun açıklamaları ve tavsiye kararları, yerel sağlık birimlerinin ve de sektör birliklerinin görüş ve önerileri kapsamında yeni standartlar ilave edildi.

  ✓ Tesiste oluşturulan Pandemi İzleme Kurulu, gündemi ve gelişmeleri devamlı takip etmektedir. Kurul, gelişen yeni durumlara göre tespitleri ve önerileri ile uygulamalarda gereken revizeleri de yapmaktadır.

  ✓ Ayrıca otelin içinde, çabuk karar alarak oluşturulan eylem planlarını uygulamakla görevli olacak İşyeri Sağlık ve Güvenlik Kurulu oluşturulmuştur. Genel müdür başkanlığındaki kurulun üyelerine gerekli eğitimler de verilmiştir

  Çalışanlarla İlgili Önlemler ve Hijyen Kuralları

  ✓ Çalışanların işe geliş ve gidişlerde kullandıkları transfer araçları her servis öncesinde ve sonrasında dezenfekte edilmektedir.

  ✓ Çalışanlar transferler sırasında koruyucu maske takmak zorundadır. 

  ✓ Çalışanlar işe başlamadan önce genel sağlık taramasından geçirilmektedir.

  ✓ Personel üniformaları sıklıkla değiştirilerek yıkanmakta ve personel işe başlamadan önce dezenfekte uygulamasından geçmektedir.

  ✓ Personelin ortak kullanım alanlarında ve geri plandaki çalışma ünitelerinde yeterli sayıda dezenfeksiyon ünitesi mevcuttur. Her personel, hangi departmanda görev yaparsa yapsın ellerini dezenfekte etmekle beraber mutlaka her saat başı ellerini kuralına göre yıkamak zorundadır.

  ✓ Kat hizmetleri, temizlik hizmetleri, yiyecek ve içecek üretim alanları ve bulaşıkhane gibi geri plandaki alanlarda çalışan personel maske ve tek kullanımlık eldiven takmak zorundadır.

  ✓ Personelin ortak kullanım alanlarında pandemi ve hijyen konularında afişler, broşürler bulunmakta ve bu alanlarda güvenli fiziki mesafe kuralı uygulanmaktadır.

  ✓ Her çalışan, güvenli fiziki mesafe kuralını bilmekte ve uygulamaktadır. Misafir ile direkt ilişkide bulunan çalışanlar gerektiğinde maske takmaktadır.

  ✓ Otelde çalışanlar için sertifikalı işyeri hekimi görev yapmaktadır. Olası Covid-19 vakası durumları için eylem planları mevcuttur.

  ✓ Pandemi sürecinin başlamasından itibaren tüm personele, yaşanan pandemi ve korunma yöntemleri, bulaşma şartları ile ilgili olarak uzman firma ve sağlık ekipleri tarafından eğitimler verilmiştir ve eğitimler devamlı tekrarlanmaktadır. Her gün yapılan operasyon toplantılarında bu konuların üzerinden devamlı geçilmektedir.

   

   

  Dezenfeksiyon İşlemleri

  ✓ Misafir odaları, restoranlar, barlar, SPA ve sağlıklı yasam üniteleri, çocuk kulübü ve oyun alanları, genel mekanlar, toplantı odaları, kongre salonları ve tüm diğer misafir alanları ile mutfak alanları, personel kullanım alanları, ofisler ve depolar detaylı bir şekilde, etkileri bilinen ve onaylanan hidrojen peroksit bazlı malzeme ile dezenfekte edilmiştir.

  ✓ Profesyonel ekipler tarafından yapılan dezenfeksiyon işlemlerine periyodik olarak devam edilecektir. Ayrıca otel bünyesinde oluşturulan gezici dezenfeksiyon ekipleri de bu konuda çalışmalar yapmaktadır.

  Genel Mekanlardaki Hijyen ve Temizlik Kuralları

  ✓ Otel, kimyasal temizlik ürünleri konusunda uluslararası bilinirlikleri olan Eczacıbaşı firması ile çalışmaktadır. Eczacıbaşı firması tüm personele düzenli aralıklar ile detaylı eğitimler vermektedir. Bu sayede temizlik esnasında uygun dozda ve doğru kimyasalların kullanılması sağlanmaktadır.

