Gloria Sports Arena

Belek, Antalya
Gloria Sports Arena
Belek, Antalya
FİYAT TABLOSU

Oda seçenekleri

Öne çıkan özellikler

Büyüklük Bilgisi: 105.000 m² alana kurulu tesisin 82 Standart, 8 Engelli ve 10 Suit odası bulunuyor.

Otel Olanakları

Ücretsiz Olanaklar
Ücretli Olanaklar
Konum

Belek mevkiindeki tesis, Gloria tesislerine 5 km, Antalya Havalimanı'na 30 km ve Antalya şehir merkezine 38 km mesafede konumlanıyor.

Genel Tanıtım

Açık hava, kapalı ve su sporları imkanları bulunan spor kompleksi Gloria Sports Arena; 50'den fazla branş için antrenman kamplarına ev sahipliği yapmak üzere Antalya Belek'te, bireysel sporcular, takımlar ve gruplar için profesyonel hizmetler sunuyor.

Yeme/İçme

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ile yemeklerin yanında alınan tesisin belirlemiş olduğu bazı yerli içecekler ile tüm gün otel barından alınacak soft ve alkolsüz içecekler ücretsiz.

Hizmet Saatleri

07.00-10.00 Kahvaltı
12.30-14.30 Öğle Yemeği
19.00-21.30 Akşam Yemeği

 

Diğer Olanaklar

Tesisten, Gloria Serenity Resort'e shuttle servisi ile ücretsiz ulaşım hizmeti bulunuyor. Gloria Serenity Resort bünyesinde bulunan plaj ve aquapark Gloria Sports Arena misafirleri tarafından kullanılabilmektedir. Spor alanlarının kullanımı için rezervasyon veya giriş sırasında rezervasyon şartı bulunmaktadır.

 

Genel Uyarılar

Tesis odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı ise mevsim koşullarına bağlı.

Odalarda maksimum konaklama imkanı 3 kişidir. 3 kişilik konaklamalarda odada mevcut oturma grubu çekyat olarak kullanılmakta ve 3. yatak olarak sunulmaktadır.

Tesislerde verilen Tam Pansiyon Plus konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur.

Konaklama yapılacak tüm odalarda, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.