My Pegasos Ile Seyseller 7 Gece 2020 ETOCRVASEY | Etstur

MY Pegasos ile Seyseller 7 gece 2020 | 7 GECE

07 Mart 2020 - 31 Ekim 2020 arası tarihlerde,

MY Pegasos gemisi | Mahe Adası- Seyşeller Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle
VİZE HİZMETLERİ
Misafirlerimizin seyahatlerinde geçerlilik süresi en az 6 ay olan pasaportları kullanması gerekmektedir. Eski pasaportların kullanım süresi 24 Kasım 2015 tarihinde dolacağı için 24 Mayıs 2015 tarihinden sonra eski pasaportlar hiçbir şekilde kullanılamayacak ve işlem görmeyecektir. Seyahat başlangıç tarihi 24 Mayıs 2015'ten sonra olan misafirlerimizin muhakkak yeni pasaport kullanmaları gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk misafire ait olacaktır
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
MY Pegasos ile Seyseller 7 gece 2020 | 7 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOCRVASEY
  • 7 gece tam pansiyon büfe kahvaltı ve günlük olarak iki öğün yemek servisi,
  • Akşam, eğlenceli Barbekü (hava izin verdiği sürece) ve Kaptan Yemeği.
  • Sınırsız filtre kahve, çay ve içme suyu
  • Balıkçılık ve snorkelling yüzme ekipmanlarının kullanımı (doluluk durumuna bağlı).
  • Liman vergisi 345 €
Tur Programı
1.Gün
Mahe Adası- Seyşeller
Saat 15:00 - 16:00 arası Karşılama kokteyli ve güvenlik tatbikatının ardından, Port Victoria'dan ayrılıp, gemide serinletici bir yüzme molası için yakındaki St. Anne'ye yelken açıyoruz.
2.Gün
St. Anne Adası (Aziz Anne) / Curieuse- Seyşeller
Sabah erken saatlerde St. Anne adasından Curieuse'a varıyoruz. Bu sabah bir kez daha hafif bir koloni ve dev kaplumbağaların evi olan bu ıssız adayı ziyaret ediyoruz. Park rehberli yürüyüş gezimiz, bizi mangrov ormanları boyunca çiftliğe götürecek. Daha sonra ağaçların altındaki bir barbekü için sahile dönüyoruz. Öğleden sonra kumsal ve deniz aktivitelerinin tadını çıkarabilirsiniz.
Geceleme limanda.

3.Gün
Curieuse / Cousin (Kuzen) Adası / Anse Lazio- Seyşeller
Sabah kuzen adasına yelken açıyoruz. Bird Life International'ın bakımında olan Kuş Cenneti'ne gezi. Çeyrek milyon kuş, kuzenlerde ürerler ve bu da kaplumbağalar için yuvalamaya uygundur. Öğleden sonra Anse Lazio'ya varıyoruz. Öğleden sonra, dünyanın en güzel plajlarından biri olan Praslin, Anse Lazio'ya yelken açıyoruz. Su sporları ve şnorkelle yüzme zamanı.
Geceleme limanda.
4.Gün
Anse Lazio / Aride / St.Piere / Baise St. Anne / Prraslin
Sabah Aride'ye gidiyoruz. Adanın korucuları tarafından yaptığımız gezi, adanın muhteşem manzarasını görmek için sizi adanın tepesine kadar götürülecek. Ada, Wright'ın dünyadaki başka hiçbir yerinde bulunmayan gardenyasına ve Audubon'un kayma suyu, Seyşeller savaşçısı gibi kuş türlerine ev sahipliği yapmaktadır. Öğleden sonra St Pierre Adası'na yelken açıyoruz. Öğle yemeğinden sonra 3 saatlik bir dalış ve yüzme molasında St Pierre'e varıyoruz. Gün batımında St Pierre'den ayrılıp Prasie'deki Baie St Anne'ye yelken açıyoruz.
Geceleme limanda.

5.Gün
Baise St. Anne / Praslin / Felicete or Gransd Soeur / La Digue
Baie St. Anne, Praslin. Bir Dünya Mirası olan ünlü Vallee de Mai Koruma Alanı'na isteğe bağlı gezi. Ünlü Coco de Mer'i üreten uzun palmiye ağaçlarının altındaki yolları keşfedeceksiniz ve sadece Praslin'de bulunan siyah bir papağan görebileceksiniz. Öğleden sonra, bu ıssız adada yüzmek, şnorkelle yüzmek veya isteğe bağlı dalış turları için Felicite'e yelken açılacak. Akşam La Digue'ye yelken açılacak. La Digue'ye akşam varış.
6.Gün
La Digue / Moyenne Adası
Seyşeller'de en çok fotoğraflanan ve ilginç topluluk olan La Digue'de yarım günlük isteğe bağlı gezi. İsteğe bağlı gezimiz, Union Plantation üzerinden “Anse Source d” Argent plajına çıkmamızı sağlayacak. L 'Union Estate'e gelin ve kopra fırını, geleneksel hindistancevizi yağı fabrikasını ve sömürge plantasyon evini gezin. Anse Source D'deki zaman 'Dünyadaki en görkemli plajlardan biri olan' Argent. Seyşeller'in en etkileyici kaya oluşumlarından bazılarına hayret edin - tazelemenin tadını çıkarırken gerçekten eşsiz. Adaların ana köyü La Passe'de gemiye dönmeden önce hediyelik eşya avlama zamanı. Öğleden sonra, Mahe'nin karşısında, Moyenne adasına yelken açılacak. Moyenne’de akşama varış.
Geceleme limanda
7.Gün
Moyenne Adası / Mahe Inter Adası
Adanın etrafında kısa rehberlik turu ve yüzme zamanı. Adada plaj Barbekü. Bu şnorkelli yüzme ve yüzme için son fırsattır. Öğleden sonra Moheenne'den Mahe'nin Victoria Limanı'na gidiyoruz. Öğleden sonra, Inter adası Rıhtımı Mahe'ye varıyoruz. Kaptan'ın Veda Yemeği, canlı müzik ve dans ile.
8.Gün
Mahe (Victoria)
Ayrılma 09: 00-10: 00
Tur programını yazdır