  ✓ Her alan için uygun temizlik malzemesi ve farklı ekipmanlar ile temizlik işlemleri sağlanmaktadır.

  ✓ Tüm genel alanlarda ve tuvaletlerde devamlı dokunulan yüzeyler, kapı kolları, tırabzanlar, asansörler, asansör butonları, lavabolar, bataryalar, pisuarlar ve klozetler; su ve deterjan kullanılarak dikkatle temizlenmektedir. Temizlik yapıldıktan sonra sulandırılmış çamaşır suyu ve klor tabletleri kullanılmaktadır. Tüm bu işlerde çalışan personel, maske ve tek kullanımlık eldivenler ile çalışmaktadır.

  ✓ Tüm genel mekanlarda, tuvaletlerde ve ihtiyaç duyulan her noktada el dezenfeksiyon aparatları ve üniteleri bulunmakta ve bunların takibi de titizlikle yapılmaktadır.

  ✓ Temizlik ve dezenfeksiyon aralıkları sıklaştırılarak hazırlanan detaylı kontrol listeleri vasıtası ile denetlenmektedir.

  Giriş ve Çıkış İşlemleri

  ✓ Bavullar ve diğer eşyalar, bu konuda gereken eğitimleri almış olan personel tarafından dezenfekte edilerek otele alınacak ve misafirlerin odalarına güvenli şekilde gönderilecektir.

  ✓ Otele giriş ve çıkışlarda birikim olmamasını sağlayacak tüm tedbirler alınmış, güvenli mesafe aralıkları gösterilmiş ve beklemek gerektiğinde kullanılabilecek güvenli dinlenme alanları oluşturulmuştur.

  ✓ Kapı kartları, misafirler otele giriş yapmadan önce hazırlanarak dezenfekte edilmiş şekilde verilecektir. Tüm giriş ve kayıt işlemleri güvenli fiziki mesafe kuralı göz önüne alınmak sureti ile gerçekleştirilecektir.

  ✓ Dileyen misafirler otele giriş yapmadan önce mail adresleri vasıtası ile tesisle irtibata geçebilir ve giriş işlemlerini online olarak güvenli şekilde yapabilir.

  ✓ Belli limitler dahilinde olmak üzere temassız POS makineleri kullanılacak ve bu makineler devamlı surette dezenfekte edilecektir.

  ✓ Misafirler, tesisin mobil uygulamasını telefonlarına indirerek hızlı iletişim ve gerekli duyurulardan haberdar olabilir.

  ✓ Check-in ve Check-out sırasında temas gerektirebilecek tüm işlemler mutlaka güvenli fiziki mesafe kuralı çerçevesinde ve usulüne uygun şekilde yapılacaktır.

  Misafir Odaları

  ✓ Oda temizliğinde görevli personel ve idareciler, maske ve tek kullanımlık eldivenler ile çalışmaktadırlar. Her odanın temizliği sonrasında, diğer odanın temizliği başlamadan eller yıkanarak yeni maske, eldiven ve temizlik bezleri değişikliği yapılmaktadır.

  ✓ Oda temizliklerinde; tekstil dezenfeksiyonu için M281, ortam dezenfeksiyonu için M624 (ULV cihazı ile kullanılan hidrojen peroksit bazlı dezenfeksiyon ürünü) ve çamaşır suyu kullanılmaktadır. Eller ile devamlı dokunulan yüzeylere daha çok önem verilmekte; kapı kolları, bataryalar, telefon ahizesi, televizyon kumandası, klima kumandası, aydınlatma anahtarları, su ısıtıcıları, kahve makineleri, minibarlar temizlikleri yapıldıktan sonra ayrıca dezenfekte edilmektedir.

  ✓ Odaların temizliğinde kullanılan bezlerde renk kodu sistemi uygulanmaktadır.

  ✓ Yatak tekstil malzemeleri ve havlular günlük olarak değiştirilmekte ve bunların toplanması veya serilmesi sırasında çırpma ve silkeleme işlemi yapılmamaktadır. Bu sayede toz ve partikül oluşumuna izin verilmemektedir. Kirliler ayrı ayrı poşetlenerek toplanmaktadır.

  ✓ Kullanılan tüm tekstil ve havlular 90 derecede ve yeterli sürelerde yıkanmaktadır.

