Filtreleme Seçenekleri
  • Sırala
  • Filtre

Kurban Bayramı Karadeniz Turları

Aradığınız kriterlere uygun sonuç bulunamamıştır!
Yeni bir arama yapabilirsiniz

Kurban Bayramı Karadeniz Turları

Bu bölgede Sinop Turu, Samsun Turu, Trabzon Turu, Batum Turu ve Gürcistan Turu yapılıyor. Kurban Bayramı ile birlikte gelen kısa molayı değerlendirebileceğiniz gezi boyunca Bladi, Yente ve Sarıkaya yaylalarını görecek, Sümela Manastırı'nın mimarisine hayran kalacaksınız.

Yeşil kelimesinin, doğasında anlam kazandığı topraklar...

Argonot'ların Prensi İason, Altın Post'un muhafızı olan ejderi öldürmek için geldiği topraklarda en kudretli cadı Prenses Medea'ya aşık olur.

Prenses, Tanrı Hypnos'la (uyku) anlaşma yapar ve ejderhayı uyutur. İason da mızrağı ile ejderhayı öldürür, Altın Post'un sahibi olur. Yıllar sonra bölgeye Yason Burnu (Ordu kıyılarında) adı verilir. Prenses, İason ile evlenir. Yıllar sonra İason başka bir kızı sevince, Medea da çocuklarını öldürür. Bunun üzerine İason intihar eder. Daha sonra Medea, Atina, Gürcistan derken Yason Burnu'na geri döner. Daha sonra ne yaptı? Yason Burnu'nda söylenti çok! Hangi kılıklara büründü? Aramızda mı? Bilinmiyor... Tarihte bilinen en kuvvetli cadı Medea'ydı çünkü!

Masallarla renklenmiş tarihini, yeşilin bin bir tonunu sunan doğal güzellikleriyle süsleyen toprakların adı...

444 0 387   |      Şimdi Arayın
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X