Uçak ile Gidiş Otobüs ile Dönüş Karadeniz, Anadolujet, İsta...

İstanbul - Erzurum'a Uçak ile Gidiş, 7 gece Konaklama - 8 Gün

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
3.561,96 TL 2.239,87 TL den itibaren

Tüm Karadeniz Turları

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
BU TURU ONLINE SATIN ALIN | Kalkış tarihini seçin, uçuş planı ve müsaitliği görüntüleyin, satın alın
Kalkış tarihi tercihiniz
Ücrete Dâhil Olanlar
  Satın aldığınız turu Zorunlu Seyahat Sigortası Poliçesi ile güven altına alıyoruz.
  Ayrıca; gezi süresince Mapfre Sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sağlık sigortası hizmeti sağlıyoruz.

  Safranbolu,Sinop, Tarihi Cezaevi, Samsun, Atatürk Anıtı, Bandırma Vapuru, Ordu, Boztepe,Tirebolu,Akçaabat, Trabzon, Ayasofya, Atatürk Köşkü, Gümüşçüler, Zigana Geçidi, Hamsi Köy, Sümela Manastırı, Sürmene, Uzungöl, Çamlıhemşin, Fırtına Vadisi, Ayder Yaylası, Galer Düzü, Kalegon, Gelintülü Şelalesi, Batum, Orta Camii, Şehir Parkı, Avrupa Meydanı, Medea Anıtı, Gönye Kalesi, Kutaisi, Artvin, Borçka,Erzurum, Çifte Minareli Medrese, Üç Kümbetler

  -----------------------------------------------------------------------------------------------

  Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi, Otellerde 6 gece Y.P, 1 Gece Oda Kahvaltı konaklama,
  7 sabah kahvaltısı ve 6 akşam yemeği,
  Lüks otobüsler ile ulaşım,
  Çevre gezileri,
  Etstur ikramları
  Anadolujet ile İstanbul Sabiha Gökçen HL. - Erzurum Gidiş Uçak Bileti
Tur Programı
1.GÜN Pazar / Sabiha Gökçen Havalimanı, Erzurum Havalimanı, Erzurum, Çifte Minareli Medrese, Üç Kümbetler, Tabyalar, Lala Paşa Camii, Tortum Şelalesi, Artvin Gezimizin ilk günü Sabiha Gökçen Havalimanından Anadolujet Havayollarının TK7400 sefer sayılı saat 08:05 İstanbul - Erzurum uçuşunu gerçekleştiriyoruz. Erzurum Havalimanı’nda rehber ve kaptanımız ile buluşmamızın şehir merkezindeki gezimize başlıyoruz. İlk olarak Anadolu’nun ilk beylikler dönemi devletlerinden Saltuklu mimari üslubunu en iyi yansıtan eserlerden olan Üç Kümbetler’e ulaşıyoruz Emir Saltuk Türbesi ve diğer iki türbeyi gezdikten sonra restorasyonu devam eden Erzurum’un simgesi Çifte Minareli Medreseyi gezmeye başlıyoruz. Erzurum’un sembolü haline gelen Çifte Minareli Medrese’nin kitâbesi olmadığından, yapılış tarihi kesin olarak bilinmemektedir. Selçuklu Sultani Alaaddin Keykubat’ın kızı Hundi Hatun veya İlhanlı hanedanlarından Padisah Hatun tarafından yaptırılmış olabileceği düşüncesi ile adına Hatuniye Medresesi denmektedir. Yapının minaresi ile ilgili “usta, çırak” efsanesi gibi birçok efsaneye de konu olan yapıyı gezdikten sonra Oltucular Hanı’na hareket ediyoruz. Burada verilen serbest zaman sonrası Top Tabyaları, Lala Paşa Camii ve Erzurum Kongre binasını dışarıdan gördükten sonra öğle yemeğimizi ekstra olarak alacağımız restoranda serbest zaman veriyoruz. Dileyenler kesme çorbası, cağ kebabı, kadayıf dolmasının da tadına bakabilirler. Belirlenen saate Tortum Şelalesi’ne hareket ediyoruz. Şelalede verilen mola sonrası belirlenen saate Artvin’e hareket ediyoruz. Keyifli geçen iki saatlik yolculuk ardından Artvin’e varıyoruz. Çoruh nehri üzerinde kurulu ülkemizin en derin barajı olan Deriner Barajı’nı fotoğraflama imkanımız oluyor. Genya Dağı’na kurulu Artvin’e hakim otelimize ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam yemeği öncesi Artvin şehir merkezinde gezinti yapabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil değildir.
Öğle Yemeği: Yegör ya da Gelgör Restoran ekstra menü fiyatları geçerlidir.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü (Tüm içecekler ekstra.)
Konaklama: Grand Artvin Otel / Artvin
Rota: Erzurum - Artvin (191 Km) Toplam: 191 km
2.GÜN Pazartesi / Artvin, Borçka, Cankurtaran Geçidi, Hopa, Sarp Sınır Kapısı, Gürcistan/Batum, Orta Camii, Aziz Nikola Kilisesi, Piazza, Şehir Parkı, Batum Limanı, Avrupa Meydanı, Medea Anıtı, Opera Meydanı, Poseidon Anıtı / Dileyene Ekstra Borçka Karagöl Gezisi Gezimizin ikinci gününde, otelde yapılan kahvaltı sonrası Borçka ilçemize ulaşıyoruz. Borçka Baraj Gölü’nü gördükten sonra vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz ekstra Borçka Karagöl turumuza katılabilirler.

