Denetimlerde-Basarili-Olan-Tesisler
-
2 yetişkin, 0 gece
Aramayı değiştir
Sonuçları filtrele
134 / 134
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin

Denetimlerde Başarılı Olan Tesisler

Sırala

Denetimde Başarı Olan Tesisler

Yıl boyu hayalini kurduğunuz tatili organize ederken sizin için önceden bağımsız denetim kuruluşları tarafından denetlenmiş tesisler arasından seçim yapmaya ne dersiniz?

Misafirlerin tatilleri öncesi tesisler, hizmet kalitesi ve müşteri güvenliğinin kontrol edilmesi amacıyla iki gün boyunca bağımsız denetim kuruluşu tarafından denetleniyor.

Denetimler Her Yıl Yapılıyor

Etstur, her yıl misafirlerin beklenti ve talepleri analiz ederek denetim kriterlerini şekillendiriyor. İki gün boyunca süren denetimler sırasında bu kriterler de birer kiriter oluyor. Böylelikle maksimum oranda müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleyen Etstur, dünyada yayınlanan uluslararası kalite standartlarını da dikkate alıyor.

Tesis Sınıfları Neler?

Bebek yatağı parmaklık açıklığı, rampa eğilimleri, yangın söndürme sistemleri, havuz klor seviyesi, işaretler ve tarifler gibi birçok konuda denetime giren tesisler yapılan değerlendirme sonucunda Özel Sağlık Talepleri, Çocuk Dostu, Balayı Tesisi, Spa Tesisi, Çevre Dostu Tesisi, Aquapark Tesisi, Evcil Hayvan Tesisi ve Bebek Dostu Tesisi kategorilerinden birine girmeye hak kazanıyor.

Sektördeki Gelişme

Denetimlerin bir faydası da yapılan değerlendirmeler sonucu tesislerin eksik oldukları konularda yenilikler yaparak misafir memnuniyetini daha da yükseltme yoluna gitmeleri. Bu sayede sektörde daha kaliteli ve güvenli bir hizmet anlayışı gelişmesini sağlayan Etstur, ülke turizminde öncü olmaya devam ediyor.