%25’ini Şimdi, %75’ini Tatilden Önce Öde!

Erken rezervasyon ile sunulan cazip fiyatlardan yararlanmak için rezervasyonunuzu hemen yapın. Esnek ödeme seçeneği ile ödemenizin %25’ini şimdi, kalan %75’ini ise tatilinize 7 gün kalaya kadar dilediğiniz tarihte ödeyebilirsiniz. Bonus’a özel vade farksız taksit avantajıyla bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.


Kampanya Koşulları


-   Bu kampanya, 8 Kasım - 6 Aralık 2021 arasında geçerli olacaktır.

-   Kampanya, seçili otellerde geçerlidir.

-   Kampanya, yalnızca otel konaklamalarında geçerlidir. Ek hizmetlerde (uçak, transfer vb.) geçerli değildir.

-   Misafirler konaklama tutarının %25'i rezervasyon esnasında, %75'ini ise otele giriş tarihine 7 gün kalaya kadar, dilediği tarihte ödeyebilirler.

- Kampanya kapsamında; kredi kartınızla rezervasyon yapıp tutarın %25’ini ödediğinizde, kalan %75’lik tutar kartınızdan bloke edilmez.

-   Kullanılan kredi kartına uygun aksiyon ve indirimler, ödeme sırasında hesaplanarak konaklama tutarına yansıtılır.

-   Rezervasyon değişikliğinde çıkacak tutar farkları, sistem tarafından otomatik olarak hesaplanarak, kalan tutar buna göre tahsil edilir.

-   Kampanya ile yapılan rezervasyonlarda; konaklayacak kişi sayısı, gece sayısı vb. gibi sonradan yapılacak değişikliklerde ödeme koşulları aynı olup, ücretlerin tamamı tahsil edilir.

-   Konaklama tarihinden 7 gün öncesine kadar yapılmayan ödemelerde, rezervasyon iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.

-   Kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez.

-   ETS kampanya süre ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Kampanya belirli otellerde geçerlidir.

KAMPANYA OTELLERİNİ GÖR >