Etstur Logo
Hesabım
Haritada Göster Listede Göster

'a Özel Fırsatlar

Hemen Maksimum’lu Ol

'a Özel Fırsatlar

Hemen Maksimum’lu Ol
Sonuçları Filtrele (16 / 16)
Filtreyi Temizle
Filtreyi Temizle
Konaklama Tipi
Bölge
Fiyat Aralığı
Spor, Eğlence, Sağlık
Çocuk
Misafir Puanı
Olanaklar

Çorum Otelleri

için toplam 16 tesis bulduk!

Fiyat ve İndirimler Hakkında
Tesisler; kullanıcı seçimine göre artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve Etstur sıralamasına göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puan seçiminde tesisin Otelpuan puanına göre, Etstur sıralaması seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı taktirde Etstur sıralaması uygulanır.
Harita

Arama kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

landing-info-image

ÇORUM

 • Orta Karadeniz’de yer alan Çorum’un adı en çok o ünlü leblebisiyle anılıyor. Oysa Çorum hem termal otelleriyle hem tarihi değerleriyle hem de doğal güzellikleriyle tatile yönelik pek çok beklentiyi karşılayacak nitelikte bir zenginliğe sahip.


Çorum Otelleri

 • Çorum otellerinin büyük bölümü termal otel ya da klasik şehir oteli olarak göze çarpıyor. Sadece Oda, Oda-Kahvaltı ve Yarım Pansiyon seçenekleriyle hizmet veren bu tesisler arasında ekonomik apart oteller de bulabilirsiniz. Şehir otelleri arasında oldukça ekonomik seçenekler bulunduğu gibi daha lüks tesislerde de konaklayabilirsiniz.

Çorum’a Tatil İçin Ne Zaman Gidilir?

 • Denize kıyısı olmayan bir yazlık rota değil. Bu yüzden Çorum’a tatil için gitmek istiyorsanız yaz aylarıyla sınırlı değilsiniz. Yine de şehirde karasal iklimin görüldüğünü ve kış aylarında havanın oldukça soğuk ve karlı olduğunu hatırlatmak isteriz. Bir başka deyişle Çorum’a gitmek istiyorsanız yaz ayları haricinde sonbahada da değerlendirebilir, dilerseniz ilkbaharda da Çorum’un yolunu tutabilirsiniz.

   

Çorum’a Nasıl Gidilir?

 • Çorum’a uçakla gitmek isterseniz en mantıklı seçenek 67 kilometre uzaklıktaki Amasya Merzifon Havalimanı’na gitmek. Bu havalimanını seferi bulunan birçok hava yolu firmasını incelemek ve size en uygun uçak biletini satın almak için Amasya uçak bileti sayfasına göz atabilirsiniz.


  Eğer otobüsü tercih ediyorsanız birçok otobüs firmasının hemen hemen her şehirden Çorum’a direkt seferi bulunuyor.


  Özel aracınızla Çorum’a gitmek isterseniz şehir Ankara’ya 230 km, İstanbul’a ise ise 600 km mesafede konumlanıyor.


Çorum’da Ulaşım

 • Birçok Anadolu şehri gibi Çorum’da da şehir içi ulaşım için çok sayıda seçenek bulunuyor. Belediye otobüsleri, minibüsler ve taksilerle şehir içinde rahatlıkla seyahat edebilirsiniz.


Çorum’da Termal Turizm

 • Çorum’da başta romatizma olmak üzere birçok rahatsızlığa şifa kaynağı olan birçok termal turizm noktası bulunuyor.


Figani Hamamı

 • Beke Hamamı olarak da bilinen bu termal nokta Mecitözü ilçesinin 16 kilometre doğusunda yer alıyor.

Sungurlu Manastır İçmeleri

 • Sungurlu’nun yanı başındaki içme kürünün karaciğer ve safrayolu rahatsızlıklarına iyileştirici etkisi olduğu biliniyor.

Hamamlıçay Köy Kaplıcası

 • Merkeze sadece 12 kilometre uzaklıkta yer alan Hamamlıçay köyündeki bu kaplıcanın 42 derecedeki suyunun romatizmaya, cilt hastalıklarına ve böbrek taşlarının düşürülmesine iyi geldiği biliniyor.

Çorum’da Gezilebilecek Yerler

 • Çorum’da termal turizm haricinde kültür ve doğa turizmi de hareketli geçiyor. 


Hattuşa – Boğazkale

 • Hitit İmparatorluğuna başkentlik yapmış olan Hattuşaş Antik Kenti, günümüzde Boğazkale olarak biliniyor. 

Çorum Müzesi

 • Başta Boğazkale ve Alacahöyük olmak üzere bölgede yapılan kazılarda gün ışığına çıkarılan sayısız tarihi eseri görmek için Çorum Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Çorum Kalesi

 • Şehrin tarihi değeri yüksek yapılarından olan bu kale hâlâ oldukça iyi durumda.

Çorum Saat Kulesi

 • II. Abdülhamid döneminde yaptırılan saat kulesi, Çorum’un mutlaka görülmesi gereken simge yapılarından biri.

Çorum Ulu Camii


 • Selçuklular döneminde inşa edildiği sanılan bu caminin yedi asırdan uzun bir geçmişi bulunuyor.


Kargı Yaylası ve Diğer Yaylalar

 • Her ne kadar denize kıyısı olmasa da Çorum bir Karadeniz kenti. Böyle olunca şehirde yemyeşil birçok yayla bulunuyor. Bunlardan en ünlüsü Kargı Yaylası. Ayrıca Aksu, Örencik, Çetni ve Çobanlar yaylaları da yazın serinlemek ve doğayla baş başa vakit geçirmek için dört dörtlük adresler.

Çorum Otellerini Neden Seçmeliyim?

 • Eğer konu tatil olunca farklı rotalara da şans vermeyi ve bu konuda çevrenizden farklı olmayı seviyorsanız Çorum otelleri tam size göre. Ayrıca termal otellerde kalmak önceliğinizse Çorum yine sizin için oldukça uygun bir adres.


Çorum Tatil Önerileri

 • Eğer vaktiniz ve özel aracınız varsa Orta Karadeniz’e kadar gitmişken Çorum çevresinde gezilebilecek yerlere de şans vermenizi öneririz. Zira Çorum’un kuzey komşuları Amasya, Sinop ve Samsun’un her biri harika bir Karadeniz tatili tecrübesi vadeden şehirler.

Karşılaştır
Filtrele
Sıralama
Tesisler; kullanıcı seçimine göre artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve Etstur sıralamasına göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puan seçiminde tesisin Otelpuan puanına göre, Etstur sıralaması seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı taktirde Etstur sıralaması uygulanır.