My Harmony G Ile Yunanistan 7 Gece 2020 ETOCRVAEGR | Etstur

MY Harmony G ile Yunanistan 7 Gece 2020 | 7 GECE

17 Nisan 2020 - 23 Ekim 2020 arası tarihlerde,

MY Harmony G gemisi | Atina / Kea- Yunanistan Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle
VİZE HİZMETLERİ
Misafirlerimizin seyahatlerinde geçerlilik süresi en az 6 ay olan pasaportları kullanması gerekmektedir. Eski pasaportların kullanım süresi 24 Kasım 2015 tarihinde dolacağı için 24 Mayıs 2015 tarihinden sonra eski pasaportlar hiçbir şekilde kullanılamayacak ve işlem görmeyecektir. Seyahat başlangıç tarihi 24 Mayıs 2015'ten sonra olan misafirlerimizin muhakkak yeni pasaport kullanmaları gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk misafire ait olacaktır
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
MY Harmony G ile Yunanistan 7 Gece 2020 | 7 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOCRVAEGR
  • 7 gece tam pansiyon büfe kahvaltı ve günlük olarak iki öğün yemek servisi,
  • Akşam, eğlenceli Barbekü (hava izin verdiği sürece) ve Kaptan Yemeği.
  • Sınırsız filtre kahve, çay ve içme suyu
  • Balıkçılık ve snorkelling yüzme ekipmanlarının kullanımı (doluluk durumuna bağlı).
  • Liman vergisi 280 €
Tur Programı
1.Gün
Atina / Kea- Yunanistan
14: 00 - 15: 00, Marina Zea’dan limanından Cape Sounion'dan Kea'ya doğru hareket. Akşam yemeğinden sonra Kea'nın küçük limanı Korrisia'yı keşfetmek için boş zaman.
2.Gün
Delos / Mikanos- Yunanistan
Antik çağın en kutsal adası olan Delos'un eşsiz arkeolojik alanına isteğe bağlı sabah turu. Mikonos Limanı'nda, yüzme molası verilir. Adanın kozmopolit yaşam tarzının tadını çıkarmak için öğleden sonra ve akşamları ücretsiz.
3.Gün
Santorini- Yunanistan
Öğleden sonra Santorini'nin ünlü Fira limanına varış. Volkanik kalderanın çarpıcı doğal dramını deneyimleyin. Ege Denizi'nin eşsiz manzarasını sunan arkeolojik alanlara ve tipik köylere isteğe bağlı tur.
4.Gün
Rethymnon- Yunanistan
Sabah Crete'in ünlü ve hareketli Rethymnon limanına varış. Heraklion yakınlarındaki Knossos antik kentine isteğe bağlı tur.
5.Gün
Kythira (Çuha)- Yunanistan
Sabahın erken saatlerinde yüzme molası ve öğleden sonra Girne'ye varış, daha az bilinen bir ada olan şimdi hızlı bir şekilde Yunanistan'ın ziyaretçileri arasında bir favori haline geldi. Pitoresk ana kenti olan Chora'yı ziyaret etmek ve bu huzurlu adanın bastırılmış cazibesini yaşamak için boş vakit.
6.Gün
Monemvassia / Nafplion- Yunanistan
Sabah erken Monemvassia'ya yelken açıyoruz. Eşsiz bir şekilde korunmuş olan Bizans ve Venedik mimarisini keşfetmek ve doğal ortamın güzelliğini tecrübe etmek için boş zamanlarında dikkat çeken bir ortaçağ müstahkem kenti keşfedin. Ünlü Yunan şair Yiannis Ritsos, doğum yeri Monemvassia'yı yelken açmak üzere “taş gemi” olarak nitelendirerek, sizi zaman içinde yolculuğa çıkmak için hemen aramaya çağırıyor. Bu eşsiz korunmuş ortaçağ kasabası, bir heykel gibi görkemli gri kayaya oyulmuştur. Yolun başında yüzme molasının olduğu öğleden sonraları Nafplion'a doğru yola çıkılacaktır. Nafplion'a akşam varış. Eski çeyrek, dar sokakları ve karakteristik dönem mimarisi ile büyüleyici. Ayrıca, limanda etkileyici ortaçağ tahkimatı görülebilirsiniz.
7.Gün
Hydra / Marina Zea / Atina- Yunanistan
Homeric Achaean kralı Agamemnon'un güçlü duvarlı sarayı Mycenae'a isteğe bağlı tur. Hydra adasına öğleden sonra kalkış. Hydra'ya öğleden sonra varış ve bu pitoresk liman kentini keşfetmek için boş zaman.
8.Gün
Marina Zea Atina- Yunanistan
Turun sonu.
Tur programını yazdır