Filtreleme Seçenekleri
  • Sırala
  • Filtre
Tur tipi
Dönem
Aralık'18
Haziran'19
Kalkış yeri

Uçak ile GAP Turları

Toplam 1 tur bulundu, filtrelerinize uygun 1 adedi gösteriliyor.
Kriterlerinize uyan tüm turlar için kişi başı başlangıç fiyatları
Gap Rüyası | Pazar
16 Aralık 2018-30 Haziran 2019 arası tarihlerde, GAP’ın tüm sırlarını öğrenmek isteyenlere…
Hemen Satın Al
%30 Erken Rezervasyon İndirimi
Medeniyetler beşiği Güneydoğu Anadolu bir uçak yolculuğu kadar yakınınızda! Uçaklı GAP Turlarımız ile Antakya'dan Şanlıurfa'ya, Adıyaman'dan Gaziantep'e ve Mardin'den Diyarbakır’a kadar, binlerce yıllık kültür mirasını saklayan tarih zengini Güneydoğu topraklarının hikayeleri ile tanışmaya hazırlanın.

İlgili olabilecek diğer tur sayfalarımız

Binlerce yıllık tarih, farklı kültürler ve tanışmaya değer hikayeler…
Gelenekleri, mimari güzellikleri ve mistik bir rüyanın içindeymiş gibi hissettiren atmosferiyle başka hiçbir yere benzemeyen bu coğrafyayı yakından tanımak için yola koyulma vakti!
Fırat ve Dicle’nin binlerce yıldır bereket taşıdığı topraklar… İki suyun buluşma noktası olan Mezopotamya binlerce yıl boyunca birbirinden önemli medeniyetleri ağırlamış üzerinde. Sümerler, Babiller, Asurlar, Persler… Tarih sahnesinin pek çok önemli uygarlığı bu coğrafyada doğup şekillenmiş. Bugün de bölge tarihindeki zengin hikayelerin izlerine, Güneydoğu Anadolu’nun tüm şehirlerini dolaşırken rastlamak mümkün.
10 bin yıllık geçmişinde pek çok medeniyeti ağırlayan, bugün Dicle’nin ikiye ayırdığı büyülü kent Hasankeyf, Karınca yuvalarına benzeyen kubbeli konaklarıyla Harran, Zeugma Antik Kenti’nden çıkarılan en özel parçaların sergilendiği Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi, gündüzü ayrı, gecesi ayrı güzel Ulu Camii, güneşin en güzel rengiyle yıkanan taş evleri ve dar sokakları ile Mardin bu etkileyici coğrafyada sizi bekleyen güzelliklerden sadece birkaçı…
444 0 387   |      Şimdi Arayın
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X