Gap, Uçak ile gidiş otobüs ile dönüş, Anadolujet

İstanbul - GAP’ın tüm sırlarını öğrenmek isteyenlere…

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X

Tüm GAP Turları

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
BU TURU ONLINE SATIN ALIN | Kalkış tarihini seçin, uçuş planı ve müsaitliği görüntüleyin, satın alın
Kalkış tarihi tercihiniz
Ücrete Dâhil Olanlar
    Satın aldığınız turu Zorunlu Seyahat Sigortası Poliçesi ile güven altına alıyoruz.
    Ayrıca; gezi süresince Mapfre Sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sağlık sigortası hizmeti sağlıyoruz.


    -----------------------------------------------------------------------------------------------

    Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi, Otellerde 5 gece Y.P Konaklama, 1 gece Oda Kahvaltı Konaklama 5 akşam yemeği,6 sabah kahvaltısı toplam 6 gece konaklama, Lüks otobüsler ile ulaşım, Çevre gezileri, Etstur ikramları,Nemrut Dağı Minibüs Ücreti
Tur Programı
1.GÜN Pazar/Diyarbakır, Surlar, Diyarbakır Ulu Camii, Cahit Sıtkı Tarancı’nın Evi, Hasan Keyf, Midyat, Savur,Mardin, İstanbul – Sabiha Gökçen Hava Alanı – Anadolujet TK 7210 Saat 06:50 tarifeli seferi ile Diyarbakır’a hareket.
Sabiha Gökçen Hava Limanı’ndan Anadolujet’in TK 7210 numaralı 06:50 tarifeli seferi ile Diyarbakır Hava Alanına hareket.
Diyarbakır hava limanında sizleri karşılayan rehberimiz ile araçlarımıza geçtikten sonra turumuz başlıyor.

Gezimize İlk olarak 5700 Mt. uzunluğunda olan Diyarbakır surlarından başlıyoruz. Panaromik olarak otobüsümüz ile Dağ Kapısını (Harput Kapısı), Urfa Kapısını (Rum veya Halep Kapısı), Mardin Kapısını (Tel Kapı), son olarak ta Yeni Kapı (Sat yada Dicle) kapılarını gördükten sonra Diyarbakır Ulu Camii’ne varıyoruz. Yapım tarihi tam olarak bilinmeyen, Anadolu’nun en eski camilerinden olan Diyarbakır Ulu Camii’ni gezmeye başlıyoruz. Müslümanlar tarafından 5. Harem-i Şerif (Mukaddes Mabed) kabul edilen cami gezimizi tamamladıktan sonra yaya olarak Cahit Sıtkı Tarancı’ın evine geliyoruz. Burada ki gezimizi bitirdikten sonra Bismil üzerinden varacağımız Batman merkezde serbest öğlen yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrası Hasankeyf’e doğru yola çıkıyoruz. Ilısu Barajının suları atında kalmaktan kurtarılan yapıların sergilendiği Yeni Kültürel Park Alanı'na varıyoruz. Burada İmam Abdullah Türbesi, Eyyubi (Kızlar) Camisi, Zeynel Bey Türbesi, El Rızık Camisi minaresi, Sultan Süleyman Camisi minaresi ve Mevlana Camisi gezilerimizden sonra Rehberimizin belirlediği saatte bir sonraki durağımız olan Midyat’a hareket ediyoruz. Dillere destan telkârilerin imal edildiği ve satıldığı dükkanlarda serbest zaman verdikten sonra “Sıla” dizisinin çekildiği Midyat Konukevi`ni gezmeye başlıyoruz. Üç katlı konağın taş işçiliği gerçekten büyüleyici. Ama gerecek güzellikler terasa çıktığınızda karşınıza çıkacak. Panaromik Midyat manzarasına doyamayacaksınız. Manzaranın tadını çıkartıp yorgunluk kahvelerimizi içtikten Rehberimizin belirlediği saatte Savur’a hareket ediyoruz. İsmine ilk olarak Hittit kaynaklarında rastlanan Savur’a sonraları bazı kaynaklar da “Küçük Mardin” ismi verilmiştir. Bu güzel ilçemizi yaya olarak gezdikten sonra hareket ile, Hava kararmadan Eski Mardin Merkezde bulunan otelimize varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Öğlen yemeği: Batman’da Serbest olarak alınıyor. (Menü ve fiyat bilgisi genel şartlar kısmında belirtilmiştir.)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra.)
