Haritada Göster Listede Göster
Sonuçları Filtrele (1 / 125)
FİLTRELERİ SIFIRLA
FİLTRELERİ SIFIRLA
Fiyat Aralığı
Konaklama Tipi
Misafir Puanı
Bölge
Temalar
Olanaklar
Spor, Eğlence, Sağlık
Çocuk
Otel Tipi

Cave Oteller

için toplam 125 tesis bulduk!
125 tesisten en popüler 1 tanesi listeleniyor.
Tesisler kullanıcı seçimine göre; artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve "Etstur sıralamasına" göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puanı seçildiğinde tesisin Otelpuan puanına göre, "Etstur sıralaması" seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı takdirde, Etstur sıralaması uygulanır.
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

Arama kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

Filtreleme kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

FİLTRELERİ SIFIRLA

Cave Oteller

  • Doğanın yarattığı mucizeler diyarı Kapadokya'da, en ince ayrıntısıyla masalsı bir serüvene doğru yola çıkmaya ne dersiniz? Kapadokya coğrafyasının doğal yapısıyla uyumlu olarak mağaralara inşa edilmiş Cave Oteller'de unutulmaz bir tatilin adresi Etstur...

Kapadokya'ya Özgü Bir Mimari...

  • Kapadokya'nın uçsuz bucaksız topraklarında, kayalık arazilerde yer alan mağaralar, nemden uzak temiz havasıyla, yazın serin tutan ve kışın soğuktan koruyan yapısıyla tarihin başından beri tercih edilen yaşam alanları.

    Bugün, şehirden uzaklaşmak ve bambaşka bir coğrafyada stresinizden arınmak isterseniz Kapadokya'daki Cave Oteller, eşsiz bir konaklama seçeneği. Genellikle Oda Kahvaltı ya da Yarım Pansiyon olarak hizmet veren bu otellerde, mağaralara oyularak hazırlanmış şık odalarda konforlu ve keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Birçoğu tarihi yapılar olan Cave Oteller'de kendinizi tarihin büyüsüne kaptırabilirsiniz.

Balonla Manzaranın Tadını Çıkarın

  • Peribacaları, kaya oyması mağaraları, kiliseleri ve geleneksel taş konaklarıyla Kapadokya'da görülecek çok şey var. Bu muhteşem manzaralara gökyüzünden bakmak ve balonla seyahatin tadını çıkarmak için Etstur'un Cave Otelleri'nde yerinizi alın.

Yerel Lezzetler...

  •  

    Kapadokya denince ilk akla gelen lezzet olan çömlek kebabını mutlaka deneyin. Ayrıca Kapadokya'nın uçsuz bucaksız üzüm bağlarının mahsulleri ile üretilen yerel içeceklerin tadına bakabilir, sevdiklerinize bu tatları hediye edebilirsiniz.