Ulaşım Bilgileri

 • {{ route.departureCity }} ({{ route.departurePoint }}) {{ route.arrivalCity }} ({{ route.arrivalPoint }})
  • Kalkış : {{ route.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
  • Varış : {{ route.arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route.arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
 • {{ routes[0].route == "DEPARTURE" ? 'Gidiş' : 'Dönüş' }}: Otobüs ile
  • {{ point.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}: {{ point.departure }}

Fiyata Dahil Olanlar

ÜCRETSİZ ETSTUR ASISSTANCE Sigorta Paketi Detayları
 • 4 tekne turunda öğle yemeği ücretleri, tur ücretine dahildir. 
 • Bodrum Tekne Turu (Öğle Yemeği Dahil)
 • Gökova Tekne Turu (Öğle Yemeği Dahil)
 • Fethiye 12 Adalar Turu (Öğle Yemeği Dahil)
 • Kekova Tekne Turu (Öğle Yemeği Dahil)
 • Rafting
 • Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi, Otellerde 5 gece Y.P konaklama,  5 sabah kahvaltısı ve 5 akşam yemeği, Lüks otobüsler ile ulaşım, Çevre gezileri, Etstur ikramları,  Programda belirtilen tekne turları
 • Konaklama Vergisi

Tur Kodu : 2020LKEATE

Kişi başı
{{ selectedPeriod.originalPrice.amount }} {{ selectedPeriod.originalPrice.currency }}
{{ selectedPeriod.price.amount }}

{{ selectedPeriod.price.currency }}

‘dan itibaren
{{ selectedPeriod.price.amountTRY }} TL
REZERVASYON YAP

Tur Programı

 1. GÜN
  PAZAR / Tekirdağ, Buluşma Noktalarından Hareke
  17.30 Edirne 3M Migros Önü    
  19.15 Keşan Etstur Ofisi Önü 
  20.15 Tekirdağ Etstur Ofisi Önü 
  21.15 Çorlu Orion AVM Önü  
  22.30 Silivri Kipa AVM Önü 
  23.30 Beylikdüzü Migros Önü 

  Hoş geldiniz ikramımızı dağıtıyoruz. (İkram Kutusu: sandviç, muz, meyve suyu, şeker, kurabiye) Otobüs yolculuğunuzun rahat ve konforlu geçmesi için ve otele girmeden gezilere başlayacağımızdan, bol ve spor kıyafetler ile topuksuz, tercihen spor ayakkabısı giymenizi tavsiye ederiz… Tur boyunca beraber olacağımız rehberlerimiz ve kaptanlarımız ile tanışıyoruz. Susurluk, İzmir, Aydın, Muğla, Sakar Geçidi üzerinden Akyaka’ya ulaşmak için gece yolculuğumuz başlıyor.

 2. GÜN
  PAZARTESİ / Şirince, Efes Antik Kenti
  Sabah saatlerinde verdiğimiz kahvaltı molasının ardından ilk durağımız Efes Antik Kenti oluyor. Yüz yıldan uzun bir süredir arkeolojik kazıların devam etmesine rağmen sadece %10’luk bir kısmı açığa çıkarılmış olan bu şehirde bir tarih yolculuğuna çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımları ile Efes’te yaşamın olduğu dönemlere adeta kısa bir yolculuğa çıkıyoruz. Magnesia Ad Meander Kapısından Efes'e giriş yapıyoruz. Devlet Agorası, hükümet ve belediye binası Bouleterion; Artemis heykelinin bulunduğu kutsal alan, Domitian Meydanı ilk göreceğimiz yerler arasında bulunuyor. Devamında bu meydanda dünyaca meşhur bir spor firmasının isminin nereden geldiğini rehberimizden öğreniyoruz. Yürüyüşümüze devam ediyoruz ve Herkül Kapısı'ndan geçerek Roma İmparatorluğu’nun en sevilen imparatorlarından biri olan Trajanus adına yapılan anıtsal çeşmeyi gördükten sonra Hadrianus Tağınağı, Celcus Kütüphanesi, Aşk Evi, dünyanın ilk reklam panosu ve son olarak antik tiyatroda verilecek serbest zaman sonrası Şirince köyüne doğru yola çıkıyoruz. Kısa bir yolculuk sonrası Şirince'ye ulaşıyor ve öğlen yemeğinde Ege mutfağının yöresel lezzetlerinin tadına bakma fırsatı buluyoruz. Rehberimizin anlatımı ardından köydeki serbest zaman sonrası otelimize doğru yola çıkıyoruz.

