Amsterdam-Hollanda Otelleri
-
2 yetişkin, 0 gece
Değiştir

Amsterdam_Hollanda Otelleri

Sonuçları filtrele
138 / 138
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin
Sırala
Daha Fazla Yükle
Daha Fazla Yükle

Amsterdam Otelleri

Karşınızda "Dile benden ne dilersen!" diyen bir şehir. Çok kültürlü, çok renkli, çok özgür ve bir o kadar asi... Hayatınız boyunca unutamayacağınız anılarınızın arasına Amsterdam günleriniz için yer açın.

17. yüzyıldan kalma yapılar, kentin karakteristik yapısını oluşturan en önemli mirası.

Özgürlükler şehri

Lambadan çıkan cin misali, isteklerinizi gerçeğe dönüştüren bir şehir Amsterdam! Çok eğlenmek, unutulmaz anılar biriktirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Küçük bir balıkçı köyüyken bir harikalar diyarına dönen bu şehirde yetişkin eğlencelerinin yanı sıra çocuklar için Legoland gibi özel gezilecek yerler de bulmak mümkün.

Festivaller

Amsterdam'da eğlenmek için her zaman bahane vardır. Şehrin en meşhur ve en eğlenceli festivalleri; King's Day, Unferground, Açık Bahçe Günleri, Roots, Granchten festivalleridir. Amsterdam Otelleri'nde yılbaşı için de rezervasyon yaptırabilirsiniz çünkü yeni yıla en görkemli giren şehirlerden biri burası.

Müzeler, tarihi miraslar, meydanlar

Amsterdam'da gezmeye Dam Meydanı'ndan başlayın. Daha sonra Leidseplein'e geçin çünkü burada neredeyse her gün bir etkinlik var. Mutlaka görmeniz gereken müzeler ise Van Gogh Museum, Stedelijk Müzesi, RijksMuseum, Anne Frank Evi ve Madame Tussauds müzesidir.

Damak zevki

Amsterdam'ın yerel mutfak kültürü çok zengin olmayabilir ama dünya mutfağının en özel lezzetlerini burada tatmanıza engel değil bu durum. Meksika ve Uzak Doğu restoranlarından başlayabilirsiniz. Hollanda'nın sokak lezzetlerini denemek isterseniz size Oliebollen, Haring ve Bitterballen önerebiliriz.

Faydalı bilgiler

  • Amsterdam'da otelinize yerleşir yerleşmez kendinize bir "I amsterdam City Card" edinin. Hem ulaşımda hem de müze girişlerinde çok işinize yarayacak.
  • Şehirde bisiklet kullanımı çok yaygın, araç trafiğine dikkat ettiğiniz kadar bisiklet trafiğine de dikkat edin.

Gece hayatı

Amsterdam'a yalnızca gece hayatı için bile gidilir. Haftanın her günü sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden eğlence mekanı bulmak mümkün. Meşhur Red Light District'in dışında, kiliseden gece kulübüne dönüştürülen Paradiso ya da dünyanın dört bir yanından turist ağırlayan Escape ilginizi çekecek yerler arasında olacaktır.