Vizesiz Izmir Cesme Kalkisli Yunan Adalari 3 Gece 8 Agustos - Online Satis | Etstur

İzmir (Çeşme) kalkışlı Yunan Adaları, 3 Gece 8 Ağustos

Beğendiklerime Ekle
| Çeşme kalkışlı
Liman Varış Kalkış
1.
GÜN
İzmir (Çeşme)
Mikonos
-
20:30
14:30
-
2.
GÜN
Mikonos
Santorini
-
10:00
04:00
20:00
3.
GÜN
Rodos08:0019:00
4.
GÜN
İzmir (Çeşme)07:00-
KABİN / EK ÜRÜNLER
BİLGİLERİNİZ
ÖDEME
SONUÇ
Tercih Ettiğiniz Kalkış Tarihini Belirtiniz
Çeşme'den kalkış tarihinizi seçiniz:
null

null

null
Tura Katılacak Kişileri Belirleyiniz
Seyahat tarihinde 12 yaşın altındaki yolcular kabin ücreti ödemez, vergi ve diğer harçları öder.
Çocuk (17 yaş altı) indirimi, kabinde 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanındaki ilk çocuk yetişkin olarak tanımlanmalıdır.
Yetişkin Sayısı (17 yaş ve üstü)
1. Çocuk Yaşı (16 yaşa kadar)
2. Çocuk Yaşı (16 yaşa kadar)
Yunan Adaları turlarında çok girişli Schengen Vizesi olanlar Vizesiz dolaşım bedeli ödemezler. Bu şartlara uyuyorsanız her bir kişi için işaretleyiniz. Diğer turlar için önemli uyarı »
Yunan adaları turlarında ise seyahat tarihi boyunca geçerli olan Schengen vizeniz, tek girişli ise mutlaka 60 Euro vizesiz dolaşım bedeli (VDB) ödemelisiniz. Aksi takdirde bir sonraki seyahatiniz için almış olduğunuz tek girişli Schengen vizeniz geçerliliğini yitirecektir.
Katılım kurallarını okudum; tüm misafirlerin uygun olduğunu onaylarım.
Kabin Tercihinizi Belirleyiniz
Kabin özelliklerini ve detaylı tercihlerinizi ana kategoriyi seçtikten sonra belirleyebilirsiniz.
Seyahat süresinin bitiminden itibaren en az 6 aylık süreyi kapsayacak pasaportunuz bulunmalıdır.

Yeşil Pasaport sahipleri ile pasaportunda tur süresini kapsayan geçerli Schengen Vizesi olan yolcular vizesiz dolaşım bedeli (VDB) ödemeksizin ve kendilerinden evrak talep edilmeksizin tura katılabilirler.

Pasaportunda, geçerlilik süresi dolmuş olsa bile, daha önce alınmış Schengen, ABD veya İngiltere vizelerinden en az biri bulunan misafirlerin, gemi turlarımıza katılmak için talep edildiğinde evrak ibraz etmeleri ve vizesiz dolaşım bedelini (VDB) ödemeleri gerekiyor.

Pasaportlarında KKTC giriş damgası bulunan misafirler Yunanistan'a giriş yapamaz.

Turun hareket tarihi geldiğinde 23. haftanın başında olan hamile yolcuların, doktordan seyahat edeceğine dair rapor almaları gerekiyor. Turun hareket tarihinde, hamileliğinin 24. haftasında olan misafirler tura katılamaz.

Rezervasyon esnasında beyan etmiş olduğunuz bilgiler ile ilgili evraklar çağrı merkezimiz tarafından talep edilecektir. Talep edilen evrakların verilmemesi durumunda, rezervasyonunuz iptal edilecek ve tur ücretiniz iade edilmeyecektir.

Yaralanma veya hastalık nedeniyle tedavi ve hastanın nakli, taburcu olduktan sonra daimi ikametgâha nakil, vefat eden sigortalının nakli, acil mesajların iletilmesi, yaralanma veya hastalık nedeniyle yurt dışında konaklama süresinin uzatılması, sigortalıya yapılacak 5 günü aşan tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati ve konaklaması, aile üyelerinden birinin vefatı nedeniyle sonucu geri dönüş Cruise Assist Seyahat Sigortası'nın kapsamı içerisindedir.

Sigorta kapsamı içerisinde ayrıca evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş, bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırılması, tarifeli bagaj kaybı, zarar görmesi, çalınması; gecikmeli bagaj, kanuni işlemlerle ilgili kefalet (borç olarak), ilaç gönderimi, kaza sonucu vefat ve terör (kişi başı) bulunuyor. Cruise Assist Sigorta bedeli, 70 yaşa kadar her bir yolcu için 15 €, 70 yaş ve üstü her bir yolcu için ise 30 €'dur.

Seyahat tarihlerini kapsayan ve yurt dışında geçerliliği olan bir seyahat sigortasına sahip yolcular, Cruise Assist Seyahat Sigorta bedelini ödemekle yükümlü değillerdir. Bu kişiler sigorta belgelerini ibraz etmek zorunda olduklarını kabul ederler.

Uyarı: Cruise Assist Seyahat Sigortası, daimi ikametgâh ülkesi sınırları dışında ve öngörülen seyahat tarihleri arasında geçerlidir.