Filtreleme Seçenekleri
  • Sırala
  • Filtre
Tur tipi
Kalkış yeri

İstanbul Turları

Toplam 1 tur bulundu, filtrelerinize uygun 1 adedi gösteriliyor.
Kriterlerinize uyan tüm turlar için kişi başı başlangıç fiyatları
Günübirlik Sapanca & Abant Gezisi
22 Aralık 2018-30 Aralık 2018 arası tarihlerde, Hafta sonunu farklı değerlendirmek isteyenlere…
Hemen Satın Al
Asya ve Avrupa’nın randevusu bu kentte gerçekleşiyor. Dünya üzerinde ender rastlanacak bu özelliği ile İstanbul, her iki kıtanın buluşma noktası olmasının yanı sıra kültür, sanat ve edebiyat değerleri ile de Asya’nın Avrupa’ya açılan kapısı konumunda. Boğaziçi’nin güzelliği ile başlayan turunuz, tarihi yarımadadaki Sultanahmet Camisi ile ilahi bir havaya bürünecek, Dolmabahçe Sarayı’nın mimarisiyle aklınıza kazınacak.

İlgili olabilecek diğer tur sayfalarımız

Yedi tepenin üzerinde bir gezinti…
Fatih Sultan Mehmet’in 1453’te dünya tarihine geçecek bir kararıyla Osmanlı topraklarına katılana kadar Roma ve Bizans kültürleriyle harmanlanan derin bir geçmişi var bu kentin. Sokaklarından meydanlarına kadar bunu fazlasıyla hissedeceğiniz İstanbul’un yollarını arşınlarken de kozmopolit nüfus yoğunluğuna hayran kalacaksınız.
Kışı başka yazı başka güzel olur İstanbul’un. Yaz ayları Boğaz’ın iki yakasını birbiriyle buluşturur, sahiller dolar taşar ama kış ayları da ayrı bir estetikle yaşanır. Kar yağarken kıtaları buluşturan köprüler üzerine yaşayacağınız yolculuk bu şehri anlamanız için ufak bir ipucu verebilir size. Tarihi yarımada, Taksim, Beşiktaş, surlar, metrobüs, metro İstanbul’da çıkacağınız kısa bir tur karşınıza çıkabilecek detaylar olur.
444 0 387   |      Şimdi Arayın
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X