Ulaşım Bilgileri

 • {{ route.departureCity }} ({{ route.departurePoint }}) {{ route.arrivalCity }} ({{ route.arrivalPoint }})
  • Kalkış : {{ route.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
  • Varış : {{ route.arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route.arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
 • {{ routes[0].route == "DEPARTURE" ? 'Gidiş' : 'Dönüş' }}: Otobüs ile
  • {{ point.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}: {{ point.departure }}

Fiyata Dahil Olanlar

ÜCRETSİZ ETSTUR ASISSTANCE Sigorta Paketi Detayları

Satın aldığınız turu Zorunlu Seyahat Sigortası Poliçesi ile güven altına alıyoruz.
gezi süresince Mapfre Sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sağlık sigortası hizmeti sağlıyoruz.
 

Bir tatil rotasından çok daha fazlası… Ege’nin muhteşem güneşi eşliğinde yapacağınız 4 tekne turu ile Ege’nin muhteşem koylarında turkuaza boyanacak, dünyaca ünlü Adaboğazı, Akvaryum, Dalgıç, koylarında ve Deve Plajı’nda kendinizi cennette hissedeceksiniz. Saklı Kent’te doğa bu kez de uzaktan rüzgarın dilinden fısıldayacak. 

Tur Kodu : 2020LKEASI

Kişi başı
{{ selectedPeriod.originalPrice.amount }} {{ selectedPeriod.originalPrice.currency }}
{{ selectedPeriod.price.amount }}

{{ selectedPeriod.price.currency }}

‘dan itibaren
{{ selectedPeriod.price.amountTRY }} TL
REZERVASYON YAP

Tur Programı

 1. GÜN
  PAZAR / Silivri, Buluşma Noktalarından Hareket
  17.30 Edirne 3M Migros Önü    
  19.15 Keşan Etstur Ofisi Önü 
  20.15 Tekirdağ Etstur Ofisi Önü 
  21.15 Çorlu Orion AVM Önü  
  22.30 Silivri Kipa AVM Önü 
  23.30 Beylikdüzü Migros Önü 

  Hoş geldiniz ikramımızı dağıtıyoruz. (İkram Kutusu: sandviç, muz, meyve suyu, şeker, kurabiye) Otobüs yolculuğunuzun rahat ve konforlu geçmesi için ve otele girmeden gezilere başlayacağımızdan, bol ve spor kıyafetler ile topuksuz, tercihen spor ayakkabısı giymenizi tavsiye ederiz… Tur boyunca beraber olacağımız rehberlerimiz ve kaptanlarımız ile tanışıyoruz. 
 2. GÜN
  PAZARTESİ / Şirince, Efes Antik Kenti
  Sabah kahvaltı sonrası rotamızda; Bodrum tekne turu bulunuyor. Tekne turu esnasında; Akvaryum Koyu, Bağla Koyu, Kargı (Deve Plajı), Adaboğazı, Dalgıç Koyu veya Lady Beach yüzme molası vereceğimiz koylar arasında yer alıyor. Tekne turu sonunda otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrasında Bodrum’un gece hayatını yaşamak için lobide buluşuyoruz. (ücretli)

  Kahvaltı: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. 
  Öğlen yemeği: Tur ücretine dahil olup, Bodrum tekne turu esnasında teknede sunuluyor. 
  Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra) 
  Konaklama: Bodrum Otelleri (Konaklanabilecek oteller programın altında belirtilmiştir.) 
  Rota: Bodrum 

 3. GÜN
  SALI / Tam Gün Bodrum Tekne Turu (1. Tekne)
  Sabah kahvaltı sonrası rotamızda; Bodrum tekne turu bulunuyor. Tekne turu esnasında; Akvaryum Koyu, Bağla Koyu, Kargı (Deve Plajı), Adaboğazı, Dalgıç Koyu veya Lady Beach yüzme molası vereceğimiz koylar arasında yer alıyor. Tekne turu sonunda otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrasında Bodrum’un gece hayatını yaşamak için lobide buluşuyoruz. (ücretli)

  Kahvaltı: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. 
  Öğlen yemeği: Tur ücretine dahil olup, Bodrum tekne turu esnasında teknede sunuluyor. 
  Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra) 
  Konaklama: Bodrum Otelleri (Konaklanabilecek oteller programın altında belirtilmiştir.) 
  Rota: Bodrum 

 4. GÜN
  ÇARŞAMBA / Tam Gün Gökova Tekne Turu ( Sakar Geçidi, Akyaka Beldesi, İncekum Plajı, Kleopatra Plajı, Aşıklar Yolu) (2. Tekne)
  Sabah kahvaltı sonrası Ege'nin gizli cennetlerinden Akyaka’ya varıyoruz. Gökova’nın koyları, sahip olduğu eşsiz doğal güzelliklerini keşfetmenizi bekliyor. Akyaka iskelesinden bineceğimiz teknemizle muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı Gökova’da, tekne turumuza başlıyoruz. Gün boyu verilen yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında; Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, İnce Kum, Lacivert Koy, Sedir Adası bulunuyor. Marcus Antonius’un Kleopatra için Mısır’dan gemiler ile kum getirerek yaptırdığı Kleopatra Plajı’nda verilen mola sonrası, teknemize binerek Akyaka’ya geri dönüyoruz. Keyifli tekne turu sonrası otobüsümüze binerek, Aşıklar Yolu’na gidiyoruz. Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde, gün batımında yapacağımız güzel bir yürüyüş sonrasında otobüsümüze binerek, Marmaris’teki otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirler, gece Marmaris barlar sokağı turuna katılabilir. (Ekstra)


