İzmir (Çeşme) kalkışlı Ege ve Adriyatik, 7 Gece 08 Temmuz, 02 Eylül

Beğendiklerime Ekle
8 Temmuz 2018 - 2 Eylül 2018 arası | Çeşme kalkışlı
Liman Varış Kalkış
1.
GÜN
İzmir (Çeşme)
Mikonos
-
20:30
14:00
03:00
2.
GÜN
Atina (Pire)
Korint Kanalı
10:00
18:30
17:00
19:30
3.
GÜN
Korfu12:0020:00
4.
GÜN
Kotor10:0020:00
5.
GÜN
Durres07:0016:00
6.
GÜN
Katakolon10:0018:00
7.
GÜN
Santorini11:0020:00
8.
GÜN
İzmir (Çeşme)07:00-
KABİN / EK ÜRÜNLER
BİLGİLERİNİZ
ÖDEME
SONUÇ
Tercih Ettiğiniz Kalkış Tarihini Belirtiniz
Çeşme'den kalkış tarihinizi seçiniz:
Temmuz 2018'de

8

Temmuz
Eylül 2018'de

2

Eylül
Tura Katılacak Kişileri Belirleyiniz
Seyahat tarihinde 12 yaşın altındaki yolcular kabin ücreti ödemez, vergi ve diğer harçları öder.
Çocuk (17 yaş altı) indirimi, kabinde 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanındaki ilk çocuk yetişkin olarak tanımlanmalıdır.
Yetişkin Sayısı (17 yaş ve üstü)
1. Çocuk Yaşı (16 yaşa kadar)
2. Çocuk Yaşı (16 yaşa kadar)
Yunan Adaları turlarında çok girişli Schengen Vizesi olanlar Vizesiz dolaşım bedeli ödemezler. Bu şartlara uyuyorsanız her bir kişi için işaretleyiniz. Diğer turlar için önemli uyarı »
Yunan adaları turlarında ise seyahat tarihi boyunca geçerli olan Schengen vizeniz, tek girişli ise mutlaka 60 Euro vizesiz dolaşım bedeli (VDB) ödemelisiniz. Aksi takdirde bir sonraki seyahatiniz için almış olduğunuz tek girişli Schengen vizeniz geçerliliğini yitirecektir.
Katılım kurallarını okudum; tüm misafirlerin uygun olduğunu onaylarım.
Kabin Tercihinizi Belirleyiniz
Kabin özelliklerini ve detaylı tercihlerinizi ana kategoriyi seçtikten sonra belirleyebilirsiniz.
Seyahat süresinin bitiminden itibaren en az 6 aylık süreyi kapsayacak pasaportunuz bulunmalıdır.

Yeşil Pasaport sahipleri ile pasaportunda tur süresini kapsayan geçerli shengen vizesi olan yolcular vizesiz dolaşım bedeli (VDB) ödemeksizin ve kendilerinden evrak talep edilmeksizin tura katılabilmektedir.

Pasaportunda, geçerlilik süresi dolmuş olsa bile, daha önce alınmış Shengen, ABD veya İngiltere vizelerinden en az biri bulunan misafirler, gemi turlarımıza vizesiz dolaşım bedeli (VDB) ödeyerek katılabilmektedir.

Vizesiz Yunan adaları turlarında seyahat tarihi boyunca geçerli olan Schengen vizeniz, tek girişli ise mutlaka 60 Euro vizesiz dolaşım bedeli (VDB) ödemelisiniz. Aksi takdirde bir sonraki seyahatiniz için almış olduğunuz tek girişli Schengen vizeniz geçerliliğini yitirecektir. . Pasaportlarında KKTC giriş damgası bulunan misafirler Yunanistan'a giriş yapamaz.

Turun hareket tarihi geldiğinde 23. haftanın başında olan hamile yolcuların doktordan seyahat edeceğine dair rapor almaları gerekmektedir.

Rezervasyon esnasında beyan etmiş olduğunuz bilgiler ile ilgili evraklar çağrı merkezimiz tarafından talep edilecektir. Talep edilen evrakların verilmemesi durumunda, rezervasyonunuz iptal edilecek ve tur ücretiniz iade edilmeyecektir.

Bordo (normal) pasaport sahibi yolcuların yurt dışına çıkışlarında bir sorun bulunmuyor. Misafirler, SGK sorgulaması yapıldıktan sonra devlet memuru olmamaları halinde yurt dışına çıkabiliyor. Dolayısı ile bu sorgulama sürecinin daha hızlı yapılabilmesi için misafirlerimizin SGK sicil kayıtlarını yanlarına almaları öneriliyor.

Aktif çalışan devlet memuru olan yolcuların yurt dışına çıkabileceğine dair izin kağıtlarını ve SGK kayıtlarını yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

Emekli devlet memuru yolcular ise kurumlarından yazı alarak yurt dışına çıkabiliyor. Yolcuların emekli kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

Asker emeklisi yolcuların GBT'si için ayrı bir bölüm ile iletişime geçilerek yapılan araştırma sonucunda herhangi bir sorun çıkmaz ise yurt dışına çıkışlarına izin veriliyor. Bu yolcuların yanlarında SGK dökümünün olması isteniyor.

Yeşil pasaport sahibi yolcuların aktif görevde ise yurt dışına çıkmak için SGK hizmet dökümü ve çalıştıkları kurumdan izin kağıdı almaları gerekiyor.

Ev hanımı olan yolcuların yanlarına herhangi bir evrak almasına gerek yoktur.

Öğrenci olan yolcuların okullarından alınan öğrenci belgelerini ve öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekiyor.
Yaralanma veya hastalık nedeniyle tedavi ve hastanın nakli, taburcu olduktan sonra daimi ikametgâha nakil, vefat eden sigortalının nakli, acil mesajların iletilmesi, yaralanma veya hastalık nedeniyle yurt dışında konaklama süresinin uzatılması, sigortalıya yapılacak 5 günü aşan tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati ve konaklaması, aile üyelerinden birinin vefatı nedeniyle sonucu geri dönüş Cruise Assist Seyahat Sigortası'nın kapsamı içerisindedir.

Sigorta kapsamı içerisinde ayrıca evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş, bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırılması, tarifeli bagaj kaybı, zarar görmesi, çalınması; gecikmeli bagaj, kanuni işlemlerle ilgili kefalet (borç olarak), ilaç gönderimi, kaza sonucu vefat ve terör (kişi başı) bulunuyor. Cruise Assist Sigorta bedeli, 70 yaşa kadar her bir yolcu için 15 €, 70 yaş ve üstü her bir yolcu için ise 30 €'dur.

Seyahat tarihlerini kapsayan ve yurt dışında geçerliliği olan bir seyahat sigortasına sahip yolcular, Cruise Assist Seyahat Sigorta bedelini ödemekle yükümlü değillerdir. Bu kişiler sigorta belgelerini ibraz etmek zorunda olduklarını kabul ederler.

Uyarı: Cruise Assist Seyahat Sigortası, daimi ikametgâh ülkesi sınırları dışında ve öngörülen seyahat tarihleri arasında geçerlidir.
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X