1.Seçenek Serbest Zaman Süresince Ekstra Borçka - Karagöl Gezisi Kişi Başı 50 TL:
Karagöl Milli Parkı’na gitmek için minibüslerimize biniyoruz. Ladin, köknar ve sarıçam ormanlarının içinden geçerek, ülkemizin el değmemiş biyosfer alanlarından birisi olan Çoruh Vadisi boyunca ilerleyip hayranlık uyandıran Karagöl’e varıyoruz. Dileyen misafirlerimizle yapacağımız doğa yürüyüşümüz sonrası keyifli bir mola bizleri bekliyor.

Borçka’ya dönüşümüzün ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Ardından Hopa üzerinden Sarp Sınır Kapısına doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yol güzergahımız üzerinde Cankurtaran Geçidinde kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Sınır kapısına ulaştığımız da TC Nüfus Cüzdanı ile Gürcistan sınır kapısını geçip komşu ülkede Batum’a ulaşıyoruz. Otobüs ile yapacağımız panoramik şehir gezisi ardından eski Batum’u yürüyerek geziyoruz. Orta Camii, Aziz Nikola Kilisesi, Piazza, Şehir Parkı, Batum Limanı, Avrupa Meydanı, Medea Anıtı ve Opera meydanındaki Poseidon anıtı gezileri ardından otelimize varıyoruz.

NOT 1: Batum’a geçiş için lütfen Batum’a Giriş Uyarılarını inceleyiniz.
DİKKAT! AKŞAM YEMEĞİ ÜCRETE DAHİL DEĞİLDİR: BATUM KONAKLAMASINDA OTELDE AKŞAM YEMEĞİ BULUNMAMAKTADIR. MİSAFİRLERİMİZ BATUM’DA SERBEST OLARAK YEMEK YİYEBİLİRLER. REHBERİMİZ DİLEYENLER İÇİN YEMEKLİ GÜRCÜ GECESİNE REZERVASYON YAPTIRABİLİR.

*BATUM SINIR KAPISINDA YOĞUNLUK OLDUĞU TAKDİRDE, ARAÇ KUYRUĞU BEKLEMEMEK İÇİN REHBERİMİZ GRUP ONAYI İLE BATUM MERKEZE KİŞİBAŞI 20 TL EKSTRA ÜCRET İLE TRANSFER ARACI AYARLAYABİLİR.