Konaklama: Eski Mardin Merkez Kaya Ninova – Artuklu Kervansaray – Osmanlı Konağı.
Mola Tesisleri: Bismil Yol Üstü Tesis Molası
Rota : Diyarbakır – Hasankeyf (80Km), Hasankeyf - Midyat (50Km), Midyat - Savur (50 Km) Savur- Mardin (50Km), Toplam 230 KM
2.GÜN Pazartesi/Mardin Kasımiye Medresesi, Deyrulzaferan Manastırı, Dara Antik Kenti, Nusaybin Mardin’de güne merhaba dedikten sonra otelde kahvaltımızı yapıyoruz. Bu güzel Mardin sabahında ilk durağımız Deyrulzaferan Manastırı olacak. İsa’dan sonra 5. yüzyılda inşa edilen 1932’ye kadar 640 yıl boyunca Süryani Ortodoks patriklerinin merkezi olan bu abidevi yapının hikayelerini Süryani rahiplerinden dinleyeceğiz. Güzel gezimizin ardından belirlenen saatte aracımız ile Kasımiye Medresesi’ne hareket edeceğiz. Medresenin yapımına Artuklu Dönemi’nde başlanmış ve Akkoyunlu Hükümdarı Cihangiroğlu Kasım Padişah döneminde 1457-1502 yıllarında tamamlanmış olan bu iki katlı yapının avlusunda rehberlerimizin yapacağı anlatım sonrası kısa bir mola veriyoruz. Bu güzel yapı ile vedalaştıktan sonra öğlen yemeği için Mardin’de serbest zaman veriyoruz. Yemekten sonra, ilk durağımız Dara Antik Kenti olacak. Taş ocakları ve mezarlık gezimiz sonrası Mardin’deki en muhteşem yapıyı görmeye gideceğiz. .Dara Su Sarnıcı’nın tabanına merdiven ile indikten sonra yapının boyutlarına ve heybetine hayran kalacaksınız. Gezimizi tamamladıktan sonra Mardin Eski Şehir Meydanı’nına hareket edeceğiz. Meydanda aracımızdan inerek yaya olarak Mardin gezimize başlıyoruz. Milattan 4000’lerden başlatarak onlarca kez farklı kavimler tarafından kuşatılmış, işgal edilmiş ama aynı temellerle korunmuş olan Mardin’de Süryani, Keldani, Yezidi, Arap, Türk, Kültürlerinin yıllar içinde oluşturduğu mimari sentezi yaya olarak keşfe başlıyoruz. Yürüyüşümüz sırasında zaman zaman Ana caddeyi, bazen dar sokakları ve abbaraları kullanacağız. Ama önce öğlen yemeği için Mardin merkezde serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte Sırasıyla Meryemana Kilisesi ve Patrikhane (Mardin Arkeoloji ve Etnografya Müzesi), Abdüllatif Camii, Gazi Paşa İlk Öğretim Okulu, PTT binası, Zinciriye Medresesi, Şehidiye Camii, Sabancı Mardin Kent Tarihi (eski askeriye) Müzesi’ni gördükten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


Kahvaltı: Tur ücretine dahil otelde açık büfe
Öğlen yemeği: Kepabcı Yusuf `da Serbest olarak alınıyor. Menü fiyatları geçerlidir.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra.)
Konaklama: Tarihi Mardin Merkez Kaya Ninova – Artuklu Kervansaray – Osmanlı Konağı.
