5* Zuiderdam İle Baltıklarda 6 Ülke 4 Temmuz 2016 | 12 GECE

27 Kasım 2015 - 4 Temmuz 2016 arası tarihlerde,

THY 5*Zuidedam gemisi | İstanbul-Kopenhag Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle
VİZE HİZMETLERİ
Misafirlerimizin seyahatlerinde geçerlilik süresi en az 6 ay olan pasaportları kullanması gerekmektedir. Eski pasaportların kullanım süresi 24 Kasım 2015 tarihinde dolacağı için 24 Mayıs 2015 tarihinden sonra eski pasaportlar hiçbir şekilde kullanılamayacak ve işlem görmeyecektir. Seyahat başlangıç tarihi 24 Mayıs 2015'ten sonra olan misafirlerimizin muhakkak yeni pasaport kullanmaları gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk misafire ait olacaktır
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
5* Zuiderdam İle Baltıklarda 6 Ülke 4 Temmuz 2016 | 12 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOCRZU04
  • * Türk Havayolları ile İstanbul – Kopenhag – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
  • * Gemide 12 gece tam pansiyon konaklama
  • * Programda belirtilen tüm transferler
  • * Tecrübeli rehberlik hizmeti (Grup 20 kişi olduğu takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)
  • * Havalimanı vergileri
  • * Liman vergileri
Tur Programı
1.Gün
İstanbul-Kopenhag
Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 05.30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayollarının TK 1781 no’lu seferi ile saat 09.05’da Kopenhag’a hareket. Yerel saat ile 11.25’de Kopenhag’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile limana transfer. 5* Zuiderdam gemisine giriş işlemlerinden sonra kamaraların dağılımı ve kamaralara yerleşme. Gemimiz saat 16.00’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
2.Gün
Warnemunde- Almanya
Saat 07.00’da Warnemünde limanına varış. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Berlin şehrini tanıtan tam günlük tura katılabilirler.
Gemimiz limandan 21.00’da ayrılacak.
3.Gün
Denizde Seyir
Tam günün denizde geçeceği bugün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirler
4.Gün
Helsinki- Finlandiya
Saat 08.00’da Helsinki limanına varış. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Helsinki şehrini tanıtan yarım günlük panoramik tura katılabilirler. Bu tur esnasında Oyma – Kaya Kilisesi, ünlü Olimpiyat Stadı, Sibelius Anıtı, Parlamento Binası, Senato Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları.
Gemimiz limandan 17.00’da ayrılacak.
5.Gün
ST.Petersburg- Rusya
Saat 07.00’da St. Petersburg limanına varış. 2 Gün kalacağımız bu muhteşem şehirde arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği St. Petersburg şehir turuna katılabilirler. Panoramik olarak görülecek yerler arasında St.Isaac Katedrali, Çar Petro Anıtı, Nevski Caddesi, Neva Nehri, Kanlı Ivan Kilisesi bulunmaktadır. Öğleden sonra arzu edenler ekstra Hermitage Müzesi turuna katılabilirler.
Geceleme St.Petersburg limanında demirli gemide.
6.Gün
ST.Petersburg- Rusya
Kahvaltı sonrasın arzu eden misafirlerimiz ile ekstra muhteşem Petrodrovets (Peterhoff) Yazlık Saray turu düzenlenecektir. Çar Büyük Petro zamanında St. Petersburg’un banliyosunda inşa edilen muhteşem yazlık sarayı bahçeleri ile birlikte gezeceğiz. Muhteşem döşemesi, mimarisi ile büyüleneceksiniz. Daha sonra St.Petersburg’a geri dönerek Rusya’nın Venedik’i olan bu muhteşem şehri ünlü Neva Nehri üzerinde yapacağımız bir tur ile keşfedeceğiz. Tur sonrası vaktimiz kalırsa Nevski Caddesinde alışveriş için serbest zamanımız olacak.
Gemimiz 18.00’da limandan ayrılacak.
7.Gün
Tallinn- Estonya
Saat 07.00’da Estonya’nın başkenti Tallinn’e varış. Unesco örgütünün koruması altında olan bu inanılmaz güzelliklere ve tarihe sahip kentte turlamak hepinize inanılmaz duygular yaşatacaktır. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük panoramik şehir turuna katılabilirler.
Gemimiz saat 15.00’da limandan ayrılacak.
8.Gün
Stockholm- İsveç
Sabah saat 08.00’da Stockholm limanına varış. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Stockholm şehrini tanıtan yarım günlük panoramik tura katılabilirler. Bu tur esnasında; Nobel Ödülleri’nin verildiği dünyaca ünlü Belediye Sarayı, Wasa Müzesi, Kraliyet Tiyatrosu, Fjallgatan Tepesi, ünlü Liman Bölgesi, Kraliyet Bölgesi (şayet saati denk geldiği takdirde nöbet değişimi) göreceğimiz yerler arasındadır. Gemimiz limandan 17.00’da ayrılacak.
9.Gün
Denizde Seyir
Tam günün denizde geçeceği bugün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirler.
10.Gün
Kiel- Hamburg/Almanya
Saat 08.00’da Kiel Limanına varış. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Hamburg şehrini tanıtan tam günlük panoramik tura katılabilirler.
Gemimiz limandan 18.00’da ayrılacak.
11.Gün
Göteborg- İsveç
Saat 08.00’da Göteborg Limanına varış. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Göteborg şehrini tanıtan yarım günlük panoramik tura katılabilirler. Goteborg şehrinin eski ve modern olan Göteborg’un tarihi taraflarıyla beraber Grand Theatre, Feskekorka, Valand/Avenyn, Liseberg, Kraliçe Meydanı, Gustav Adolf Meydanı - Küçük Boom u görebilirsiniz.
Gemimiz limandan 18.00’da ayrılacak.
12.Gün
Helsingborg-İsveç / Kopeng
Saat 08.00’da Helsingborg Limanına varış. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Helsingborg şehir turuna katılabilirler. Gemimiz limandan 18.00’da ayrılacak. Gemimiz saat 20.00’da Kopenhag limanı’na yanaşacaktır.
Geceleme Kopenhag limanında demirli gemimizde.
13.Gün
Kopenhag-İstanbul
Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Kopenhag havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 1782 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.25’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 16.45’da varış. Turumuzun sonu.
Tur programını yazdır
Tur programını yazdır
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X