Etstur Logo
Hesabım
Haritada Göster Listede Göster

'a Özel Fırsatlar

Hemen Maximum’lu Ol
Kampanyalar

'a Özel Fırsatlar

Hemen Maximum’lu Ol
Sonuçları Filtrele (59 / 59)
Filtreyi Temizle
Filtreyi Temizle
Fiyat Aralığı
Ödeme Seçenekleri
Misafir Puanı
Konaklama Tipi
Temalar
Olanaklar
Spor, Eğlence, Sağlık
Çocuk
Otel Tipi

Gökçeada Otelleri

için toplam 59 tesis bulduk!

Fiyat ve İndirimler Hakkında
Tesisler; kullanıcı seçimine göre artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve Etstur sıralamasına göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puan seçiminde tesisin Otelpuan puanına göre, Etstur sıralaması seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı taktirde Etstur sıralaması uygulanır.
Harita

Arama kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

landing-info-image

Gökçeada Otelleri

  • Türkiye’nin en batı noktasında bulunan ve aynı zamanda en büyük adası olan Gökçeada, sadece tek bir mevsim değil, yılın her günü için görülmeye değer atmosferiyle ziyaretçi çekiyor. 8.000 yıllık tarihi birikime sahip olmasından dolayı birçok farklı medeniyete ait kültürel ve tarihi yapıların dışında su kaynakları, yeşillik alanları, doğal atmosferiyle harika manzaralar vadediyor. En özel manzaraların izlenebileceği yüksek tepelerdeki Rum evleri ise yerli ve yabancı turistler tarafından görülmesi gereken ilk yerlerden biri…

Gökçeada’da Nereler Gezilmelidir?

  • Gökçeada’nın doğu kısmında bulunmakla birlikte Kefalos ve Aydıncık olarak bilinen iki plajın arasında kalan Tuz Gölü, yağmur sularıyla beslendiğinden yaz aylarında büyük oranda kuruyor. Pek çok kuşun da bu göl etrafında bulunması, harika bir görünüm oluşturuyor. Gökçeada otelleri ile giderek gelişen şehir merkezine 11 kilometre mesafede bulunan Tepeköy, birçok açıdan kültürel ve tarihi anlamda öneme sahip. En yüksek bölgedeki Rum Köyü’nü içermekle birlikte 15 Ağustos’ta Meryem Ana Panayırı düzenlenmeye kadar pek çok kültürel özelliği barındıran Tepeköy’de; mezarlık, taverna, kilise gibi yapıların bulunmasının dışında 625 yaşında olduğu tahmin edilen çınar ağacı da piknik alanı içinde mevcut. Çınaraltı ise mavi ve yeşilin tüm güzelliklerinin görüldüğü bir manzara vadediyor. Merkeze 4 kilometrelik bir uzaklıkta olmakla birlikte yine eski bir Rum köyü olan Kaleköy, Gökçeada otelleri ve pansiyon imkanlarıyla da öne çıkıyor. Çok yakın olmasından dolayı bazı Yunan adaları buradan izlenebilir. Sakızlı muhallebisiyle meşhur olmuş Zeytinli, taş sokaklarıyla egzotik bir atmosfer sunuyor. Gizli Liman ise akvaryum kadar berrak bir denizin sunulduğu plajıyla misafirleri ağırlıyor. 
    Son derece temiz denize sahip olmasından dolayı su altı yaşamı zengin olan Gökçeada’da dalış yapılmasına uygun çok sayıda koy ve kıyılar yer alıyor. Aynı zamanda hemen hemen her gün esen rüzgâr sayesinde de sörf için en uygun yerlerin başında geliyor. Balıkçılık açısından da oldukça gelişmiş olan Gökçeada’da gezilecek yerler arasında Peynir Kayalıkları bulunuyor. Kayalıkların peynire benzer olmasından dolayı bu ismi alan bölge, Kaşkaval Burnu’nda yer alıyor. Kaleköy Limanı’ndan tekne ile hareket edilmesi sonrasında 15 dakika içinde ulaşılan bölge, Kuzulimanı’na 5 dakika mesafede...

Gökçeada’ya Nasıl Gidilir?

  • Arabalı feribotlarla ulaşım sağlanan Gökçeada için Çanakkale üzerinden deniz otobüsleri de bulunuyor. Dileyenler İstanbul’dan uçakla da ulaşım sağlayabilir. Ada içinde motorla gezebileceğiniz gibi araç kiralayarak da keyifli bir seyahate imza atabilirsiniz. Gökçeada otelleri ise geniş imkanlar sunmasının yanında çok makul fiyat aralıklarına sahip. Keyifli, eğlenceli ve dinlendirici bir tatil için tercih edilen Gökçeada’da yapmanız gereken aktivitelerin başında tekne turu geliyor. Hiçbir şekilde bozulmamış bir denize sahip olması, her türlü dalış imkanı sunuyor. Bunun dışında çok yüksek tepelerde bulunan mekanlarda kahve keyfi de olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Gökçeada’da gezilecek yerler listesinde bulunan Gizli Liman’da denize girebilir, Kefaloz’da sörf eğitimi de alabilirsiniz. Kaleköy’de ise muhteşem teraslarda doğa ile baş başa olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sualtı Milli Parkı bulunan Gökçeada’da Dalış Merkezi’nde eğitim alınması da mümkün. Tepeköy Çınaraltı mevkiinde yer alan piknik alanında ise ormanlar içinde temiz bir gün geçirebilir, pazar günleri kurulan pazardan organik ürünler alabilirsiniz.

Gökçeada’da Nerede Kalınır?

  • Eski Yunan’da “Yüce Ana Tanrıça” anlamına gelen İmbros ismi, sonrasında İmroz olmakla birlikte şimdilerde Gökçeada olarak anılıyor. Gökçeada Otelleri konforlu olmasının yanı sıra gösterişli konaklama alanları da sunuyor.
Karşılaştır
Filtrele
Sıralama
Tesisler; kullanıcı seçimine göre artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve Etstur sıralamasına göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puan seçiminde tesisin Otelpuan puanına göre, Etstur sıralaması seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı taktirde Etstur sıralaması uygulanır.