Mola Tesisleri: Viranşehir Yol Üstü Tesis Molası
Rota: Mardin (60 Km) Toplam 60 Km
3.GÜN Salı/Harran, Ulucamii, Rasathane, Harran Kümbet Evleri, Viranşehir, Göbekli Tepe, Rızvaniye Camii, Hz. İbrahim Makamı Gezimizin üçüncü gününde otelde yapılan kahvaltı sonrası Lüks etstur araçları ile Harran’a hareket ediyoruz. iki saatlik keyifli otobüs yolculuğu sonrası Tevrat, İncil ve Kuran’da adı geçen tek kent olan Harran’a varıyoruz. İlk olarak panorama noktasından Harran Üniversitesi, Ulucamii, Rasathane ve Şehir Surlarını gördükten sonra, yaya olarak geleneksel Harran mimarisi olan Kümbet Evleri’ne geçiyoruz. Burada yöresel kıyafetler giyerek mırra içip yorgunluk atıyoruz. Rehberimizin verdiği hareket saatinde adını Akatça’da “Seyahat ve Kervan” anlamına gelen “Harranu” sözcüğünden aldığı düşünülen Harran’dan Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. Şanlıurfa’da verilen serbest yemek molası sonrası ilk durağımız son yılların en önemli arkeolojik keşiflerinden biri kabul edilen ve halen kazıların sürmekte olduğu Göbeklitepe olacak. Göbeklitepe kazı alanının çevresine yapılan seyir terasında tam tur yürürken, Neolitik Çağ’ın ilk örneği sayılan açık hava tapınağı hakkında rehberimiz anlatımları ile gezimize ayrı bir tad katacak. Daha sonra Dilek Ağacı’na çıkarak eşsiz manzarayı seyrederken dileklerimizi tutarak, Şanlıurfa şehir merkezine hareket ediyoruz. Şanlıurfa’nın sınırları içinde kalan 14 peygamber kabrinden en önemlisi olan Mevlid-i Halil (Dergah) Camii ve Mağarası, (Hz. İbrahim Peygamber’in Doğduğu Kutsal Mağara), Rızvaniye Camii, Hz. İbrahim Makamını, Ayn-ı Zeliha Gölü’nü ( Anzılha Gölü) ve Halil Ür-rahman Camii, Balıklı Göl’ü gördükten sonra dileyenler rehberimiz eşliğinde Hüseyniye Çarşılarını (Bakırcılar Çarşısı) Kazzaz Pazarı,(Bedesten) ve Kapalıçarşı içindeki Gümrükhan’a yürüyebilirler. Halen aktif olan handa dileyen misafirlerimiz otantik kafelerde oturarak hanın keyfini çıkarabilirler. Belirlenen saatte otelimize varıyoruz. Kısa dinlenme molası sonrası isteyenler yörenin kültürünü ve mutfağını yansıtan Sıra Gecesi’ne (Ekstra) katılabilirler.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil otelde açık büfe
Öğlen yemeği: Şanlıurfa’da Çulcuoğlu restoran’da Menüden seçmeli serbest olarak alınıyor.
Akşam yemeği: Dikkat Bu gece Akşam yemeği ücrete dahil olmayıp ekstradır.
Konaklama: Şanlıurfa / Nevali Otel
Mola Tesisleri: Viranşehir yol tesisleri.
Yemekli Sıra Gecesi: Çardaklı Restoran Kişi Başı 75 TL Başlangıç 20.00- Bitiş 22.30 yöresel eğlence ekibi, İçli köfte, lahmacun, karışık kebap, bostana, çiğ köfte, şıllık tatlısı, çay, mırra, ayran.
Otelde ya da dışarıda ayrı restoranda olabilir.