Kahvaltı: Tur ücretine dahil, otelde açık büfe olarak sunuluyor.
Öğle Yemeği: Ekstra olarak sunulmaktadır.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil değildir. Serbest olup, rehber öneride bulunacaktır.
Konaklama: Batum Otelleri / Batum, Gürcistan
Rota: Artvin – Borçka (32 km), Sarp (55 km), Batum (20 km) Toplam: 107 km
3.GÜN Salı / Kutaisi, Bagrati Manastırı, Petra Kalesi, Gönye Kalesi, Sarp Sınır Kapısı, Rize Bezi Yapım Atölyesi Gezimizin üçüncü gününde, otelde yapılan kahvaltı sonrası Gürcistan’ın bir sanayi şehri olan Kutaisi’ye ulaşıyor, Bagrati Manastırı'na doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. 10. yüzyılda Birleşik Krallığın ilk kralı olan III. Bagrat tarafından yapılan ve UNESCO korumasında olan Bagrati Katedrali'ni geziyoruz. Ardından piskoposluk merkezi ve kale kent Petra Kalesi'ni gördükten sonra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası belirlenen saatte hareket ederek Türkiye’ye giriş yapmak üzere sınır kapısına hareket ediyoruz.Çoruh nehrini geçerek yol üzerinde panoramik olarak Gönye Kalesini gördükten sonra gümrük işlemlerinin ardından Sarp sınır kapısında aracımıza binerek Rize’ye hareket ediyoruz. Yöre insanı için hala önemini koruyan “feretiko” (Rize bezi) yapım merkezlerinden biri olan Rize Bezi Atölyesi’ne uğruyoruz. Kuman Türkleri tarafından yüzyıllarca önce Rize’ye getirilen, Hint keneviriyle; yani kendir ipiyle el dokuma tezgahların da üretilen bu kumaş türünden yapılan ürünleri gördükten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil, otelde açık büfe olarak sunuluyor.
Öğlen Yemeği: Bölge’de ekstra serbest olarak alınmaktadır.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor (tüm içecekler ekstra).
Konaklama: Ramada Plaza Otel / Rize
Mola Tesisleri: Rezi Bezi Yapım Atölyesi
Rota: Batum – Kutaisi (157 km), Sarp (182 km km), Rize (93 km) Toplam: 432 km
4.GÜN Çarşamba / Kaçkar Dağları Milli Parkı, Fırtına Vadisi, Çamlıhemşin, Ayder Yaylası, Gelintülü Şelalesi, Kalegon / Dileyene Ekstra Zilkale Gezisi ya da Rafting Gezimizin dördüncü gününde otelde alınan kahvaltı sonrası Kaçkar Dağları Milli Parkı’na gitmek üzere Çamlıhemşin’e hareket ediyoruz. Ayder Yaylası, Gelin Tülü Şelalesi, Galer Düzü ve Kalegon'u gördükten sonra Ayder’de doğa ile iç içe yeterli serbest vakit veriyoruz. Ardından serbest öğle yemeğimizi alacağımız restoran’a hareket ediyoruz. Mola sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra turlarımıza katılabilirler.

1.Seçenek Serbest Zaman Süresince Ekstra Zil Kale Gezisi Kişi Başı 50 TL: Ayder’de bizleri bekleyen minibüslerimize binerek Çamlıhemşin’e iniyoruz. Fırtına Vadisi’ni oluşturan iki koldan Büyükdere boyunca ilerleyerek ekosistemdeki endemik bitkilerin ve soyları tükenmekte olan hayvanların ana yaşam yeri olan Fırtına Vadisi boyunca ilerleyerek Cenevizlilerden kalma tek kemerli köprüleri yol boyunca görüyor ve günümüze kadar en iyi durumda gelen Çinçiva Köprüsü’nü görüp fotoğraflıyoruz. Karadeniz'in otantik köyü Şenyuva’da vereceğimiz mola sonrası Zilkale’ye ulaşacağız. Zilkale’nin görülmesi sonrası fotoğraf çekerek kısa bir doğa yürüyüşü yapacağız. Dünyanın en önemli 30 doğal yaşam alanından biri olan bu bölgedeki gezimizin ardından geriye dönerek otobüsümüze ulaşıyoruz.

2.Seçenek Serbest Zaman Süresince Ekstra Rafting Kişi Başı 65 TL: Ayder’de bizleri bekleyen minibüslerimize binerek Çamlıhemşin’e iniyoruz. Oradan da Çamlıhemşin Doğa Rafting Kulübü’ne varıyoruz. Hafif parkurda rafting yaptıktan sonra otobüsümüz ile buluşuyoruz.