  Sabah Kahvaltısı: Otobüste dağıtılan Lunch Box (sandviç, muz veya meyve kokteyli, gofret, meyve suyu, nane şekeri)
  Öğlen yemeği: Bölgede serbest olarak alınıyor.
  Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. Tüm içecekler ekstra. 
  Konaklama: Bodrum Otelleri (Konaklanabilecek oteller programın altında belirtilmiştir.)
  Mola Yeri: Susurluk, Selçuk Varan Tesisleri
  Rota: Tekirdağ- İstanbul - Bursa ( 430km) - Susurluk (105 km) - İzmir (220 km) - Selçuk (80 km) - (Bafa 64 km) - Bodrum (80 km) Toplam: (979 km)

 3. GÜN
  SALI / Tam Gün Bodrum Tekne Turu (1. Tekne)
  Sabah kahvaltı sonrası rotamızda; Bodrum tekne turu bulunuyor. Tekne turu esnasında; Akvaryum Koyu, Bağla Koyu, Kargı (Deve Plajı), Adaboğazı, Dalgıç Koyu veya Lady Beach yüzme molası vereceğimiz koylar arasında yer alıyor. Tekne turu sonunda otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrasında Bodrum’un gece hayatını yaşamak için lobide buluşuyoruz. (ücretli)

  Sabah Kahvaltısı: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. 
  Öğlen yemeği: Tur ücretine dahil olup, Bodrum tekne turu esnasında teknede sunuluyor. 
  Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra) 
  Konaklama: Bodrum Otelleri (Konaklanabilecek oteller programın altında belirtilmiştir.) 
  Rota: Bodrum 

 4. GÜN
  ÇARŞAMBA / Tam Gün Gökova Tekne Turu ( Sakar Geçidi, Akyaka Beldesi, İncekum Plajı, Kleopatra Plajı, Aşıklar Yolu) (2. Tekne)
  Sabah kahvaltı sonrası Ege'nin gizli cennetlerinden Akyaka’ya varıyoruz. Gökova’nın koyları, sahip olduğu eşsiz doğal güzelliklerini keşfetmenizi bekliyor. Akyaka iskelesinden bineceğimiz teknemizle muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı Gökova’da, tekne turumuza başlıyoruz. Gün boyu verilen yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında; Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, İnce Kum, Lacivert Koy, Sedir Adası bulunuyor. Marcus Antonius’un Kleopatra için Mısır’dan gemiler ile kum getirerek yaptırdığı Kleopatra Plajı’nda verilen mola sonrası, teknemize binerek Akyaka’ya geri dönüyoruz. Keyifli tekne turu sonrası otobüsümüze binerek, Aşıklar Yolu’na gidiyoruz. Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde, gün batımında yapacağımız güzel bir yürüyüş sonrasında otobüsümüze binerek, Marmaris’teki otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirler, gece Marmaris barlar sokağı turuna katılabilir. (Ekstra)


  Kahvaltı: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. 
  Öğle yemeği: Tur ücretine dahil olup, Gökova Tekne Turu esnasında teknede sunuluyor. 
  Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra.) 
  Konaklama: Marmaris Otelleri (Konaklanabilecek oteller programın altında belirtilmiştir.) 
  Mola Tesisleri: Sakar Geçidi Manzara Molası 
  Rota: Bodrum - Muğla (110 km) - Gökova (24 km) - Marmaris (35 km) Toplam 169 km 
  Not: Sezon yoğunluğu nedeniyle yukarıda belirtilmiş olan bazı koylar ve yüzme molası noktaları kalabalık olması durumunda değişiklik gösterebilir. Kalabalık noktalar yerine; Yeşil Deniz veya Ziraatçiler Koyu’ndan biri kullanılabilir.

