Filtreleme Seçenekleri
  • Sırala
  • Filtre
Tur tipi
Dönem
Temmuz'17
Aralık'17
Fiyat aralığı (kişi başı)
249.3 EUR
269.1 EUR
249.3 TL
269.1 TL
Kalkış yeri

Ankara Turları

Toplam 2 tur bulundu, filtrelerinize uygun 2 adedi gösteriliyor.
Kriterlerinize uyan tüm turlar için kişi başı başlangıç fiyatları
Safranbolu & Kastamonu & Amasra - Hafta Sonu
29 Temmuz 2017-26 Ağustos 2017 arası tarihlerde, Hafta sonunu farklı değerlendirmek isteyenlere…
Hemen Satın Al
Safranbolu & Amasra
277,00 TL
249,30 TL 'den itibaren
29 Temmuz 2017-23 Aralık 2017 arası tarihlerde, Hafta sonunu farklı değerlendirmek isteyenlere
Hemen Satın Al
Kesin kalkışlı tur
Kapadokya turlarının durak noktalarından olan başkent Ankara, bir yandan ülkenin yönetim merkezi olması sebebiyle ciddi bir havaya sahipken bir yandan da şehirde bulunan çok sayıda üniversite sebebiyle bir öğrenci şehri havasında.

İlgili olabilecek diğer tur sayfalarımız

Büyük Frigya Kralı Midas’ın Şehri…
Bilinen tarihi en az 10 bin yıl öncesine dayanan Ankara; Hattileri, Hititleri, Frigleri, Lidyalıları, Persleri, Makedonyalıları, Galatları, Romalıları, Selçukluları ve Osmanlıları ağırlamış bir medeniyetler beşiğidir.
Ankara, Türkiye Cumhuriyeti’nden önce Galatların bir boyu olan Tektosaglar’a ve Friglere başkentlik yapmıştır. Rivayete göre Frigya Kralı Midas burada bir gemi çapası bulmuştur. Bu yüzden şehre Yunanca’da gemi çapası manasına gelen Ankara ismi verilmiştir. Ankara’yı gezmek için en uygun mevsimler ilkbahar ve sonbahardır. Şehirde mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında Anıtkabir gelir. Atatürk Orman Çiftliği ve Anadolu Medeniyetleri Müzesi diğer görülmesi gereken yerler arasında. Tunalıhilmi, Arjantin ve Sakarya Caddeleri ise gece hayatının hareketli olduğu noktalar.
444 0 387   |      Şimdi Arayın
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X