Sömestir Tatilinde Hopi ile 1000 TL’ye Varan Paracık Kazanma Fırsatı ETS’de!

ETS’deki seçili otellerde sömestir tatiline özel Hopi fırsatını kaçırmayın!

21 Ocak - 5 Şubat tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz konaklamalar için 1-31 Ocak tarihleri arasında yapacağınız 7500 TL ve üzeri harcamanızda 350 TL Paracık, 15.000 TL ve üzeri harcamanızda 750 TL Paracık ve 20.000 TL ve üzeri harcamanızda ise 1000 TL Paracık kazanın!


Kampanya Koşulları


- 1000 TL’ye varan hediye Paracık kampanyası; Hopi üyesinin Etstur’un online satış kanallarından (web sitesi, mobil site ve mobil uygulama) Hopi kimliğini tanıtarak yapacağı alışverişlerde geçerlidir.

- Kampanya; 21 Ocak - 5 Şubat 2023 tarihleri arasında, seçili yurt içi ve Kıbrıs otellerinde yapılacak konaklamalar için 1 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Kampanya kapsamında; 7500 TL ve üzeri rezervasyonlarda 350 TL Paracık, 15.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda 750 TL Paracık, 20.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda ise 1000 TL Paracık kazanma imkânı sunuluyor.

- Uçak bileti dahil otel rezervasyonlarında kampanyadan yararlanılamaz.

- Bir kullanıcı kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonda iptal ya da değişiklik işlemi yapıldığında, Paracık kazanımı geçersiz olur.

- Rezervasyon yapılabilecek otellerde kontenjan bittiğinde Hopi ve Etstur kampanyayı sonlandırabilir.

- İptal edilen rezervasyon sonucunda rezervasyonu yapan kişi, yeniden aynı veya farklı tarihlerde yapacağı rezervasyonlarda Paracık kazanımından yararlanamaz.

- Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb.'de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmaz ve/veya indirimlerden istifade edilemez.

- Bu kampanya diğer Etstur kampanyaları ile birleştirilemez.

- Hopi ve Etstur kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

KAMPANYA OTELLERİNİ GÖR >