 5. GÜN
  PERŞEMBE / Fethiye Tekne Turu (12 Adalar Tekne Turu) Şövalye Adası, Kızılada, Göcek Koyları (3. Tekne)
  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası 12 adalar tekne turunu gerçekleştirmek için Fethiye marinaya hareket ediyoruz. Fethiye Marinası’ndan bineceğimiz teknemizle tüm gün boyunca 12 Adalar Tekne Turu yapıyoruz. Mavi denizin yeşil ormanlarla birleştiği ve turkuazın büyülü tonuyla bezenmiş Göcek koylarından,12 Adalar içinde yerleşime sahip tek ada olan Şövalye Adası’nın yanından geçiyoruz ve teknemiz yönünü Kızılada istikametine çeviriyoruz. Denizin içinden fışkırmış küçük yeşil tepelerin arasından geçerek Yavansu’ya varıyoruz. Sonrasında ise sırasıyla Akvaryum, öğle yemeğimizi alacağımız Yaz Limanı’nın ardından Yassıcalar ve Kızılada, yüzme molalarımızı verip güneşlenebileceğimiz duraklarımız oluyor. Kristal berraklığındaki sularda kulaç atıp eğleneceğimiz deniz molalarımızı ve tekne turumuzu  marinada tamamlıyoruz. Ardından Fethiye’ye özgü ürünleri bulabileceğimiz Yörük pazarına doğru hareket ediyoruz. Buradaki ürünler hakkında bilgi alıp alışverişlerimiz yaptıktan aracımızla hareket ederek otobüsümüze otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Not: Sezon yoğunluğu nedeniyle yukarıda belirtilmiş olan bazı koylar ve yüzme molası noktaları kalabalık olması durumunda değişiklik gösterebilir. Kalabalık noktalar yerine; Cennet Koyu, Boynuz Bükü veya Göcek Adası duraklarından birisi kullanılabilir.

  Kahvaltı: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. 
  Öğle yemeği: Tur ücretine dahil olup, 12 Adalar tekne turu esnasında teknede sunuluyor. 
  Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. Tüm içecekler ekstra.
  Konaklama: Fethiye, Dalaman, Göcek otelleri (Konaklanabilecek oteller programın altında belirtilmiştir.)
  Rota: Fethiye Dalaman (42 km) 

 6. GÜN
  CUMA / Kekova & Batıkşehir Tekne Turu Saklıkent, Kaş, Kalkan, Kaputaş, Üçağız, Simena, Demre, Finike, Kumluca, Kemer, Antalya (4. Tekne)
  Sabah otelde alınan erken kahvaltının ardından hareketle ülkemizin en ünlü kanyonlarından birisi olan Saklıkent Kanyonu’nu görmek için aracımızla hareket ediyoruz. Neredeyse buz gibi sularda, kanyondaki keyifli yürüyüşümüz sonrasında Kaputaş Plajı’na ulaşıyor ve burada kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Kaş istikametine doğru hareket ediyoruz. Kaş ve Türkiye’ye en yakın Yunan adası olan Meis Adası’nı fotoğraflamak için mola veriyoruz. Daha sonra doğa ve kültürün bir arada bulunduğu bu günde Kekova bölgesinin olağanüstü güzelliklerinin peşine düşüyoruz. Üçağız köyüne doğru sert virajlardan inerken Kekova’nın muhteşem manzarası bizi kucaklıyor. Kekova bölgesi olarak adlandırdığımız bölge, 1990’da sit alanı olmuş adını Kekova adasından alıp, Batıkşehir, Simena Kaleköy ve Üçağız (Teimiussa)  köyünü kapsayan bir alan olarak biliniyor. Üçağız köyünden başlayan tekne turumuzda, Kekova bölgesinin muhteşem koylarında yüzmenin keyfine varacaksınız. MS 141 ve 240 yıllarında yaşanmış büyük depremler sonucu sular altında kalmış kısım, günümüzde Batık Şehir (Dolichiste) olarak adlandırılıyor. Su altında kalmış batıklar ve tarih sizleri adeta büyüleyecek… Kekova tekne turumuzda göreceğiniz yerler; yolu olmayan Simena (Kale Köy), Tersane Koyu, Hamidiye Koyu, Kekova Adası… Ardından teknemiz bizleri ortalama 15 dakika sonrasında kıyıya ulaştırmış oluyor. Kıyıda yerli halkın deniz kabuklarından yapmış olduğu ürünleri görebilmek ve alışveriş yapmak için kısa bir mola veriyoruz. Sonrasında otobüsümüze biniyoruz ve Kale (Demre) istikametine doğru yolumuza devam ediyoruz. Akşam ilerleyen saatlerde otelimize varıyoruz.