Rota: Mardin-Viranşehir(110 Km) Viranşehir-Harran (120 Km) Harran-Şanlıurfa (45 km) Toplam 275 Km
4.Gün Çarşamba/Atatürk Barajı, Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Arsemia Antik Kenti, Nemrut Doğu & Batı Terasları Turumuzun dördüncü gününde otelde kahvaltı yaptıktan sonra belirlenen saatte Atatürk Barajı’na hareket ediyoruz. Baraj içinde yetkililerden baraj hakkında slayt eşliğinde bilgi aldıktan sonra kısa fotoğraf molası veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte Adıyaman’da bulunan otelimize varıyoruz. Odalarımıza çıkmadan serbest öğlen yemeği için hareket ediyoruz. Yemek sonrası Karakuş Tümülüsü’ne hareket ediyoruz. İ:Ö 36 – 38 yılları arasında inşa edilmiş olan Anıt mezar, üzerinde bulunan kartal heykelinden ismini alan, Kral Antiacos Theos’un karısı İsiyas, Kızları Antiochis, leodike ve Torunu Aka’nın gömülü olduğu tümülüsü gördükten sonraki durağımız olan Cendere köprüsüne hareket ediyoruz. Roma İmparatoru Septimius Severus tarafından Flavia Firma’ya (16. Roma lejyonu) yaptırılmış olan köprüyü rehberimiz eşliğinde yaya olarak geçiyoruz. Manzaranın keyfini çıkardıktan sonra giren Nemrut Dağı’ndaki gezimizi Arsemia Antik Kenti ile sürdürüyoruz. Antiocos’un atası Arsames tarafından kurulan antik şehirde kral Mithridates’in mezarı, su sarnıcı ve Antiochus ile Herkül’ün betimlendiği kabatmanın önünde fotoğraflarımızı çekerek, muhteşem gezimize durmaksızın devam ediyoruz. Yolumuz bizi Nemrut Dağı’na götürüyor.Nemrut gezimize Kommagene Kralı 1. Antiochos’un inşa ettirdiği doğu terasından başlıyoruz. Krallığın gökyüzü hakimiyetini temsilen kartal, yeryüzü hakimiyetini temsilen aslan, Kommagene Kralı I. Antiochos , Zeus, Apollon ve Herakles heykellerini gördükten sonra 180 metrelik tören yolunu Kuzey terası üzerinden takip ederek batı terasına geliyoruz. Tahtlarında oturan dev tanrı heykelleri, Kommagene Kralı I. Antiochos'un heykeli ve tanrılarla tokalaşma kabartmaları ve mehşur aslan horoskop kabartmasını gördükten sonra, Güneşin batışını hep beraber seyrettikten aşağı inerek minibüslerimize biniyoruz. 1987 Yılında UNESCO Dünya Mirasları Listesine giren Nemrut Dağı’nı arkamızda bırakarak otelimize dönüyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil otelde açık büfe
Öğlen yemeği: Adıyaman’da serbest
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra.)
Konaklama: Adıyaman / Grand İsiyas Otel
Rota: Şanlıurfa-Atatürk Barajı (120 Km) Atatürk Barajı Adıyaman(60 Km) Minibüslerle (160Km) Toplam 340Km
5.GÜN Perşembe/Halfeti, Rum Kale, Savaşan, Gaziantep Mozaik Müzesi, tarihi çarşılar, Pişirici Kasteli Turumuzun Beşinci gününde otelde yapılan kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz. Lüks etstur otobüsleri ile yapılan İki saatlik otobüs yolculuğu sonrası “Karagül” anlamına gelen Halfeti’ye varıyoruz. Burada teknemize (ekstra) binerek Birecik Barajı’nın sular altında bıraktığı, sadece minaresinin sular içinden görülebildiği Savaşan Köyü ve Rumkale’ye hareket ediyoruz. Karayolu bulunmayan Rumkale’yi tekne ile gezdikten sonra tekrar iskeleye dönüyoruz. Aracımıza binerek Gaziantep’e hareket ediyoruz. Gaziantep’e vardığımızda serbest alacağımız öğlen yemeği sonrası Gaziantep Mozaik Müzesi’ne hareket ediyoruz. Yurt dışına kaçırılan parçaları geri getirilerek tamamlanan “Çingene Kızı” mozaik i başta olmak üzere Zeugma Antik Kenti’nden çıkarılan ve dünyanın en zengin mozaik koleksiyonunun sergilendiği müzeyi gezdikten sonra, Tarihi Bakırcılar Çarşısı’na geçiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz verilen serbest zamanda bu unutulmaya yüz tutmuş bakır işlerinden, deri yemenilerden, ipek Antep işlerinden satın alabilir. Alışveriş için tarihi çarşılardaki yaya gezimiz devam ediyor. Bir sonraki durağımız olan Tütün Hanı’na geçerek, Antep'in simgelerinden Tahmis Kahvesine ulaşıyoruz. Burada içilen kahvelerin ardından Almacılar Çarşısı’nda verilen serbest zamanda salça, kuru biber, baharat, Antep fıstığı ve baklava alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Unutmayın “kargo yapılır” ibaresi olan dükkanlar aldıklarınızı kargo ile evinize kadar yolluyor. Gaziantep gezimiz Pişirici Kasteli’nde son buluyor. 1282 yılında yapılan bu muhteşem yapıyı gezip, eski yeraltı su dağıtım şebekelerinin insan eliyle açılmış kanalları (Livaslar’ı) gördükten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil otelde açık büfe
Öğlen yemeği: Gaziantep Kebaphan’da Serbest olarak alınıyor. Menü fiyatları geçerlidir.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra.)
