Filtreleme Seçenekleri
  • Sırala
  • Filtre
Tur tipi
Dönem
Ağustos'17
Aralık'17
Kalkış yeri

Eskişehir Turları

Toplam 2 tur bulundu, filtrelerinize uygun 2 adedi gösteriliyor.
Kriterlerinize uyan tüm turlar için kişi başı başlangıç fiyatları
Eskişehir & Odunpazarı
288,00 TL
259,20 TL 'den itibaren
19 Ağustos 2017-30 Aralık 2017 arası tarihlerde, 1 gece YP konaklama
Hemen Satın Al
Kesin kalkışlı tur
Eskişehir & Odunpazarı |Kurban Bayramı
30 Ağustos 2017-3 Eylül 2017 arası tarihlerde,
Hemen Satın Al
Eskişehir, değişik kültürleri bünyesinde barındıran, renkli, farklı, genç ve dinamik bir şehir… Türkiye’nin en önemli kültür, sanat, turizm ve sanayi merkezlerinden biri olan Eskişehir’de hem güzel şehir manzaraları hem de tarihi miras sizi büyüleyecek.

İlgili olabilecek diğer tur sayfalarımız

Lületaşı ve şifalı suların şehri Eskişehir…
Türkiye’nin en önemli yol kavşaklarından biri olan Eskişehir Lületaşı ve şifalı suları ile meşhur olduğu gibi aynı zamanda birçok tarihi esere de ev sahipliği yapıyor.
Eskişehir'de Porsuk Çayı boyunca sıralanmış kafelerde oturan üniversite öğrencilerinin şehre yaydığı enerjiyi siz de hissedeceksiniz. Çayın üzerinde sıralanmış renk renk köprüler ve altından geçen gondollar Amsterdam’ı çağrıştırıyor. Napoliten müzik eşliğinde, daracık kanallardan geçen gondollarla küçük bir gezinti yapabilirsiniz. Turumuzda; Tülomsaş Fabrikası, Odunpazarı, Osmanlı Evi Müzesi, Atlıhan Tarihi Çarşısı, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, Kurşunlu Külliyesi, Eskişehir Mevlihanesi, Kentpark, Porsuk Nehri, Cumhuriyet Eserleri Müzesi, Karikatür Müzesi ziyaret edeceğiz.
444 0 387   |      Şimdi Arayın
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X