My Harmony V Ile Yesil Burun Adalari 7 Gece 2019 2020 ETOCRVARHA | Etstur

MY Harmony V ile Yesil Burun Adalari 2019 - 2020 | 7 GECE

14 Mart 2020 - 18 Nisan 2020 arası tarihlerde,

MY Harmony V gemisi | Palmeria / Sal-Afrika Kalkışlı

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

Gemi Hakkında

Harmony V

Başlatılan: 2003 Rebuilt: 2009 Uzunluk: 55.00 metre Genişlik: 8.20 metre Taslak: 3.00 metre Mürettebat: 16-18 kişi Seyir hızı: 11.00 knot Kabinler: 25

VİZE HİZMETLERİ
Misafirlerimizin seyahatlerinde geçerlilik süresi en az 6 ay olan pasaportları kullanması gerekmektedir. Eski pasaportların kullanım süresi 24 Kasım 2015 tarihinde dolacağı için 24 Mayıs 2015 tarihinden sonra eski pasaportlar hiçbir şekilde kullanılamayacak ve işlem görmeyecektir. Seyahat başlangıç tarihi 24 Mayıs 2015'ten sonra olan misafirlerimizin muhakkak yeni pasaport kullanmaları gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk misafire ait olacaktır
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
MY Harmony V ile Yesil Burun Adalari 2019 - 2020 | 7 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOCRVARHA
  • 7 gece tam pansiyon büfe kahvaltı ve günlük olarak iki öğün yemek servisi,
  • Akşam, eğlenceli Barbekü (hava izin verdiği sürece) ve Kaptan Yemeği.
  • Sınırsız filtre kahve, çay ve içme suyu
  • Balıkçılık ve snorkelling yüzme ekipmanlarının kullanımı (doluluk durumuna bağlı).
  • Liman vergisi 270 €
Tur Programı
1.Gün
Palmeria / Sal-Afrika
4: 00'de Sal adasında Palmeira'ya gidin ve gece boyunca Boa Vista'ya gitmeden önce akşam yemeğinin tadını çıkarın.
2.Gün
Sal Rei / Boa Vista- Afrika
Sabahın erken saatlerinde Boa Vista'nın başkenti Sal Rei'ye vardıktan sonra adaların en güzel plajlarından bazılarında rahatlayabilir ya da adanın en ilgi çekici yerlerine tanıklık etmek ve otantik bir öğle yemeğinin tadını çıkarmak için bütün gün boyunca gezintiye çıkabilirsiniz. yerel lokanta. Santiago'ya gece yelken aç.
3.Gün
Praia / Santiago- Afrika
Cape Verde'nin başkenti Praia'ya gelin ve gemide lezzetli bir öğle yemeği eşliğinde eğlence dolu bir sabahın tadını çıkarın. Öğleden sonra, eski başkentteki adalar tarihini ve UNESCO Dünya Miras Listesi Cidade Velha'yı keşfetmeyi tercih edin. Akşamın ilerleyen saatlerinde, ateş adası Fogo'ya doğru yola çıkacaksınız.
4.Gün
Sao Felipe / Fogo- Afrika
Bugün, isteğe bağlı bir gezi sırasında Cape Verde'nin en yüksek zirvesi olan Fogo'daki muhteşem volkanı keşfetme şansınız olacak. Lavanın volkandan yarattığı ay benzeri manzarayı keşfedin ve sömürgeci Portekiz cazibesini ortaya çıkarmak için São Felipe kasabasını ziyaret edin. São Vicente'ye gece yelken aç.
5.Gün
Mindelo / Sao Vicente- Afrika
Bugün Cape Verde'nin kültürel kalbini keşfetme fırsatınız olacak; Mindelo şehri. Hareketli kafeler, hareketli restoranlar ve tadını çıkarabileceğiniz çok sayıda canlı müzik sayesinde, adadaki yaşam için gerçek bir his alacaksınız. Ayrıca limanda fazla içki içmeden önce galerileri ve restoranları ziyaret etmek için isteğe bağlı bir yürüyüş gezisine çıkabilirsiniz.
6.Gün
Mindelo / Sao Vicente & Porto Nova / Santo Antao- Afrika
Bugün, engebeli engebeli dağların ve gizli kraterlerin bulunduğu inanılmaz güzel bir ada olan Santo Antão'ya yelken açın. Opsiyonel bir gezi, ulusal alkollü içeceği denemek için bir fırsatın yanı sıra vadileri ve kaya oluşumlarını keşfetmeye götürür. Akşam yemeği için tekneye geri dönün ve geceleyin limanda kalın.
7.Gün
Porto Nova / Santo Antao- Afrika
Bugün adanın iki turundan birini seçebilirsiniz; Bir tam gün, Ribeira Grande'deki uçurumdaki köyler, Ponta do Sol'daki yerel balıkçı topluluğu ve diğerlerinin yanı sıra bir oluk damarı gibi adanın en önemli olaylarından bazılarını sergiliyor. Yarım günlük bir seçenek, bu adadaki yaşam hakkında bilgi edinmek için mükemmel olan volkanik manzaralar ve izole köyler arasında bir safari içerir. Ardından Sal için Santo Antão'yu geceyi denizde geçirerek geçireceksiniz.
8.Gün
Palmeira / Sal- Afrika
Gemide doyurucu bir kahvaltının ardından sabah 08.00 ile 09.00 arasında Palmeira'ya gitme.
Tur programını yazdır