Haleti Tekne Turu: Kişi başı 15 TL
Rota: Gaziantep-Halfeti-Gaziantep Toplam 150Km
6.GÜN Cuma/Gaziantep, Bey Mahallesi, Hatay, St. Piere Kilisesi, Antakya Mozaik Müzesi, Habibineccar Camii, Kiliseler, Gezimizin altıncı gününde Gaziantep’te otelimizde yapılan kahvaltı sonrası gezimiz başlıyor. Gaziantep’te ilk olarak Tarihi Bey Mahallesi’ne hareket ediyoruz. Buradaki tarihi sokaklarda gezerken tarihi Antep evlerinin taş ve ahşap işçiliğinin, kuş saraylarının naif hallerini görüntüledikten sonra yorgunluğumuzu biraz dindirmek ve nefes alabilmek için taş konaklardan birinde mola veriyoruz. Bu molayı daha da keyifli hale getiren zahter çayı ve menengiç kahvemizi içtikten sonra lüks etstur otobüsleri ile zengin ikramlar eşliğinde Hatay’a varıyoruz. Asi Nehiri’nin üzerinden geçerek, UNESCO tarafından üç büyük dinin hoşgörü içerisinde temsil edilmesinden dolayı “barış kenti” seçilen Hatay’a geliyoruz. Öğlen yemeği için Harbiye’ye hareket ediyoruz. Mitolojilere ev sahipliği yapan beldemizde yapılan şelale gezisi sonrası serbest zaman veriyoruz. Hatay’a has ipek bezlerimizi de aldıktan sonraki durağımız ise dünyanın ilk kaya kilisesi ve hac merkezi olan St. Piere Kilisesi olacak. Kilisenin gezilmesinden sonra. Anadolu’da yapılan ilk camii olan, Yasin suresinde ismi geçen Habib-i Neccar Camii gezisi sonrası yaya olarak Türk Katolik Kilisesine geliyoruz. Burada gerekli bilgileri aldıktan sonra Uzun Çarşı’ya geçerek gezimize devam ediyoruz. Dileyenler yorgunluk kahvesi içerken dileyenlerde tarihi çarşıdan alışverişlerini yapıyor. Rehberimizin belirleyeceği toplanma saatinde aracımızda buluşuyor ve Roma mimarisinin vazgeçilmez öğesi mozaiklerin sergilendiği dünyanın 2. büyük mozaik müzesi olma unvanına sahip Antakya Mozaik Müzesi’ne hareket ediyoruz. Cüdeyde, Şeyh, Arkad, Kinet Höyüklerinde bulunan tarihi eserlerin yanı sıra Roma döneminden kalma mozaikleri geziyoruz. Soteria, Khresis, Herakles, Kemgöz mozaikleri başta olmak üzere tüm eserler hakkında rehberimizden bilgi aldıktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Otelde yenen akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde.Kahvaltı: Tur ücretine dahil otelde açık büfe
Öğlen yemeği: Antakya Harbiye’de Boğaziçi restoran ’da serbest. Menü fiyatları geçerlidir.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra.)
