Ms Panorama Ii Ile Borneo Adalari 8 Gece 03 05 16 10 2020 ETOCRVARBO | Etstur

MS Panorama II ile Borneo Adalari 8 Gece 03/05 - 16/10 2020 | 8 GECE

03 Mayıs 2020 - 16 Ekim 2020 arası tarihlerde,

MS Panorama II gemisi | Kota Kinabalu- Malezya Kalkışlı

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle
VİZE HİZMETLERİ
Misafirlerimizin seyahatlerinde geçerlilik süresi en az 6 ay olan pasaportları kullanması gerekmektedir. Eski pasaportların kullanım süresi 24 Kasım 2015 tarihinde dolacağı için 24 Mayıs 2015 tarihinden sonra eski pasaportlar hiçbir şekilde kullanılamayacak ve işlem görmeyecektir. Seyahat başlangıç tarihi 24 Mayıs 2015'ten sonra olan misafirlerimizin muhakkak yeni pasaport kullanmaları gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk misafire ait olacaktır
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
MS Panorama II ile Borneo Adalari 8 Gece 03/05 - 16/10 2020 | 8 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOCRVARBO
  • 8 gece tam pansiyon büfe kahvaltı ve günlük olarak iki öğün yemek servisi,
  • Akşam, eğlenceli Barbekü (hava izin verdiği sürece) ve Kaptan Yemeği.
  • Sınırsız filtre kahve, çay ve içme suyu
  • Balıkçılık ve snorkelling yüzme ekipmanlarının kullanımı (doluluk durumuna bağlı).
  • Liman vergisi 370 €
Tur Programı
1.Gün
Kota Kinabalu- Malezya
Geceleme limanda
2.Gün
Kota Kinabalu- Malezya
Kahvaltının ardından bölgesinin başkenti ve sık sık KK denilen Kota Kinabalu'ya varış. Programında iki tam gün isteğe bağlı geziler var.
A) Sepilok Orang Utan Reserve ve Sun bear Rehabilitasyon Merkezi'nde tam gün boyunca Kuzey Borneo'da Sandakan'a hava yoluyla günübirlik gezi. Alternatif olarak
B) Kinabalu Dünya Mirası Ulusal Parkı'nı ve Güneydoğu Asya'nın en yüksek dağı olan Kinabalu dağı bölgesinde Poring Hot Springs turunu seçebilirsiniz. 41 yüksek kanopi yürüyüşü Borneo'nun fauna ve florasına hayran kalmanıza izin verecek.
Akşam yemeği için gemiye dönüş ve Brunei'ye hareket edin
3.Gün
Brunei / Bandar Seri Begawan- Malezya
Limana Varış. Burada Brunei Sultanlığını keşfedeceksiniz. Programında iki tam gün isteğe bağlı geziler var. İlki Brunei'nin kırsalı ve Dusun, İban ve Kedayan yerlilerinin kırsal yaşamı. Yerel bir restoranda öğle yemeğinin ve Ngajat geleneksel dans gösterisinin tadını çıkarın. Kasabaya dönün ve Kraliyet Regalia Müzesi'nde ve diğer karmaşık anıt ve saraylarda güzel zaman geçirin.
Gemiye dönüş
4.Gün
Miri- Malezya
Kahvaltının ardından bölgede iki gezi arasında seçim yapabilirsiniz.
A) Tam günlük isteğe bağlı gezimiz, petrol hurma planlaması ve geçmiş Iban uzun evleriyle doğal Niah Milli Parkı'na doğal bir sürüşle çıkacak. Güneydoğu Asya’da ilk insan varlığının M.Ö. 40.000’de bulunduğu önemli bir arkeolojik sit olan Niah Mağaraları’nın kalıntılarından bazılarını barındıran Niah Müzesi’ni ziyaret edin.
Alternatif olarak
B) günüm Lambir Hill Milli Parkı, Latak Şelalesi ve İban’ı seçebilirsiniz. isteğe bağlı longhouse gezisi.
Akşamları Bintulu'ya yelken açıyoruz. Denizde bir gece.
5.Gün
Bintulu- Malezya
Bintulu'ya sabah varış. İsteğe bağlı gezimiz, bizi deniz kenarındaki Bintulu'ya 30 km uzaklıktaki Similajau Milli Parkı'na götürecek. Parkın içinden geçen trek, Sungei Likau Nehri'nin üstünden geçerek başlayacaktır. Parkın faunasında gibondon, bantlı langurlar ve kütük kuyruklu makaklar ve 185 kuş türü gibi 24 kayıtlı memeli türü bulunuyor. Daha sonra Bintulu'ya geri döneceğiz ve Pasar Utama ve Pasar Tamu pazarlarında dolaşacağız. Akşam yemeği için gemiye dönüş. Mukah-Sibu'ya denizde bir gece.
6.Gün
Mukah / Sibu- Malezya
İsteğe bağlı tam gün gezi Sibu'da ve Rajan Nehri'nde Malezya'nın en büyük nehridir. Rajang ve Igan Nehirleri'nin birleştiği noktada bulunan kentin yerel yaşamı, nehrin etrafında yoğunlaşarak nehir taksileri ve yüzen marketlerle doludur. Sabahı şehirde geçirerek Old Sibu pazarlarını dolaşıp ikonik 7 katlı Çin Pagodası'nı ziyaret edin ve el yapımı uzun ömürlü erişte üretimini öğrenin. Öğle yemeğinden sonra Iban bölgesinde hızlı teknelerle nehire gidin. Akşam geç saatlerde Sibu ve Mukah'a dönüş.
7.Gün
Mukah- Malezya
Mukah'te ve Melanau'da bulunan Melanau Heartland'daki evde karaya çıkarma ve isteğe bağlı yarım günlük gezi. Suyun üzerinde inşa edilmiş geleneksel bir Melanau evi olan Lamin Dana'yı ziyaret edin. Karmaşık kostümlerine ve el sanatlarına hayret edin. Daha sonra, Sago Palms Fabrikası'nın 19. yüzyıldan kalma ünlü bacalarından biri olan Sago Fabrikası Baca'yı ziyaret edeceğiz. Gece Kuching'e hareket.
8.Gün
Kuching- Malezya
Bugün Kuching a) Bako Milli Parkı veya b) Kuching şehir turu ve Semenggoh Doğal Yaşam Merkezi'nden iki isteğe bağlı gezimizden birini seçin.
A) İsteğe bağlı gezimiz, dünyaca ünlü hortumlu maymunlar, uzun kuyruklu makaklar, Borneo sakallı bigudiler ve kertenkeleleri aramak için bizi Bako Milli Parkı'na götürür.
B) İsteğe bağlı Kuching şehir turu ve Semenggoh Doğal Yaşam Rehabilitasyon Merkezi. Orang Utan'ların kurtarılması, rehabilitasyonu, yeniden eğitilmesi ve en sonunda yer değiştirmesi için doğal ortamlarına yerleştirilen teknikleri gözlemleyin. Öğle yemeğinden sonra, şehir mirasını gösteren rehberli bir tur için Kuching şehrine döndükten sonra, Kuching Waterfront'a, Tua Pek Kong Tapınağı, Çin Tarihi Müzeleri ve Sarawak Sanat ve Doğa Tarihi Müzesi'ne hayran kalacaksınız. Öğleden sonra gemiye dönüş ve öğleden sonraları rahatlamak için yakındaki Lakei Adası'na yelken açıyoruz. Geceleme limanda.
9.Gün
Kuching- Malezya
Turun sonu.
Tur programını yazdır