Ms Panorama Ii Ile Tayland 7 Gece 29 02 07 14 03 2020 ETOCRVARTA | Etstur

MS Panorama II ile Tayland 7 Gece 29/02 | 7 GECE

29 Şubat 2020 - 14 Mart 2020 arası tarihlerde,

MS Panorama II gemisi | Phuket- Tayland Kalkışlı

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle
VİZE HİZMETLERİ
Misafirlerimizin seyahatlerinde geçerlilik süresi en az 6 ay olan pasaportları kullanması gerekmektedir. Eski pasaportların kullanım süresi 24 Kasım 2015 tarihinde dolacağı için 24 Mayıs 2015 tarihinden sonra eski pasaportlar hiçbir şekilde kullanılamayacak ve işlem görmeyecektir. Seyahat başlangıç tarihi 24 Mayıs 2015'ten sonra olan misafirlerimizin muhakkak yeni pasaport kullanmaları gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk misafire ait olacaktır
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
MS Panorama II ile Tayland 7 Gece 29/02 | 7 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOCRVARTA
  • 7 gece tam pansiyon büfe kahvaltı ve günlük olarak iki öğün yemek servisi,
  • Akşam, eğlenceli Barbekü (hava izin verdiği sürece) ve Kaptan Yemeği.
  • Sınırsız filtre kahve, çay ve içme suyu
  • Balıkçılık ve snorkelling yüzme ekipmanlarının kullanımı (doluluk durumuna bağlı).
  • Liman vergisi 280 €
Tur Programı
1.Gün
Phuket- Tayland
Limandan hareket 14:30 - 16:00. Hoşgeldin kokteylleri ve akşam yemeği. Taylandlı dansçılar gemide göster. Akşam geç saatlerde Phang Nga Koyu'na yelken açıyoruz.
2.Gün
Phang Nga Körfezi / Hong Adası- Tayland
Phang Nga Körfezi - Limana sabah varış. Phang Nga eyaletindeki 3 Budist Tapınağına sabah isteğe bağlı gezi. Rieng Tapınağı bir dağın tepesindedir;
Phang Nga'daki en büyük Tapınak pagodasıdır ve il genelinde nefes kesici manzaralar sunar. Ejderha Mağara Tapınağı, çarpıcı sarkıt ve sarkıt mağaraların bulunduğu yer.
Sonunda, Phang Nga Tapınaklarının en tarihi yerlerinden biri olan Temple Suwan Khuha, dev bir mağarada kuruludur ve 15 metre uzunluğunda uzanmış bir Buda'ya ev sahipliği yapar.
Geç öğleden sonra yüzme molası için Hong Ada'ya giderken öğle yemeği için gemiye dönüyoruz.
3.Gün
Hat Chao Mai / Ko Rok Nok / Ko Kradan Adası- Tayland
Hat Chao Mai Ulusal Parkı ve Khuan Khaeng Kaplıcaları'nın sabahında isteğe bağlı olarak gezi. Öğleden sonraları yüzme, şnorkelli yüzme ve deniz aktiviteleri için yakındaki Ko Rok Nok veya Ko Kradan Adası'na yelken açıyoruz.
4.Gün
Haa Tanwa / Khao Lak- Tayland
Bugün isteğe bağlı Raf Expedition ve Deniz Kaplumbağası Koruma Merkezi geziniz için duruyoruz. Bambu salına atlayın ve sularda
yüzebilirsiniz, salınız yerel kayıkçılar tarafından çekildiğinden, etrafınızdaki çarpıcı güzellikteki yağmur ormanlarının tadını çıkarın . Küçük kaplumbağaların genç yaşta getirildiği ve denize bırakılıncaya kadar emzirildiği deniz kaplumbağası koruma merkezini ziyaret edebilirsiniz. Turu, bölgedeki en popüler şelale olan Ton Pling Şelalesi'ne bir gezi ile tamamlayın. Güzel atmosferi tecrübe edin ve etrafınızı saran muhteşem ortama hayran kalın. Şelalenin küçük havuzlarında yüzün.
5.Gün
Ko Surin Tai Adası- Tayland
Sabah Ko Surin Tai'ye yelken açıyoruz. Bugün Moken halkının evi olan Moken Köyü'ne isteğe bağlı bir yürüyüş turu sunuyoruz. Ayrıca
bölgeye Kuzeyden Myanmar'a kadar dolaşımda oldukları ve vatandaşlık yapamadıkları için Deniz Çingeneleri de yetenekli ve deneyimli balıkçılardır. Atalarını onurlandırmak için renkli “labong” direklerine dikkat edin. Öğleden sonra kumsalda boş zaman.
6.Gün
Ko Surin Tai Adası- Tayland
Günü, Mu Koh Surin Milli Parkı'nın bir parçası olan bu küçük cennetin tadını çıkararak geçiriyoruz. Güverte barbekü öğle yemeğinin tadını çıkarın,
Panorama II'nin sunacağı kayaklardan ve kürek tahtalarından yararlanın ve Andaman Denizi'nin sıcak sularının tadını çıkarın, dünyanın en ünlü deniz yaşamı görüntüleme alanlarından birine dalın ve şnorkelle dalın. Manta ışınları,balina köpekbalığı, barracuda tutma kolu, görülen birçok heyecan verici türden sadece birkaçıdır.
7.Gün
Kaptan'ın Seçeceği Ada
Son günün Kaptan'ın seçiminde olacak. Güverte barbeküsü dahil bir günlük deniz aktiviteleri için bazı adalarda duracağız.
8.Gün
Phuket- Tayland
Phuket'e sabah erken varış. Sabah kahvaltısından sonra sabah 07:00 ile 09:30 arasında ayrılma.
Tur programını yazdır