Filtreleme Seçenekleri
  • Sırala
  • Filtre
Tur tipi
Kalkış yeri

Beypazarı Turları

Toplam 1 tur bulundu, filtrelerinize uygun 1 adedi gösteriliyor.
Kriterlerinize uyan tüm turlar için kişi başı başlangıç fiyatları
Eskişehir & Odunpazarı
321,00 TL
288,90 TL 'den itibaren
15 Aralık 2018-22 Aralık 2018 arası tarihlerde, 1 gece YP konaklama
Hemen Satın Al
Kesin kalkışlı tur
Bölgenin kültürel detaylarıyla bezeli ahşap konaklarıyla meşhur Ankara’nın Beypazarı ilçesi, birkaç günlük kısa bir geziyle unutamayacağınız anılar biriktirmenizi sağlayacak güzelliklere sahip. Bu bölgede Hıdırlık Tepesi, Kent Müzesi, İncirli ve Kurşunlu Camilerini ziyaret ediyoruz.

İlgili olabilecek diğer tur sayfalarımız

Osmanlı Mimarisi’nin mimarisiyle birlikte gelenek ve göreneklerinin yaşadığı kent Beypazarı…
Beypazarı birçok medeniyete ev sahipliği yapmış eski bir yerleşim bölgesidir. Roma döneminde İstanbul’u Roma’ya ve Ankara’ya bağlayan geçit üzerinde bulunmaktaydı.
Beypazarı’nın bir tabloyu andıran birbirine komşu evlerinin kapıları, pencereleri birbirine bakar. Bu durum bölgenin sosyal yaşam tarzına dair ipuçları verir. İnsanlar burada samimidir, birbirlerine güvenirler ve sürekli iletişim halindedirler. Bölgenin bu sıcak üslubu her alanda kendini gösterir. Gümüşçüler Çarşısı’nda telkari takılar, Suluhan’da havuç lokumu, yöresel ürünler, zanaatkârlar ve meşhur Alaattin Sokağı sizi büyüleyecek. Yöreye özel tarhana çorbası, yaprak sarma, güveç ve 80 katlı ev baklavası ise hem midenize hem de gözünüze hitap edecek.
444 0 387   |      Şimdi Arayın
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X