  Kahvaltı: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. 
  Öğle yemeği: Tur ücretine dahil olup, Gökova Tekne Turu esnasında teknede sunuluyor. 
  Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra.) 
  Konaklama: Marmaris Otelleri (Konaklanabilecek oteller programın altında belirtilmiştir.) 
  Mola Tesisleri: Sakar Geçidi Manzara Molası 
  Rota: Bodrum - Muğla (110 km) - Gökova (24 km) - Marmaris (35 km) Toplam 169 km 
  Not: Sezon yoğunluğu nedeniyle yukarıda belirtilmiş olan bazı koylar ve yüzme molası noktaları kalabalık olması durumunda değişiklik gösterebilir. Kalabalık noktalar yerine; Yeşil Deniz veya Ziraatçiler Koyu’ndan biri kullanılabilir.

 5. GÜN
  PERŞEMBE / Fethiye Tekne Turu (12 Adalar Tekne Turu) Şövalye Adası, Kızılada, Göcek Koyları (3. Tekne)
  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası 12 adalar tekne turunu gerçekleştirmek için Fethiye marinaya hareket ediyoruz. Fethiye Marinası’ndan bineceğimiz teknemizle tüm gün boyunca 12 Adalar Tekne Turu yapıyoruz. Mavi denizin yeşil ormanlarla birleştiği ve turkuazın büyülü tonuyla bezenmiş Göcek koylarından,12 Adalar içinde yerleşime sahip tek ada olan Şövalye Adası’nın yanından geçiyoruz ve teknemiz yönünü Kızılada istikametine çeviriyoruz. Denizin içinden fışkırmış küçük yeşil tepelerin arasından geçerek Yavansu’ya varıyoruz. Sonrasında ise sırasıyla Akvaryum, öğle yemeğimizi alacağımız Yaz Limanı’nın ardından Yassıcalar ve Kızılada, yüzme molalarımızı verip güneşlenebileceğimiz duraklarımız oluyor. Kristal berraklığındaki sularda kulaç atıp eğleneceğimiz deniz molalarımızı ve tekne turumuzu  marinada tamamlıyoruz. Ardından Fethiye’ye özgü ürünleri bulabileceğimiz Yörük pazarına doğru hareket ediyoruz. Buradaki ürünler hakkında bilgi alıp alışverişlerimiz yaptıktan aracımızla hareket ederek otobüsümüze otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


  Not: Sezon yoğunluğu nedeniyle yukarıda belirtilmiş olan bazı koylar ve yüzme molası noktaları kalabalık olması durumunda değişiklik gösterebilir. Kalabalık noktalar yerine; Cennet Koyu, Boynuz Bükü veya Göcek Adası duraklarından birisi kullanılabilir.

  Kahvaltı: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. 
  Öğle yemeği: Tur ücretine dahil olup, 12 Adalar tekne turu esnasında teknede sunuluyor. 
  Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. Tüm içecekler ekstra.
  Konaklama: Fethiye, Dalaman, Göcek otelleri (Konaklanabilecek oteller programın altında belirtilmiştir.)
  Rota: Fethiye Dalaman (42 km) 

 6. GÜN
  CUMA / Kekova & Batıkşehir Tekne Turu Saklıkent, Kaş, Kalkan, Kaputaş, Üçağız, Simena, Demre, Finike, Kumluca, Kemer, Antalya (4. Tekne)
  Sabah otelde alınan erken kahvaltının ardından hareketle ülkemizin en ünlü kanyonlarından birisi olan Saklıkent Kanyonu’nu görmek için aracımızla hareket ediyoruz. Neredeyse buz gibi sularda, kanyondaki keyifli yürüyüşümüz sonrasında Kaputaş Plajı’na ulaşıyor ve burada kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Kaş istikametine doğru hareket ediyoruz. Kaş ve Türkiye’ye en yakın Yunan adası olan Meis Adası’nı fotoğraflamak için mola veriyoruz. Daha sonra doğa ve kültürün bir arada bulunduğu bu günde Kekova bölgesinin olağanüstü güzelliklerinin peşine düşüyoruz. Üçağız köyüne doğru sert virajlardan inerken Kekova’nın muhteşem manzarası bizi kucaklıyor. Kekova bölgesi olarak adlandırdığımız bölge, 1990’da sit alanı olmuş adını Kekova adasından alıp, Batıkşehir, Simena Kaleköy ve Üçağız (Teimiussa)  köyünü kapsayan bir alan olarak biliniyor. Üçağız köyünden başlayan tekne turumuzda, Kekova bölgesinin muhteşem koylarında yüzmenin keyfine varacaksınız. MS 141 ve 240 yıllarında yaşanmış büyük depremler sonucu sular altında kalmış kısım, günümüzde Batık Şehir (Dolichiste) olarak adlandırılıyor. Su altında kalmış batıklar ve tarih sizleri adeta büyüleyecek… Kekova tekne turumuzda göreceğiniz yerler; yolu olmayan Simena (Kale Köy), Tersane Koyu, Hamidiye Koyu, Kekova Adası… Ardından teknemiz bizleri ortalama 15 dakika sonrasında kıyıya ulaştırmış oluyor. Kıyıda yerli halkın deniz kabuklarından yapmış olduğu ürünleri görebilmek ve alışveriş yapmak için kısa bir mola veriyoruz. Sonrasında otobüsümüze biniyoruz ve Kale (Demre) istikametine doğru yolumuza devam ediyoruz. Akşam ilerleyen saatlerde otelimize varıyoruz.