  ✓ Misafirlerin günlük kullanımı için hazırlanan buklet malzemeleri, yerlerine koyulmadan önce dezenfekte edilmektedir. Ayrıca bu sete el dezenfektanları da ilave edilmiştir.

  ✓ Minibar ürünleri dezenfeksiyon işleminden geçirilerek tedarikçilerden teslim alınmakta, güvenli ortamda muhafaza edilmekte ve odalara aynı özenle servis edilmektedir.

  ✓ Odalar, temizlik işlemleri bittikten sonra minimum 1 saat süre ile havalandırılmakta ve rutin olarak dezenfeksiyon işlemine tabi tutulmaktadır.

  Yiyecek ve İçecek Üniteleri

  ✓ Kapalı mekanlardaki tüm yiyecek ve içecek ünitelerinde bulunan masa, sandalye, tabure ve oturum aralıkları, tavsiye edilen güvenli mesafelere uygun olarak düzenlenmiştir. Otelin restoran, bar ve genel mekan büyüklükleri ve kapasiteleri son derece ferah ve yeterli durumdadır.

  ✓ Tüm yiyecek ve içecek ünitelerinin girişlerinde el dezenfeksiyon teçhizatları bulunacak ve görevli personel gerekli yönlendirmeleri yapacak.

  ✓ Masalarda masa örtüsü ve bez peçete kullanılmayacak, menaj malzemeleri her kullanımdan sonra uygun şekilde dezenfekte edilecektir.

  ✓ Restoranlarda self-servis seklinde kullanılan çay ve kahve makineleri, misafirler tarafından kullanıldıktan sonra dezenfekte edilmektedir.

  ✓ Yiyecek ve içecek ünitelerinde bulaşıklar el ile değil, mutlaka bulaşık makinesi ile yıkanacak ve ortama göre tek kullanımlık malzemeler ile sunumlar yapılabilecektir.

  ✓ Yiyecek ve içecek mekanlarının genel temizlikleri ile masa sandalye, tezgah, büfeler ve diğer tüm malzeme ve materyallerin temizlikleri servis başlangıç ve bitişlerinde usulüne uygun şekilde yapılarak dezenfektasyon işlemleri gerçekleştirilecektir.

  SPA, Fitness ve Spor alanları

  ✓ Hamam, sauna, masaj alanlarında ve bakım hizmetlerinde son derece hijyenik şartlar oluşturulmaktadır. Güvenlikleri önceden sağlanmış ya da tek kullanımlık malzeme ve materyaller ile servis verilmektedir.

  ✓ Uygulamaları yapan tüm personel, her uygulama öncesinde ve sonrasında kendilerini dezenfekte etmek için belirlenen kurallara uymak zorundadır. Kuru mekanlarda maske ile çalışılacaktır.

  ✓ Sauna, hamam ve buhar odalarının kullanım kapasiteleri hijyenik şartlara göre düzenlenmiştir.

  ✓ Fitness salonlarındaki tüm spor aletleri, makine ve teçhizatlar, gerekli mesafeler korunarak tekrar düzenlemiş olup her kullanımdan sonra dezenfeksiyon işlemleri anında yapılacaktır.

  ✓ Giyinme-soyunma odaları, duşlar, tuvaletler gibi genel mekanlar; elbise dolapları ve anahtarları, kullanılan havlu, bornoz, peştamal gibi tüm malzemeler güvenli şekilde temizlenerek dezenfekte edilmektedir

  Çocuk Kulübü ve Oyun Alanları

  ✓ Çocukların kullanacağı tüm alanların dezenfeksiyon ve temizlik işlemleri titizlikle ve sıklıkla yapılmaya devam edecektir.

  ✓ Çocuk kulübü personeli, hijyen eğitiminden geçen ve konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.

  Havuz, Plaj ve Eğlence Aktiviteleri

  ✓ Plajdaki ve havuz kenarlarındaki kapasiteler yeterli durumdadır.

  ✓ Havuz temizlikleri, herhangi bir hastalığa veya salgına yer vermeyecek kimyasal değerlere uygun şekilde yapılmaya devam edecektir.

  ✓ Tüm şezlonglar, şezlong minderleri, plaj ve havuz malzemeleri günlük olarak gereken temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden geçirilmektedir.