Belirlenen saatte otobüsümüze binerek Fırtına Vadisinden çıkış yapıyor ve otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı:Tur ücretine dahil, otelde açık büfe olarak sunuluyor.
Öğle Yemeği: Ekstra olarak sunulmaktadır.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor (tüm içecekler ekstra).
Konaklama: Ramada Plaza Otel / Rize
Rota: Rize - Çamlıhemşin (99 km), Ayder (30 km), Rize (129 km) Toplam: 258 km
5.GÜN Perşembe / Of, Çaykara, Uzungöl, Sürmene, Bıçak Alışverişi, Trabzon, Atatürk Köşkü, Ayasofya, Gümüş Atölyesi Gezimizin beşinci gününde otelde alınan kahvaltı sonrası Karadeniz’in simgesi haline gelen Uzungöl’e hareket ediyoruz. Of’tan geçerek Solaklı Vadisi’ne sapıyoruz. Çaykara’dan (Katahor) geçerek Uzungöl'e (Saraho) varıyoruz. Uzungöl’de vereceğimiz serbest zaman da dileyen misafirlerimiz ekstra yayla turumuza katılabilirler.

Yüksek Yayla Gezisi Lustra ve Karester Yaylaları (Ekstra 50 TL)
Dileyen misafirlerimiz Uzungöl’de verilen serbest zamanda yüksek yayla gezisi yapabilirler. Muhteşem orman manzarası eşliğinde Karadeniz’in 30 ağaç çeşidinin yetiştiği bölgeyi keşfetmek için bizi bekleyen minibüslerimize binerek yüksek yaylalara doğru çıkmaya başlıyoruz. Lustra Yaylası ve Karester yaylasında Uzungöl’ü en yüksekten fotoğraflama şansı buluyoruz. Yayla gezisi boyunca Karadeniz’in muhteşem doğasına bir kere daha hayran kalacak; belki de kendinizi özellikle bahar aylarında daha çok karşılaştığımız bulut denizi manzarasında bulutların üzerinde bulacaksınız.

NOT 1: Yüksek yaylanın hava koşulları (sis vb.) yüzünden gezilemeyecek olması ihtimalinde Uzungöl’de farklı bir yüksek yayla gezisi gerçekleştirilecektir.