  Kahvaltı: Tur ücretine dahil olup, açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 
  Öğle Yemeği: Tur ücretine dahil olup, Kekova Tekne Turu esnasında ekstra olarak sunuluyor. 
  Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. Tüm içecekler ekstra. 
  Konaklama: Antalya Otelleri (Konaklanabilecek oteller programın altında belirtilmiştir.) 
  Rota: Fethiye - Kaş (95 km) - Kekova (25 km) - Demre (15 km) - Antalya (125 km) Toplam 260 km

 7. GÜN
  CUMARTESİ / Köprülü Kanyon Rafting Heyecanı (Ekstra) İstanbul’a Dönüş Yolculuğu
  Sabah kahvaltı sonrası Köprülü kanyona hareket ediyoruz. 
  Rafting Ekstra 85 TL (yemek dahil); 7’den 70’e herkesin rahatlıkla katılabileceği heyecanlı rafting macerasını Köprüçay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (ekstra). Rafting merkezinde verilen gerekli bilgi (Malzeme tanıtımı ve kullanılması, rafting sırasında uygulanması gereken kurallar vb.) sonrası rafting macerasını tatmak için botlarımıza binerek, Köprülü Kanyon’un buz gibi sularında raftinge başlıyoruz. Tatlı suda yüzme molaları ile birlikte ortalama 3 saat sürecek keyifli zamanından ardından Rafting Restoran’da alıyoruz. Sonrasında İstanbul'a hareket ediyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde veya sabaha karşı İstanbul'a varıyoruz. 

  Kahvaltı: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 
  Öğlen Yemeği: Rafting Restoran 
  Menü (kişi başı 30 TL): Asma yaprağında alabalık veya sebzeli tavuk şiş ızgara (Ana yemek seçmeli) çoban salata, pilav veya makarna, meyve (BU FİYATLAR EKSTRA TUR SATIN ALMAYAN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN GEÇERLİDİR. EKSTRA TUR SATIN ALAN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN YEMEK ÜCRETİ FİYATA DAHİLDİR.) 
  Akşam yemeği: Mola tesisinde ekstra olarak alınıyor. Tesis menü fiyatları geçerlidir. 
  Konaklama: DİKKAT, BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR. İstanbul’a gece ulaşmak için gece yolculuğu yapılıyor.
  Rota: Antalya - Beşkonak (80 km) Aspendos - Side (40 km) İstanbul (745 km) – Tekirdağ (179 Km) Toplam ( 918 km)

 8. GÜN
  PAZAR / Dönüş Yolculuğu ve Tekirdağ'a varış
  Gece ilerleyen saatler de Tekirdağ'a varış. Tekrar görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz. 
  Daha Fazla Gün Görüntüle Daha Az Gün Görüntüle

  Gezilecek Yerler

  Gezi Rotası

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • 4 tekne turunda öğle yemeği ücretleri, tur ücretine dahildir. 
  • Bodrum Tekne Turu (Öğle Yemeği Dahil)
  • Gökova Tekne Turu (Öğle Yemeği Dahil)
  • Fethiye 12 Adalar Turu (Öğle Yemeği Dahil)
  • Kekova Tekne Turu (Öğle Yemeği Dahil)
  • Rafting
  • Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi, Otellerde 5 gece Y.P konaklama,  5 sabah kahvaltısı ve 5 akşam yemeği, Lüks otobüsler ile ulaşım, Çevre gezileri, Etstur ikramları,  Programda belirtilen tekne turları
  • Konaklama Vergisi

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi&eğlenceler
  Tüm öğlen yemekleri
  Tüm öğünlerde yemeklerde alınan içecekler
  Tüm özel harcamalar 
  Müze ören yeri girişleri
  Gece turları  
   

  Önemli Notlar

  Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. SİRKÜ KODU:2020LKEATE
  Gezi süresi 6 gece 7 gündür. Otel konaklaması 5 gece 6 gündür. 
  En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
  Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Etstur’da saklıdır. 
  Turun iptali durumunda Etstur, iptali bizzat bildirmek zorundadır. 
  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
  Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
  BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.

  Notlar
  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Etstur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Etstur’un sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki 4 koltuk 2’şer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki 4 kişi en ön koltuklara oturur.

  NOT: Yoğun dönemler otellerde sıkışıklık olmasından dolayı aynı standartlarda yada bir üst kategoride oteller ile değişiklik yapılabilmektedir.

  Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir.

  1618 no’lu Seyahat Acenteleri Birliği Kanunu gereği Etstur ya da Etstur çalışanları (operasyon, rehber, kaptan, yardımcı) mola verilen yerlerden, öğlen alınan yemeklerden, yöresel alışveriş merkezlerinden ve eğlence merkezlerinden maddi menfaat elde edemez. İşletme seçimi bulundukları bölgelerde müşteri menfaatleri göz önünde bulundurularak yapılır. Rehber, kaptan, otobüs servis elemanı tur programında yazmayan işletmede kesinlikle duramaz. Mücbir sebepler halinde otobüsteki misafirlerin oy çokluğuna başvurulur.
   

  Neoplan, Mercedes Tourismo veya Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı. Otobüslerde cep telefonu kullanılmaz.