Ulaşım Bilgileri

 • {{ route.departureCity }} ({{ route.departurePoint }}) {{ route.arrivalCity }} ({{ route.arrivalPoint }})
  • Kalkış : {{ route.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
  • Varış : {{ route.arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsDate }}  {{ route.arrivalDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}
 • {{ routes[0].route == "DEPARTURE" ? 'Gidiş' : 'Dönüş' }}: Otobüs ile
  • {{ point.departureDateTime | formatLocalDateTimeAsTime }}: {{ point.departure }}

Fiyata Dahil Olanlar

ÜCRETSİZ ETSTUR ASISSTANCE Sigorta Paketi Detayları

Satın aldığınız turu Zorunlu Seyahat Sigortası Poliçesi ile güven altına alıyoruz. Ayrıca; gezi süresince Mapfre Sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sağlık sigortası hizmeti sağlıyoruz. Cennetten tarihe, masaldan gerçeğe. Güzel atlar ülkesi Kapadokya… Aksaray, Nevşehir, Ürgüp, Göreme, Avanos, Hacı Bektaş, Ihlara Vadisi, Paşabağ, Derin Kuyu Yer altı Şehri, Dervent Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Çavuşin, Turasan, Asmalı Konak, Göreme Açık Hava Müzesi, Tuz Gölü Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi, Otellerde 2 gece Y.P. konaklama, 2 sabah kahvaltısı ve 2 akşam yemeği,Lüks otobüsler ile ulaşım,Çevre gezileri,Etstur ikramları, Gezi bedeli

Tur Kodu : 2020KAPBUR

Kişi başı
{{ selectedPeriod.originalPrice.amount }} {{ selectedPeriod.originalPrice.currency }}
{{ selectedPeriod.price.amount }}

{{ selectedPeriod.price.currency }}

‘dan itibaren
{{ selectedPeriod.price.amountTRY }} TL
REZERVASYON YAP

Tur Programı

 1. GÜN
  Bursa, Buluşma Noktaları, Hareket
  Gezimizin ilk günü saat 22,00'de Bursa Nilüfer Carrefour Önünden hareketle başlıyor.
 2. GÜN
  Aksaray, Ihlara, Derinkuyu Yer Altı Şehri, Dervent, Paşabağ
  Geceye konforlu otobüs yolculuğu ile devam ediliyor. Eskişehir güzergahı üzerinden sabah saatlerinde varacağımız Aksaray’da sabah son mola veriliyor. Belirlenen saatte toplam uzunluğu 12 km olan Melendiz Çayı’nın yıllar içinde aşındırdığı Ihlara Vadisine varıyoruz. Bu vadide bulunan kiliselerden Ağaçaltı Kilisesi ve Yılanlı Kilisesi’ni gezdikten sonra Narlıkuyu Krater Gölü’ne hareket ediyoruz. Göl kenarında otobüsten dağıtılan içeceklerin keyfini çıkardıktan sonra ilk olarak Hititlerin inşa etmeye başladığı Derinkuyu Yer Altı Şehri diğer bir keşif durağımız. 7 km çapı, 60 metreye varan derinliği ile 7 katlı bu muhteşem yapı uzun süre hafızalarınızdan silinmeyecek. Ardından güzel atlar diyarı Kapadokya’ya geliyoruz. Öğlen yemeği için verilen mola sonrası (ekstra) belirlenen saatte hareket ediliyor. Üçlü, birleşik ve tek peri bacaları ile meşhur olan Paşabağ’ı gezdikten sonra, Onyx Atölyesi’ne varıyoruz. Taşın yapısı ile ilgili bilgi aldıktan sonra alışveriş için serbest zaman veriliyor. Son olarak Dervent bizi bekliyor. Kayaçların ve peribacalarının hayvan şeklinde erozyona uğradığı bölgeyi gördükten sonra akşam yemeğini alacağımız otelimiz bizi karşılıyor. 

  Kahvaltı: Aksaray Orhan Ağaçlı Tesisleri’nde ekstra olarak alınıyor.(Tesis menü fiyatları geçerlidir.) 
  Öğle Yemeği: Hanedan Restoran (Menü ve fiyat bilgisi genel şartlar kısmında belirtilmiştir.) 
  Konaklama: Seçilen otelde sunuluyor. 
  Akşam Yemeği:Tur ücretine dahil ve otel açık büfe olarak sunuluyor. 
  Mola Tesisleri:Aksaray Orhan Ağaçlı Tesisleri 
  Rota: Bursa – Eskişehir (151 km), Aksaray (448 km), Aksaray – Ihlara (37 km), Ihlara – Derinkuyu (53 km), Derinkuyu – Avanos (50 km)
 3. GÜN
  Hacı Bektaş-ı Veli Türbesi,Üçler Çeşmesi, Nadar Avlusu, Aslanlı Çeşme, Yemekhane, Meydan Evi, Mihman Evi, Balım Sultan Türbesi Güvercinlik Vadisi
  Otelde alınan kahvaltı sonrası ilk olarak Üç Güzeller Peri Bacaları keşfiyle başlıyor. Burada verilen serbest zamanın ardından 45 dakikalık otobüs yolculuğu ile Hacı Bektaş-ı Veli Müzesi’ne varıyoruz. Üçler Çeşmesi, Nadar Avlusu, Aslanlı Çeşme, yemekhane, Meydan Evi, Mihman Evi, Hacı Bektaş Veli’nin Türbesi ve Balım Sultan Türbesi’ni gezdikten sonra Kapadokya’ya dönüyor ve Güvercinlik Vadisi’yle tanışıyoruz. Rehberimizin yapacağı anlatım sonrası 3000 yıllık tarihe sahip olan çanak yapım sanatının inceliklerini görmek ve yerinde denemek için verilen serbest zamanın ardından otele dönüyoruz. Akşam yemeği sonrası ekstra Türk Gecesi düzenleniyor. (Gece detayları ve fiyat bilgisi genel şartlar kısmında belirtilmiştir.) 

  Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe olarak sunuluyor. 
  Öğle Yemeği: Uranos Restoran (Menü ve fiyat bilgisi genel şartlar kısmında belirtilmiştir.) 
  Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil ve otel açık büfe olarak sunuluyor.
  Ekstra Gezi Türk Gecesi | Yetişkin : 100TL   | Çocuk : 100TL

  Oryantal, farklı yörelerden halk oyunları gösterisi, limitsiz içki (Harmandalı,Karakuş veya Uranos Restoran)

  Ekstra Gezi Balon Turu | Yetişkin : 1200TL   | Çocuk : 1200TL

  Sabah 05.00’te kalkıyor ve balonun kalkacağı noktaya hareket ediyoruz. 07.00’ye kadar balonla gezdikten sonra indiğimiz noktadan saat 08.00’de otele dönüyoruz.

 4. GÜN
  Göreme Açık Hava Müzesi, Halı Atölyesi, Bursa
  Sabah otelde alınan sabah kahvaltı sonrası Göreme Açıkhava Müzesi’ne hareket ediyoruz. İlk olarak St. Basil, St. Barbara, Elmalı, Yılanlı, Yemekhane, Çarıklı ve Tokalı kiliselerini gezdikten sonra Kültür Bakanlığı’nın desteklediği yöresel halı tanıtımı yapılan halı atölyeleri hoş bir keşif oluyor. Bu atölyelerde taksitli alışveriş imkanı sunuluyor. Günün devamında serbest alınan öğlen yemeği sonrası Aksaray üzerinden Eskişehir güzergahı üzerinden Bursa'ya varıyoruz. 

  Kahvaltı: Otelde tur ücretine dahil ve açık büfe olarak sunuluyor. 
  Öğle Yemeği: Ağaçlı Tesisleri (Menü ve fiyat bilgisi genel şartlar kısmında belirtilmiştir.) 
  Akşam Yemeği: Mola tesisinde ekstra olarak sunuluyor.(Tesis menü fiyatları geçerlidir.)
  Daha Fazla Gün Görüntüle Daha Az Gün Görüntüle

  Gezilecek Yerler

  Gezi Rotası

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  Satın aldığınız turu Zorunlu Seyahat Sigortası Poliçesi ile güven altına alıyoruz. Ayrıca; gezi süresince Mapfre Sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sağlık sigortası hizmeti sağlıyoruz. Cennetten tarihe, masaldan gerçeğe. Güzel atlar ülkesi Kapadokya… Aksaray, Nevşehir, Ürgüp, Göreme, Avanos, Hacı Bektaş, Ihlara Vadisi, Paşabağ, Derin Kuyu Yer altı Şehri, Dervent Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Çavuşin, Turasan, Asmalı Konak, Göreme Açık Hava Müzesi, Tuz Gölü Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi, Otellerde 2 gece Y.P. konaklama, 2 sabah kahvaltısı ve 2 akşam yemeği,Lüks otobüsler ile ulaşım,Çevre gezileri,Etstur ikramları, Gezi bedeli

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler Tüm öğlen yemekleri Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler Tüm özel harcamalar Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  Öğle yemekleri serbest olarak alınmaktadır. Aşağıda belirtilen restoranlar rehberimizin önerdiği tesisler olup örnek menü ve fiyatları belirtilmiştir. Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş yada faturalarını temin edebilirler.

  Uranos Restoran: Mercimek çorbası, salata, çömlek kebabı, pilav, ,tatlı ya da meyve seçenekleri kişi başı 40 TL olarak sunuluyor. Yemeklerde alınan içecekler ise ekstra olarak sunuluyor.
  Hanedan Restoran: Hanedan salata, peynirli börek, ana yemek seçmeli (Hünkar Beğendi, tavuk şiş ya da alabalık), dondurma veya meyve  seçenekleri kişi başı 40 TL olarak sunuluyor. Yemeklerde alınan içecekler ise ekstra olarak sunuluyor.
  Ağaçlı Tesisleri:Alacart menü fiyatları geçerlidir.Belirli bir menü bulunmamaktadır.

  Harmandalı veya Uranos veya Karakuş Restoran: Oryantal, farklı yörelerden halk oyunları gösterisi, limitsiz içki ile Türk Gecesi kişi başı 100 TL olarak sunuluyor.

  Önemli Notlar

  Gezi süresi 3 gece 4 gündür, otel konaklaması 2 gece 3 gündür. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.Sirkü kodu 2020KAPBUR Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Etstur’da saklıdır. Turun iptali durumunda Etstur, iptali bizzat bildirmek zorundadır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir. Notlar: Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Etstur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Etstur’un sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki dört koltuk ikişer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki dört kişi en ön koltuklara oturur. Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltukler rehberlerimize tahsis edilmektedir, misafirlerimize verilmemektedir.