Ekstra tura katılan misafirlerimizin dönüşü sonrası öğle yemeğimizi alıyor ve belirlenen saatte Trabzon’a gitmek üzere hareket ediyoruz. Yol güzergahımız üzerinde Sürmene’ye geldiğimiz de meşhur bıçaklarından almak isteyenler için kısa bir mola veriyoruz. Trabzon’a ulaşmamızın ardından Trabzon merkez turumuzu gerçekleştirmek üzere Türkiye’deki en güzel Atatürk Evleri’nden birisi olan Atatürk Köşkü’ne varıyoruz. Yapılan anlatım ve fotoğraf molası sonrası Kommenoslar Dönemi merkez kiliselerinden birisi olan ve şu an cami olarak kullanılan Trabzon Ayasofyası’nı ziyaret ediyoruz. Ardından Trabzon’a özgü, gümüş kazaz ve hasır işlerinin tanıtılıp satışının yapıldığı gümüş atölyesinde serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte otobüsümüze binerek otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı:Tur ücretine dahil, otelde açık büfe olarak sunuluyor.
Öğle Yemeği: İnankardeşler Restoran’da ekstra olarak sunulmaktadır.
Konaklama: İvme Otel / Trabzon, Maçka
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor (tüm içecekler ekstra).
Mola Tesisleri: Sürdövbısa Bıçakları, Saray Gümüş
Rota: Rize – Uzungöl (71 km), Sürmene (57 km), Trabzon (44 km), Zigana (76 km) Toplam: 248 km
6.GÜN Cuma / Zigana Geçidi, Hamsiköy, Maçka, Altındere Milli Parkı, Sümela Manastırı, Trabzon, Akçaabat, Tirebolu 42 Çay Fabrikası, Ordu, Boztepe, Ünye, Fatsa, Terme, Samsun Gezimizin altıncı gününde otelde alınan kahvaltı sonrası ilk olarak Zigana geçidinden geçip fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Hamsiköy’ü panoramik olarak görüyor ve Karadeniz denilince ilk akla gelen 1650 m yükseklikteki Karadağ'ın eteklerinde yer alan Sümela Manastırı’na ulaşmak üzere Altındere Milli Parkı’na giriş yapıyoruz. Karadeniz Rumları arasında anlatılan bir efsaneye göre Atinalı Barnabas ile Sophronios adlı iki keşiş aynı rüyayı görmüşler. Rüyalarında gördükleri yerde MS 365-395 tarihleri arasında kiliseyi kurmuşlar. Manastırın ilk olarak Anadolu’da sıkça rastlanılan Kapadokya kiliseleri tarzında inşa edildiği sanılıyor. Kilisenin ilk kuruluşu ile manastır haline dönüşümü arasındaki bin yıllık dönem hakkında fazla bir şey bilinmiyor. TC Hükümeti izni ile 2010 yılından itibaren her yıl 15 Ağustos tarihinde Fener Rum Patriği Dimitri Bartholomeos Meryem Ana'nın göğe yükseliş günü olarak kabul edilen ve kutsal kabul edilen töreni yapıyor. Manastır restorasyon da olduğundan vereceğimiz serbest zaman içerisinde Manastırı dışarıdan fotoğraflama şansı buluyoruz. Belirlenen saatte öğle yemeğimizi almak üzere meşhur Akçaabat Köftesi’ni tadabileceğiniz Nihat Usta Restoran’a hareket ediyoruz. Yemek molası ardından Tirebolu’ya hareket ediyoruz. Mikroklima iklim özelliği dolayısıyla kaliteli çayı ile meşhur Tirebolu 42 Çay Fabrikası’nda üretim hakkında bilgi alıp fabrika gezisi sonrası çay keyfi yapıyoruz. Giresun’un sahil ilçeleri üzerinden Ordu’ya (Cotyora) hareket ediyoruz. Ülkemizin en güzel şehir manzaralarından birisini görebilmek için Ordu Boztepe’ye çıkıyoruz (dileyen misafirlerimiz ekstra olarak teleferikle yapacakları 7 dakikalık yolculukla da Boztepe’ye ulaşabilirler). Boztepe’de verilen yeterli serbest zamanın ardından otelimize hareket ediyoruz. Fatsa, Ünye ve Terme güzergahı üzerinden Samsun’a ulaşıyor ve otelimize hareket ediyoruz.

Kahvaltı:Tur ücretine dahil, otelde açık büfe olarak sunuluyor.
Öğle Yemeği:Nihat Usta Restoran’da ekstra olarak alınmaktadır.
Akşam Yemeği:Tur ücretine dahil değildir. Serbest olup, rehberimiz öneride bulunacaktır.
Konaklama: Hampton by Hilton / Samsun
Rota: Zigana - Sümela Manastırı (45 km), Akçaabat (63 km), Tirebolu (81 km), Ordu (87km), Samsun (148 km) Toplam: 424 km
7.GÜN Cumartesi / Bandırma Vapuru, Atatürk Anıtı, Gazi Müzesi, Sinop, Tarihi Sinop Cezaevi, Liman, Maket Gemi Yapım Atölyesi, Hamsilos, Safranbolu Gezimizin yedinci gününde otelde alınan kahvaltı sonrası Samsun’u (Amisos) gezmeye başlıyoruz. İlk olarak Atatürk'ü Samsun’a getiren Bandırma Vapuru’nun birebir rekonstrüksiyonunu görüp fotoğrafladıktan sonra Atatürk Anıtı’nda rehberimizin anlatımı ve fotoğraf molası veriliyor. Ardından Gazi Müzesi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Ülkemizin kuzey kısmındaki en uç nokta olan kentimiz Sinop’a hareket ediyoruz. Sinop merkezde ilk olarak bir dönem "Anadolu'nun Alkadrazı" tabiri ile de tanınan ve 1999 yılında kapatılarak müzeye çevrilen Tarihi Sinop Kapalı Cezaevi’ni gezmeye başlıyoruz. İlk olarak günümüzden Yaklaşık 4000 yıl önce bölgenin hakimi Gaskalar tarafından yapıldığı var sayılan 1887 yılında resmi olarak zindana dönüşen İç Kale’den gezimize başlıyoruz. Kırım Hanı Devlet Giray, Burhan Felek, Zekeriya Sertel, Halit Kıray gibi ünlü isimlerin yattığı koğuşları gördükten sonra avluda Sabahattin Ali’nin ceza evini anlatan şiirlerinden Aldırma Gönül’ü yazarken esinlendiği duvarları görebilirsiniz. Gezimiz sonrasında Maket Gemi Yapım Atölyeleri, romanlara ve türkülere konu olmuş tarihi hapishaneyi gezip, Sinop Limanı’nda öğle yemeği için mola veriyoruz. Dileyen misafirler, Sinop’ta nokul adlı lezzeti tadabilir, kendileri için maket gemi atölyelerinden bir tane küçük gemi alabilirler. Son olarak Sinop’ta ülkemizin tek fiyordu olan Hamsilos Koyu’nu ziyaret ediyoruz. Burada denizin bir nehir gibi yemyeşil ormanın içine girerek yarattığı doğa harikalarını görüyoruz. Belirlenen saatte hareket ederek Taşköprü,Kastamonu, Araç güzergahı üzerinden Safranbolu’ya varıyoruz.

