Kıbrıs Tatilinin %25’İni Şimdi, %75’İni Tatilden Önce Öde!

KIBRIS TATİLİNİZİN %25’İNİ ŞİMDİ, %75’İNİ TATİLDEN ÖNCE ÖDEYİN!


Kafanıza göre ödeme seçenekleriyle Kıbrıs tatilinizi erken alın, kârlı çıkın! Kıbrıs tatilinizin %25’ini şimdi, kalan %75’ini ise tatilinize 7 gün kalaya kadar dilediğiniz tarihte ödeyebilirsiniz. 


Seçili Kıbrıs otelleri için yapacağınız rezervasyonların yanı sıra uçak bileti kampanyasından da yararlanabilirsiniz. Üstelik Bonus’a özel vade farksız taksit avantajı da sizi bekliyor!


Kampanya Koşulları

 Bu kampanya, 31 Ekim 2023 tarihine kadar geçerli olacaktır.

 Kampanya, seçili Kıbrıs otellerinde geçerlidir.

 Kampanya otel konaklamalarında ve konaklamanız ile birlikte satın alacağınız ek hizmetlerde (uçak bileti vb.) geçerlidir.

 Misafirler konaklama tutarının %25'i rezervasyon esnasında, %75'ini ise otele giriş tarihine 7 gün kalaya kadar, dilediği tarihte ödeyebilirler.

 Kampanya kapsamında; kredi kartınızla rezervasyon yapıp tutarın %25’ini ödediğinizde, kalan %75’lik tutar kartınızdan bloke edilmez.

 Kullanılan kredi kartına uygun aksiyon ve indirimler, ödeme sırasında hesaplanarak konaklama tutarına yansıtılır.

 Rezervasyon değişikliğinde çıkacak tutar farkları, sistem tarafından otomatik olarak hesaplanarak, kalan tutar buna göre tahsil edilir.

 Kampanya ile yapılan rezervasyonlarda; konaklayacak kişi sayısı, gece sayısı vb. gibi sonradan yapılacak değişikliklerde ödeme koşulları aynı olup, ücretlerin tamamı tahsil edilir.

 Konaklama tarihinden 7 gün öncesine kadar yapılmayan ödemelerde, rezervasyon iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.

 Kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez.

KAMPANYA OTELLERİNİ GÖR >