Filtreleme Seçenekleri
  • Sırala
  • Filtre
Tur tipi
Dönem
Ağustos'17
Eylül'17
Fiyat aralığı (kişi başı)
478.8 EUR
598.5 EUR
478.8 TL
598.5 TL
Süre
2 gece
3 gece
Kalkış yeri

Balıkesir Turları

Toplam 2 tur bulundu, filtrelerinize uygun 2 adedi gösteriliyor.
Kriterlerinize uyan tüm turlar için kişi başı başlangıç fiyatları
Çeşme & Birgi & Foça -3 |Kurban Bayramı
29 Ağustos 2017-31 Ağustos 2017 arası tarihlerde, 3 gece Y.P otel konaklaması
Hemen Satın Al
Çeşme & Birgi & Foça -2  |Kurban Bayramı
29 Ağustos 2017-1 Eylül 2017 arası tarihlerde, 2 gece Y.P otel konaklaması
Hemen Satın Al
Dünyaca ünlü zeytini ve zeytinyağıyla Ayvalık, Kaz Dağları’nın eteğindeki oksijen deposu Altınoluk, küçük Asya’nın en ünlü ve muhteşem kenti Bergama ve tertemiz denizi, eşine az rastlanır altın kumlu plajlarıyla Edremit Körfezi sizi kuzey Ege’nin incisi Balıkesir’de huzura davet ediyor.

İlgili olabilecek diğer tur sayfalarımız

İda Dağı yüzyıllık gizemiyle besliyor tüm Misya’yı.
Ünlü tarih yazarı Homeros, İlyada Destanı’nda İda Dağı için “Bol pınarlı, vahşi hayvanlar anası” der. Kaz Dağları dünyada mitoloji ve efsaneler dağı olarak bilinir.
Misya denilen antik şehir, İda Dağı’nın eteklerinde çok eski dönemlere ait kalıntılar taşır. Bir söylentiye göre bu şehir Andrialılar tarafından kurulmuştur. İda’nın efsaneleri, gizemli hikayeleri birçok edebi esere ilham vermiştir. Kaz Dağları’nın üç efsanesinden biri İlyada, diğeri Sarıkız sonuncusu ise Hasan ve Emine’ye ait aşk hikayesidir. Kışları nüfus bakımından daha sakin ola şehir, yaz aylarında büyük bir yoğunluk yaşar. Masmavi ve eşsiz koyları, antik ve doğal mirası, altın kumlu plajları, kaplıcaları, dünyanın en bol oksijenli atmosferi ile Balıkesir görülmeye değer bir tatil beldesidir.
444 0 387   |      Şimdi Arayın
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X