Çamlıca Konak

Safranbolu, Karabük
Çamlıca Konak
Safranbolu, Karabük
9.8 Puan

Sehrin gurultusunen uzaklasip kafa dinlemek isteyenler icin cok uygun bir bolge ve cok uy...

Personeller güler yüzlülerdi. Temiz bir tesisti. Konumu güzeldi.

Özlem hanım konağın sahibi bizzat kendi ilgileniyor çok misafirperver insanlar çarşafları...

Sıcak kanlı insanların kaldığınız süre boyunca müşterisi gibi değilde evlerinde ağırladık...

Oda seçenekleri

Ulaşım bilgileri
  • İmren Lokumlari Evren K. Yildirim 294.5 m
  • Tasev Art & Wine House 263.3 m
  • Safranbolu Zencefil Yöresel Lezzetler 297.8 m

Otel olanakları

  • Tur Danışma

* ile işaretli hizmetler ücretlidir

Genel Tanıtım

Çamlıca Konak, tarihi ve turistik mekanlara yürüme mesafesinde bulunmasıyla avantaj sahibi olan bir aile işletmesi olarak hizmet veriyor. 

Genel Uyarılar

Çamlıca Konak Safranbolu, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.