Ali-Bey-Otelleri
Filtreleme Seçenekleri
Filtreleme seçenekleri için tıklayınız
Fiyat aralığı (kişi başı)
0.0 TL
256.0 TL
Otel Özelliklerini seçebilirsiniz.
Bölge seçebilirsiniz.
Tesis Tipi
Hotel Zinciri
Otel Genel Özelliklerini seçebilirsiniz.
Konaklama tipini seçebilirsiniz.
Aramayı güncelle
Her şeyin sizin için düşünüldüğü bir tatil düşleyin! Yeşillikler arasında spor, eğlence, lezzet ve konforlu konaklama olanaklarıyla unutulmaz olsun hem de... Sihirli değneğe gerek yok, bunu gerçekleştirmek için tatil köyleri size bir rezervasyon kadar yakın.

Uçsuz Bucaksız Yaşam Alanları

Genellikle büyük yüzölçümüne sahip tatil köylerinde her yaşa ve her zevke hitap eden hizmetler sunuluyor. Sosyal yaşam alanları, yeme-içme alternatifleri, eğlence ve aktivite seçenekleri için birçok alternatifiniz var.

Zinde Kalmak, Mutlu Hissetmek

Tatilin anlamı sizin için zinde hissetmek, günü çeşitli spor aktiviteleriyle değerlendirmek anlamına geliyorsa doğru adrestesiniz. Tenisten voleybola, futboldan su sporlarına kadar birçok olanakla donatılmış bu cennetler sizi bekliyor.

Tatil Köyünde Çocuk Olmak

Yıl boyunca okuldan, derslerden, ödevlerden yorulmuş çocuklar için tatil köyleri kaçırılmayacak birer hazine. Çocuğunuz deniz ve güneş eşliğinde oyun alanlarında, çocuk havuzlarında, animasyon şovlarında vakit geçirebilir, belki de yepyeni bir spora karşı yeteneğini keşfedebilir.

Yeşile Doymayan Bir Çevre Dostu

Tatil köylerinin en vazgeçilmez özelliklerinden biridir yeşil olmaları. Ağaçlarla çevrili geniş yeşil alanlarda, rengarenk bitkiler ile süslenmiş tatiliniz boyunca doğal ortamlarında yaşayan hayvanlarla vakit geçirme olanağı bile bulabilirsiniz.

Eğlencesiz Tatil Olmaz

Tatilinizin odağında eğlenmek varsa uyaralım; tatil köylerinde gece uykuları dışında odanızı kullanamayabilirsiniz. Tüm gün duraksız animasyon şovları ve aktiviteleri ile çeşitli yarışmalar tatilinize hareket ve doyumsuz eğlence katacak.

Ruha ve Vücuda İyi Gelir

Nerede olursak olalım sağlık ve güzellik, hayatımızın vazgeçilmezleri arasındadır hep... Güzelleşip rahatlamak, tüm yılın birikmiş yorgunluk ve stresini atmak için ise tatil köylerinin spa ve wellness merkezleri çeşitli masajlar, yüz bakımları, sauna ve hamam hizmetleriyle hayallerinizdeki huzuru sunuyor.

*Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır.   **Sadece belirli dönemlerde geçerlidir
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.