Filtreleme Seçenekleri
  • Sırala
  • Filtre

Ayvalık Turları

Aradığınız kriterlere uygun sonuç bulunamamıştır!
Yeni bir arama yapabilirsiniz
Misya turlarımızın durak noktalarından, Ege’nin göz bebeği, zeytinyağı cenneti Ayvalık’ta; Şeytan Sofrası, Cunda Adası, Taksiyarhis Kilisesi gibi tarihi ve doğal güzelliklere sahip yerleri geziyoruz. Bir yandan Ege’nin dillere destan lezzetlerini denerken bir yandan da Ayvalık’ın cennet koylarının keyfini çıkarıyoruz.

İlgili olabilecek diğer tur sayfalarımız

Antik Misya bölgesinin romantik ve huzur dolu beldesi Ayvalık…
Ayvalık zeytinyağları elle toplanıp, aynı gün içerisinde yağ haline getirildiği için dünya çapında iyi bir şöhrete sahip.
Kıyı boyunca sıralanmış balık lokantalarıyla Cunda Adası, şeytanın ayak izi olduğuna inanılan gizemli kayasıyla Şeytan Sofrası ve ince kumlu plajlarıyla Ayvalık Türkiye’nin en popüler tatil beldelerinden biri. Küçük teknelerle girilen masmavi koylarında denize girmek, Ege mutfağının birbirinden lezzetli yemeklerini tatmak, karşı kıyının hikayelerine dalmak Ayvalık’ın büyülü dünyasında kaybolmak için yeterli. Sakızlı Türk Kahvesi, kızartılmış dondurma, kabak çiçeği dolması mutlaka denemeniz gereken lezzetler. Sarımsaklı Plajı, Taş Kahve ve Taksiyarhis ise ziyaret edilecek yerlerin başında geliyor.
444 0 387   |      Şimdi Arayın
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X