Kahvaltı:Tur ücretine dahil, otelde açık büfe olarak sunuluyor.
Öğle Yemeği: Sinop Örnek Mantı’da ekstra olarak sunulmaktadır.
Konaklama:Safranbolu – Kastamonu Bölgesi Otelleri
Akşam Yemeği:Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü (Tüm içecekler ekstra.)
Rota: Samsun – Sinop (158 km), Samsun (158 km) Toplam: 316 km
8.GÜN Pazar / Safranbolu, Yörükköyü, Cinci Han, Köprülü Cami, Güneş Saati, Hıdırlık Tepesi, Kaymakamlar Evi, Demirciler ve Bakırcılar Çarşısı, Arasta,İstanbul Gezimizin sekizinci gününde otelde alınan kahvaltı sonrası ilk olarak zamanında Bektaşilerin de yaşadığı Yörük Köyü ziyaret ediliyor. Yörük Köyü’nde Sipahioğlu Konağı, Köy Çamaşırhanesi ve köy ürünlerinin satıldığı pazarda yapacağımız keyifli gezimizin sonrasında, UNESCO tarafından koruma altına alınan Tarihi Safranbolu’ya geçiyoruz. İlk olarak dünyanın nadir açık namazgahlarından olan ve güzel bir Safranbolu görüntüsü sunan Hıdırlık Tepesi’ni ziyaret edip; Eski Safranbolu'yu, Hükümet Konağı’nı, Saat Kulesi’ni fotoğrafladıktan sonra Safranbolu'nun Eski Çarşı kısmına geçiyoruz. Burada Cinci Han ve Hamamı, Akçasu Kanyonu’nu da görerek; Kaymakamlar Konağı, Köprülü Mehmet Paşa Camii ve avlusundaki Güneş Saati, Yemeniciler Arastası, İzzet Paşa Camii, Demirciler ve Bakırcılar çarşıları geziliyor. Lokum imalatı hakkında slayt gösterisini izledikten sonra İmren Lokum Konak Restoran 'da öğlen yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası belirlenen saatte dönüş yolculuğumuza başlıyoruz ve yolda vereceğimiz mola sonrası akşam saatlerinde İstanbul’a varıyoruz.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil değildir.
Öğle Yemeği: İmren Lokum Konak’ta ekstra olarak sunulmaktadır.
Konaklama: Bu gece otel konaklaması bulunmamaktadır.!
Akşam Yemeği: Yolda vereceğimiz mola’da ekstra olarak alınmaktadır.
Mola Tesisleri: Düzce Türsan Tesisleri
Rota: Safranbolu– Düzce (202 km), İstanbul (236 km) Toplam: 438 Km
DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 19.06.2019 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Tur fiyatlarına hizmet bedeli dahildir.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X