Filtreleme Seçenekleri
  • Sırala
  • Filtre
Tur tipi
Dönem
Haziran'19
Eylül'19
Kalkış yeri

Safranbolu, Yedi Göller Turları

Toplam 1 tur bulundu, filtrelerinize uygun 1 adedi gösteriliyor.
Kriterlerinize uyan tüm turlar için kişi başı başlangıç fiyatları
Safranbolu & Amasra
454,25 TL
408,83 TL 'den itibaren
29 Haziran 2019-7 Eylül 2019 arası tarihlerde, Hafta sonunu farklı değerlendirmek isteyenlere
Hemen Satın Al
Kesin kalkışlı tur
Tarih ve doğayla kuşatılmış keyifli bir yolculuk yapmak ve yeni yerler keşfederken unutulmaz fotoğraf kareleri yakalamak isterseniz 18’inci yüzyıldan beri korunmuş evleri, köşkleri, hanları ve hamamlarıyla Safranbolu ve muhteşem manzaraların diyarı Yedi Göller Milli Parkı Turu sizin için biçilmiş kaftan.

İlgili olabilecek diğer tur sayfalarımız

Yüzyıllardır korunan tarihi doku ve eşsiz mimari…
Safranbolu'nun kendine has daracık sokaklarında kaybolmak ve tarihi ve mistik çarşısını keşfetmek isteyenlere...
Tarih boyunca pek çok medeniyete kucak açan Safranbolu, bugün UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan bir sit alanı ve müze kent… Hititlere, Bizans’a, Selçuklu’ya, Candaroğulları ve Osmanlılara ev sahipliği yapan kent, İstanbul ve Sinop arasındaki kervan yolunda önemli bir konaklama merkezi olarak 18’inci yüzyılda en parlak dönemini yaşamış. Kendine has mimarisiyle öne çıkan Safranbolu evleri, Cinci Han ve Hamamı, Hükümet Konağı, Eski Çarşı ve Kaymakamlar Konağı kentin öne çıkan mekanları Safranbolu’yu karış karış keşfettikten sonra Yedi Göller Milli Parkı’nda doğayla olan randevunuzu kaçırmayın. Fondaki müthiş manzaraları seyrederken uzun bir yürüyüşle huzuru içinize çekin.
444 0 387   |      Şimdi Arayın
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X