Yönetim Politikalarımız

Çevre Politikası

Turizm sektöründeki 25 yılı aşan deneyimimiz ile tüm faaliyetlerimizde sürdürülebilir ve yenilikçi bir gelişim sağlamayı amaçlıyoruz. Çevreyi korumak ve sürekliliğinin sağlanmasına yönelik çalışmalarımızı günden güne artırırken Çevre Politikası’nın hayata geçirilmesi için aşağıdaki ilkeleri dikkate alarak uygulamaya özen gösteriyoruz.

  1. Çevreyle ilgili tüm ulusal ve uluslararası yasal düzenleme ve şartlara uyumlu olarak faaliyet göstermek için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.
  1. Şirket içerisindeki yemekhane ve kafe katlarında toplanan katı yemek atıklarımızı barınaklara göndererek çevre kirliğinin önüne geçmek için çabalıyoruz. Bu kapsamda çalışanlarımıza gerekli bilgilendirmeleri yaparak bilinçli davranılması için çaba sarf ediyoruz.
  1. Ofislerimizde kullanılan kağıtları geri dönüşüme kazandırıyoruz, dijital dönüşüm ile kullanılan elektronik ortamlar sayesinde ise gereksiz kağıt tüketimini engellemeye çalışıyoruz.
  1. Doğal kaynakların sonsuz olmadığını biliyor ve faaliyet gösterdiğimiz çevrede, çevrenin korunması için gerekli özeni gösteriyoruz.
  1. Genel müdürlük binasında kullanılan elektrik enerjisi, su, kâğıt ve doğalgaz gibi kaynakların tüketiminde tasarrufa gitmek ve bunun için teknolojik ve sistemsel altyapının oluşturulmasını sağlamak için çalışıyoruz.
  1. İş ortağımız olan otellerin Mavi Bayrak ve Yeşil Anahtar sertifikası almasını destekliyor ve bu özelliklere sahip otellerin tanıtım faaliyetlerinde öncelik vermek için özen gösteriyoruz.