Hindistan | 5 GECE

27 Ocak 2015 - 21 Eylül 2015 arası tarihlerde,

THY | İstanbul Atatürk Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle

İlginizi çekebilecek diğer turlar

 • Dubai - 4 Gece 31 Ocak 2015- 10 Mayıs 2015 arası tarihlerde, Air Arabia Hava Yolları kalkışlı | 4 GECE
  SATIN AL
  649 *
 • Dubai - 3 Gece 29 Ocak 2015- 31 Mayıs 2015 arası tarihlerde, Air Arabia Hava Yolları kalkışlı | 3 GECE
  SATIN AL
  449 *
*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
VİZE HİZMETLERİ
ve yurt dışı turlar hakkında bilmeniz gerekenler
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Hindistan | 5 GECE
Kalkış tarihi tercihiniz
Tur Kodu: ETOHINKUR
 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Delhi gidiş, Delhi - İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 4 yıldızlı otelde Agra’da 1 gece,Jaipur’da 2 gece,Delhi’de 2 gece, toplam 5 gece yarım pansiyon konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı ve akşam yemeği.
 • Panoramik Delhi, Jaipur, Agra (Tac Mahal, Agra Fort), Fatehpur Sıkri şehir turları
 • Alan - otel - alan transferleri, şehirlerarası transferler
 • Etstur Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, Delhi
Gezimizin ilk günü, kalkıştan 2 saat 30 dakika önce Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Etstur Kontuarı önünde buluşarak başlıyor. Havalimanında bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 5 saat sürecek gece uçuşu başlıyor.
2.Gün
Delhi, Agra
Sabah erken saatlerde Delhi’deki Uluslarararası Indra Ghandi Havalimanı’na iniyoruz. Çıkış işlemleri sonrası 4 saat 30 dakikalık özel otobüs yolculuğu sonrası varış noktamız Agra. Otelimize yerleştikten sonra şehir gezisi bizi bekliyor. Agra Fort Kalesi, İnci Camii, Jihangir Sarayı, Khas Mahal, Sheesh Mahall, Diwan-ı Am, Diwan-ı Khas, Musamman Burj keşif noktalarımız. Gezi bitiminde Tac Mahal'in güzelliğini tamamlayan mermerlerin nasıl işlendiğini görmek üzere mermer atölyelerine uğruyoruz ve ardından dinlenmek için otelimize dönüyoruz.
3.Gün
Agra, Jaipur
Kahvaltıyla başladığımız gün Hindistan’ın en önemli simgelerinden biri olan Taj Mahal gezisiyle devam ediyor. Ardından çöl şehir Fatehpur Sikri’de Hawa Mahal, Panch Mahal, Birdal Sarayı, Mariam Sarayı, Jodha Bhai Sarayı ve imparatorların özel yaşam alanları göreceklerimiz arasında. Gün, Jaipur’a 6 saatlik otobüs yolculuğuyla devam ediyor. Şehre varışta akşam yemeğimizi de alacağımız otelimize yerleşiyoruz.
4.Gün
Jaipur
Kahvaltı sonrası özel otobüsümüz ile Jaipur’un 11 km dışında yer alan Amber Kalesi Gezisi başlıyor. Gün boyunca sürecek gezide fil sırtında, üzerinde meşhur kalenin bulunduğu tepeye çıkarak Sheesh Mahal, Zafer Salonu, Jai Mahal ve Kali Tapınağı göreceklerimiz arasında. Gezinin devamında ciplerle Jaipur’da yapacağımız renkli gezide bir bölümü yaşama alanı ve diğer bölümü Rajasthani ve Moğollara ait silah ve kostümlerin bulunduğu müze Maharaja’nın şehir sarayı ve astrolojik gözlemevi Jantar Mantar diğer keşif noktalarımız. Günü otelimizde noktalıyoruz.
5.Gün
Jaipur, Delhi
Kahvaltıdan sonrası Hindistan’a özgü hediyelik eşyalar bulunan pazarda alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş sonrası otelimizden ayrılarak 5 saat sürecek otobüs yolculuğu sonrası Delhi’ye varıyoruz. Akşam yemeğimiz Delhi’deki otelimizde bizi bekliyor.
6.Gün
Delhi
Kahvaltıdan sonra Delhi Şehir Gezisi bizi bekliyor. Eski Delhi, Red Fort (Kırmızı Kale), Cuma Camii, Mahatma Gandhi’nin yakıldığı yer, Zafer Kulesi Qutub Minar, India Gate, Başkanlık Sarayı, Parlamento ve Hükümet Binaları bu gezide farklı kültürleri ve mimarileriyle hayran kalacağımız yapılar. Şehir gezisinin ardından otele geri dönüyor ve dinleniyoruz.
7.Gün
Delhi, İstanbul
Gece yarısı havalimanına hareket ediyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 6 saat sürecek yolculuğun ardından İstanbul’a varıyoruz ve turumuz sona eriyor.
Harita
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.