  Kahvaltı: Tur ücretine dahil olup, açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 
  Öğle Yemeği: Tur ücretine dahil olup, Kekova Tekne Turu esnasında ekstra olarak sunuluyor. 
  Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. Tüm içecekler ekstra. 
  Konaklama: Antalya Otelleri (Konaklanabilecek oteller programın altında belirtilmiştir.) 
  Rota: Fethiye - Kaş (95 km) - Kekova (25 km) - Demre (15 km) - Antalya (125 km) Toplam 260 km

 7. GÜN
  CUMARTESİ / Köprülü Kanyon Rafting Heyecanı (Ekstra) İstanbul’a Dönüş Yolculuğu
  Sabah kahvaltı sonrası Köprülü kanyona hareket ediyoruz. 
  Rafting Ekstra 85 TL (yemek dahil); 7’den 70’e herkesin rahatlıkla katılabileceği heyecanlı rafting macerasını Köprüçay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (ekstra). Rafting merkezinde verilen gerekli bilgi (Malzeme tanıtımı ve kullanılması, rafting sırasında uygulanması gereken kurallar vb.) sonrası rafting macerasını tatmak için botlarımıza binerek, Köprülü Kanyon’un buz gibi sularında raftinge başlıyoruz. Tatlı suda yüzme molaları ile birlikte ortalama 3 saat sürecek keyifli zamanından ardından Rafting Restoran’da alıyoruz. Sonrasında İstanbul'a hareket ediyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde veya sabaha karşı İstanbul'a varıyoruz. 

  Kahvaltı: Tur ücretine dahil olup, otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 
  Öğlen Yemeği: Rafting Restoran 
  Menü (kişi başı 30 TL): Asma yaprağında alabalık veya sebzeli tavuk şiş ızgara (Ana yemek seçmeli) çoban salata, pilav veya makarna, meyve (BU FİYATLAR EKSTRA TUR SATIN ALMAYAN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN GEÇERLİDİR. EKSTRA TUR SATIN ALAN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN YEMEK ÜCRETİ FİYATA DAHİLDİR.) 
  Akşam yemeği: Mola tesisinde ekstra olarak alınıyor. Tesis menü fiyatları geçerlidir. 
  Konaklama: DİKKAT, BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR. İstanbul’a gece ulaşmak için gece yolculuğu yapılıyor.
  Rota: Antalya - Beşkonak (80 km) Aspendos - Side (40 km) İstanbul (745 km) – Silivri (73 Km) Toplam (938 km)

 8. GÜN
  PAZAR / Dönüş Yolculuğu ve Silivri'ye varış
  Gece yolda verilen molanın ardından, Silivri'ye hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde Silivri’ye varıyoruz. Tekrar görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz. 

  Daha Fazla Gün Görüntüle Daha Az Gün Görüntüle

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  Satın aldığınız turu Zorunlu Seyahat Sigortası Poliçesi ile güven altına alıyoruz.
  gezi süresince Mapfre Sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sağlık sigortası hizmeti sağlıyoruz.
   

  Bir tatil rotasından çok daha fazlası… Ege’nin muhteşem güneşi eşliğinde yapacağınız 4 tekne turu ile Ege’nin muhteşem koylarında turkuaza boyanacak, dünyaca ünlü Adaboğazı, Akvaryum, Dalgıç, koylarında ve Deve Plajı’nda kendinizi cennette hissedeceksiniz. Saklı Kent’te doğa bu kez de uzaktan rüzgarın dilinden fısıldayacak. 

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi&eğlenceler
  Tüm öğlen yemekleri
  Tüm öğünlerde yemeklerde alınan içecekler
  Tüm özel harcamalar 
  Müze ören yeri girişleri
  Gece turları  
   

  Önemli Notlar

  Gezimiz, minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.
                                                  
       Etstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Etstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

       3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
       
       Panoramik şehir gezileri, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri ve ekstra geziler, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda Etstur, olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Ekstra geziler minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Ekstra geziler yerel acentamız tarafından düzenlenmektedir.

       Yolculuk sırasında güzergah üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.