Etstur, "Araç Kiralama" alanındaki öncü firmaların seçeneklerini aynı anda sunarak rezervasyonunuzda kolaylık sağlıyor. Konaklama alternatifleriyle birlikte farklı araç kiralama firmalarının kampanyalarını ve hesaplı seçeneklerini bir arada sunarak tüm tatilinizi tek noktadan planlamanıza olanak sağlıyor.
Belek
Etstur, "Araç Kiralama" alanındaki öncü firmaların seçeneklerini aynı anda sunarak rezervasyonunuzda kolaylık sağlıyor.
Konaklama alternatifleriyle birlikte farklı araç kiralama firmalarının kampanyalarını ve hesaplı seçeneklerini bir arada sunarak tüm tatilinizi tek noktadan planlamanıza olanak sağlıyor.

Navigasyon

Gideceğiniz adresi son noktasına kadar tarif eden navigasyon sistemi, özellikle ilk kez gittiğiniz yerlerde zaman tasarrufu ve büyük kolaylık sağlıyor. İstanbul, İzmir, Dalaman, Antalya ve Bodrum'dan alacağınız araçlar için, rezervasyon yaparken navigasyon cihaz talebinizi not olarak iletebilirsiniz. Cihaz, günlük kiralama ücretine tabi olup, ödemesi direkt kiralayan firmaya yapılıyor.

VIP Hizmet

Etstur, VIP misafirlerini de unutmuyor! İş ya da tatil amaçlı seyahatlerinizde özel ve lüks bir aracın keyfine varmak isterseniz, tercihinize göre araç temini sağlanabiliyor. Belirli şehirlerde sunulan bu hizmet, ayrıcalıklı tatilin keyfini doyasıya yaşatıyor.
Yurt Dışı
Araç
Kiralama
125 ülke ve 17.000'i aşkın noktada...
Şoförlü Araç Kiralama
VIP Hizmet
Havalimanı
Transfer
Kişiye özel transfer seçenekleri.
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X