  ✓ Kapalı havuzdaki havalandırma sistemlerinin sorunsuz çalışmaları sağlanmaktadır.

  ✓ Spor ve eğlence aktivitelerine güvenli fiziki mesafe kurallarına uygun olarak düşük kapasitelerde ve soft animasyonlarla devam edilecektir.

  Genel Bilgilendirmeler

  ✓ Otelin bulunduğu lokasyon merkezidir ve otelden tam teşekküllü sağlık kurumlarına kolayca ulaşılabilir. Otel Leton Hastanesi ile işbirliği yapmaktadır ve otelde doktor hizmeti vardır.

  ✓ Olası vaka durumları için eylem planları hazırdır. Yapılan tüm işlem ve uygulamalar detaylı olarak kayıt altına alınmaktadır.

  ✓ Misafirlere sunulan tüm malzeme ve mamuller, güvenli tedarikçilerden satın alınmaktadır. Ürünler, gereken tüm kontrol ve dezenfeksiyon işlemlerinden sonra tesise kabul edilmektedir. Tesiste depolama ve saklama işlemleri son derece hijyenik ortamlarda yapılmaktadır.

  ✓ Tesisin Hijyen Sertifikasyon Programı’na destekleri sürmektedir.

Önemli Bilgiler

 • GİRİŞ SAATİ 14:00
 • ÇIKIŞ SAATİ 12:00
 • Balayı paketinden yararlanacak evli çiftlerin, evlilik tarihlerinden itibaren altı ay içinde yapacakları konaklamada, check-in sırasında evlilik cüzdanı göstermesi gerekiyor.

  Kablosuz internet, lobi, anabina odaları ve Agora bar çevresinde ücretsiz. Tesisin bungalov odalarında split klima, seramik zemin, balkon veya cumba bulunuyor.

  Letoonia Club & Hotel Fethiye odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste, üst kısımlarda yer alan bungalowlara ulaşmak için 4 adet panaromik asansör mevcut.
  Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

  Tesislerde verilen Ultra Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur. 

  Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.  Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

  Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

  Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

  Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

Google Maps Konumu
 • Çevredekiler
  Ortaca Belediyesi Dalyan Mahallesi Kültür Ve Sanat Merkezi İskenderin İsli Mağarası Gizlikent Şelalesi Girmeler Şifa Kaplıcası Fethiye Kalesi Çalış Plajı Kuş Cenneti Erasta Fethiye AVM Civcili Ahmet Ağa Meydanı Letonya Tatil Köyü Plajı Ecesaray Marina Türk Komutanlar Anıtı
 • Ulaşım
  Muğla Dalaman Havalimanı Denizli Çardak Havalimanı Fethiye Otogar Otobüs Durağı
 • Tarihi Yerler
  Karmylassos Antik Kenti ( Levissi Antik Kenti ) Kadyanda Pınara Ören Yeri Fethiye Müzesi Üzümlü Müzesi Fethiye Antik Tiyatrosu Antik Mezar Telmessos Kaya Mezarları Kaya Mezarları Kaya Köy Kalıntıları Af Kule Manastırı

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Yorumlar

Yorumlar

{{ reviewModel.generalScore }} {{ reviewModel.generalScoreText | localize}}
{{ reviewModel.totalReviews }} Toplam Yorum
Tesise ait toplam {{ reviewModel.totalReviews }} görüş mevcut
 • {{ reviewType | localize }} {{ score }}

Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için buraya tıklayabilir, Otelpuan Kullanım Sözleşmesi’ni buradan inceleyebilirsiniz.

Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.

Misafir Fotoğrafı
Misafir {{ userReview.commentDate.date.month }} / {{ userReview.commentDate.date.year }}
{{ userReview.userGeneralScore }} {{ userReview.userGeneralScoreText | localize }}
 • {{ userReview.userGeneralScore }} {{ userReview.userGeneralScoreText | localize }}
 • {{ userReview.comment }}

  • {{ scoreType | localize }} :{{ formatScores(scorePoint.score, scoreType) }}
 • {{ userReview.hotelReplyText }}
{{ reviewModel.categoryType | localize }} kategorisine ait yorum bulunamadı!
TÜM YORUMLARI GÖR