Kusursuz Bir Başlangıç İçin Özel Dokunuşlar...

Muhteşem bir balayı tatili her çiftin hayali… Romantik bir atmosfer ve çiftelere özel hizmetler ile hayatınızın bu en özel tatilini tam da hayalinizdeki gibi geçirmek isterseniz, birbirinden güzel oteller ETS’de sizi bekliyor! Özel dokunuşlarla ayrıcalıklı kılacağınız bir balayı tatili ile yeni hayatınıza kusursuz bir başlangıç yapın.

Hayatınızın en romantik tatilini planlamaya hazırlanıyorsanız ETS, hayalinizdeki balayını yaşamanız için yanınızda! Balayı konseptleri ve sundukları ayrıcalıklara göre ETS’de sizi bekleyen balayı otelleri, çiftlere birbirinden özel hizmetler sunuyor. Tercih ettiğiniz tesise göre; deneyimli rehberlerin karşılamasıyla başlayabilen özel hizmetler; odanıza yapılacak özel dekorasyon, odada bornoz, terlik, özel buklet ürünleri gibi imkanlar ve taze çiçek yapraklarıyla yatak süslemeye kadar daha pek çok ayrıntı ile tatilinizi unutulmaz kılıyor.

Özel İkramlarla Karşılama

ETS balayınızın kusursuz geçmesi için her detayı düşünüyor. Balayınıza güzel bir başlangıç yapmanız için odaya girişinizde sizi otelin özel ikramları karşılıyor. Şarap, meyve tabağı, pasta ikramı ve şampanya otellerin sunduğu ikramlardan yalnızca bazıları… Dilerseniz siz de Balayı Asistanınız ile tatil öncesinde görüşerek eşiniz için sürpriz ikramlar hazırlatabilirsiniz.

Odada Baş Başa İlk Kahvaltı

Tesislerin pek çoğu, balayı çiftlerine özel olarak ilk kahvaltılarını odalarında baş başa yapma imkanı tanıyor. İsterseniz bu imkanı, ETS rehberi ile görüşerek başka bir güne de kaydırabilir, tatilinize romantik bir deneyim katabilirsiniz.

Romantik Bir Akşam Yemeği

Balayı tatillerinin olmazsa olmazı romantik bir akşam yemeği de ETS otellerinde sizi bekliyor! Balayı konseptleri dahilinde otellerin pek çoğunda balayı çiftlerine özel bir akşam yemeği organize ediliyor. Balayı otelinize karar verirken bu özelliğin de yer aldığı otelleri tercih ederek romantik bir ortamda unutulmaz bir akşam yaşayabilirsiniz. En doğru tercihi yapabilmek için, tesislerimizin sundukları imkanları detaylı olarak incelemenizi öneriyoruz.

Kendinizi Şımartacağınız Bir SPA Ritüeli

Evlilik hazırlığı sürecinin getirdiği yorgunluğu, birlikte yaptıracağınız özel bir masajla unutmaya ne dersiniz? Balayı konseptinde ücretsiz masaj imkanı sağlayan ya da masaj uygulamalarında balayı çiftlerine özel indirimler yapan oteller de bulunuyor. Uzman terapistler tarafından uygulanan harika bir masaj deneyimi yaşamak isterseniz bu otellerden birini seçebilirsiniz. Ya da Balayı Asistanınızla görüşerek eşinizi mutlu edecek bir masaj paketi alabilir, eşinize şık bir sürpriz yapabilirsiniz.

Balayına Özel Tatil Asistanı

Evlilik sürecinde yaşadığınız telaşın farkındayız. ETS bu telaşın arasında bir de balayı seçenekleri arasında kaybolmayın diye size özel bir asistanlık hizmeti sunuyor. Tatilinizin tüm detayları ile birebir ilgilenecek asistanınız ile hayalinizdeki tatile kolayca ulaşabilirsiniz. Balayınızı asistan ile planlama ayrıcalığını yaşamak için 0850 210 88 99 no’lu telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.