Konaklama: Hatay / Anemon Otel
Mola Tesisleri: Otoban yol tesisleri
Rota: Gaziantep-Nurdağı (100 Km) Nurdağı-Hatay (100 Km)
Toplam 200 Km
7.GÜN Cumartesi/Antakya,Ulu Cami, Adana,Tarsus,7 Uyurlar, Aziz Paul, Gülek Geçidi Gezimizin yedinci gününde otelimizde yapılan kahvaltı sonrası gezimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Lüks etstur otobüsleri ile Belen Geçidi’nden geçerek İskenderun Osmaniye, üzerinden Adana’ya varıyoruz. Seyhan Baraj Gölü, Taş Köprü, Ulu Cami, Saat Kulesi gezilerimizi yaptıktan sonra 4 yarım-kubbesi 4 halifeyi, 5 Kubbesi İslam’ın 5 şartını, 6 minaresi imanın 6 şartını semoblize eden Sabancı Cami’sine geliyoruz. 32 metre çaplı ana kubbe 32 farza, avludaki 28 kubbe Kur’an’da adı geçen 28 peygambere, ana kubbedeki 40 pencere Muhammed’in peygamber olduğu yaşa ve 40 rekat namaza, 99 metrelik 6 minare Allah’ın 99 güzel ismine karşılık geldiği muhteşem yapıyı gezdikten sonra Adana merkezde verilen serbest öğle yemeği molasında kebapların tadına bakabilirsiniz. Rehberimizin vereceği saatte buluştuktan sonra Tarsus’a hareket ediyoruz. Nuh Peygamberin torunu Tarasis tarafından kurulduğuna inanılan Tarsus’ta İlk olarak Yedi uyurların mağarasına geliyoruz. Kuran-ı Kerim'de Kehf Suresinde sözü edilen, Hıristiyanlarında kutsal saydığı mağaraya 15 basamak indikten sonra giriş yapıyoruz. Yemliha, Mekseline, Mislina, Mernuş, Sazenuş, Tebernuş ve Kefeştetayuş adında yedi genç, ve köpekleri Kıtmir’in 300 yıl kesintisiz uyuduğuna inanılan kutsal mağarayı gezdikten sonra bir sonraki durağımız olan Aziz Pavlus’un atıldığına inanılan kuyuya geliyoruz. Koruma altına alınan tarihi yapıların temellerini görerek, restore edilmiş tarihi Tarsus Evleri’nin bulunduğu sokakta serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saate Kleopatra Kapısını otobüsümüzden görerek Tarsus’tan ayrılıyoruz. Toros Dağları’nın geçit noktası olan Gülek Boğazı’na [Pylae cilicia] varıyoruz. Şekerpınar’da verilen ikinci kısa mola sonrası etstur ikramları eşliğinde keyifli yolculuğumuz devam ediyor.Kahvaltı: Tur ücretine dahil otelde açık büfe
Öğlen yemeği: Adana’da serbest.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra.)
Konaklama: Dikkat bu gece otel konaklaması bulunmamaktadır.
Mola Tesisleri: Nurdağı Tesisleri. Osmaniye Mıstık Usta Mola Tesisleri, Pozantı, Aksaray Orhan Ağaçlı Mola Tesisleri, Bolu Dağı Mola Tesisi,

Hatay-Adana(180Km), Adana-Tarsus(50Km), Tarsus- Aksaray(230Km), Aksaray-Ankara(230Km) Ankara-Bolu Bolu-İstanbul

Rota: İstanbul – Bolu (259 km)– Ankara (189 km) - Aksaray (232 km) - Pozantı (154 km) – Adana (101 km) - Hatay (180km) -
Toplam: 1100km
8.GÜN Pazar/Otobüs İle Gece Yolculuğu Pozantı , Aksaray , Ankara, İstanbul’ varış Yolda verilen molalar sonrasında sabah erken saatlerde İstanbul'a varış.
DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 25.05.2019 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Tur fiyatlarına hizmet bedeli dahildir.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X