Filtreleme Seçenekleri
  • Sırala
  • Filtre
Tur tipi
Kalkış yeri

Akdeniz Ege Turları

Toplam 1 tur bulundu, filtrelerinize uygun 1 adedi gösteriliyor.
Kriterlerinize uyan tüm turlar için kişi başı başlangıç fiyatları
Klasik Ege & Akdeniz Turu
1.967,69 TL
1.377,38 TL 'den itibaren
26 Ekim 2018 tarihinde, 7 gece Y.P otel konaklaması
Hemen Satın Al
%30 Erken Rezervasyon İndirimi
Akdeniz’in eşsiz koylarından Ege kıyılarına doğru heyecanlı bir deneyime davetiye çıkaran tur boyunca; Antalya, Dalaman, Fethiye ve Bodrum’un eşsiz koyları ile tanışacaksınız. Doğanın tüm güzellikleriyle ziyaretçilerine kucak açtığı noktada, sadece derin maviliklerin büyüsüne kapılmakla kalmayıp bir döneme damgasını vuran medeniyetlerin izlerinde tarihin en güzel zamanlarına doğru bir yolculuk da yapacaksınız.

İlgili olabilecek diğer tur sayfalarımız

Yeşilin maviye dokunduğu kıyılar…
Sayısız hikaye ve birbirinden renkli efsanelerle doludur bu kıyılar ve Akdeniz’den Ege’ye doğru ilerlerken onlarca aşk masalı ve mitoloji kahramanı çıkarır karşınıza…
Her metrekaresinde bambaşka bir güzellikle kapınızı çalan sahiller, hem huzuru arayanların hem de maceraperest gezginlerin buluşma noktası aynı zamanda. Bir yanda adrenalini yükseklere taşıyan yamaç paraşütleri diğer yanda ziyaretçilerini huzurlu atmosferi ile saran koylar… Tarihin en gösterişli zamanlarına ışık tutan antik kentler ve deniz kıyısındaki kaya mezarları ile de bambaşka zamanlara götürür ziyaretçilerini.
Ege’nin el değmemiş koyları ve Akdeniz’in doğa harikası sahillerinde, bir zamanlar bu topraklardan geçen medeniyetlerin ayak izlerini sürün.
444 0 387   |      Şimdi Arayın
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X