444 0 387   |      Şimdi Arayın

Oruçoglu Thermal Resort

85 Puan

Gitmeden önce havuzların onarıma girip girmediğini öğrensinler bunu söylerim. Personel iyi...

İstediğim her şeyi bulabildim açık büfede her şey vardı personeller ilgiliydi konum olarak...

Doğal termal olması iyiydi. Konaklaması güzeldi. Hizmeti iyiydi. Temizliği güzeldi. 20 yıl...

Personelleri güler yüzlüydü. Rahat bir tesisti. İmkanları çoktu. Bende tavsiye üzerine git...

Suyu çok güzeldi. Hizmetinden memnun kaldım. Havadar bir yer temiz bir tesis. Personeller ...

Kendisi ilk yapılan termal otellerdendir. Her sene gördüğü tadilat ve yenilikleriyle herşe...

Yaşılılar havuza zor ulaşıyordu yatak sorunu yaşadım tesis eskimişti bu yüzdende kararsızı...

Az kaldık 4 gece keşke daha fazla kalsaydık dışarıdaki havuz çok güzeldi havuz harikaydı m...

Personel güler yüzlüydü. Yemekler çok güzeldi. Gece eğlenceleri canlı müzik havuzun suyu ç...

Kaplıca ihtiyacı olanlara tavsiye ederim otobüs güzeldi tesis güzeldi yemekler bize göreyd...

Banyosundan memnun kaldık. Personellerinden memnun kaldık. Odamızı beğendik. Her yıl aynı ...

Otel temiz, ferah, suyu güzel havuzları da güzel sadece yemekte sıkıntı var odada da pikel...

Hamamları termal olanakları güzeldi. Odadan termal suyun akması iyiydi. Oruçoğluna daha ön...

Havuzu diğer termallere göre ısısı iyi girilebilir normal yüzme havuzu gibi kullanılabiliy...

Afyon bölgesinde bir çok yerde kaldım. Daha güzel daha uygun oteller vardı. Temiz bir tesi...

Oda gayet rahattı eşim ve iki çocuğumla rahat sığabildik. Termal tesisten beklemiş olduğum...

Çay saati için verdikleri yiyecekler çok güzeldi. Ekstra birşeye ihtiyaç yoktu. Sadece bay...

Genel anlamda memnun kaldım ama biraz pahalı geldi yakınlarıma ablamla gittik personellerd...

Yüzde yüz suyunun termal olması güzel. Odalardan havuza banyolara kolay ulaşılması güzeldi...

Oda sıcaklıkları hariç her şey iyiydi. Odaları çok sıcaktı. Yılbaşı programı hoşuma gitmed...

Genel olarak memnun kaldık. Personelinden memnun kaldık. Mini clubu çok iyiydi. Yemekleri ...

Akrabalarımıza dostlarımıza tavsiyede bulunduk. Bizim oraya 3. Gidişimiz. Herşeyden memnun...

Doğal bir termali var. Sıkıcı bir yer değil. Özgür olduğunuz bir yer. Personel yardımcı ol...

Restoran çok soğuktu, havuz soğuktu, otoaparkı çalışmıyordu, içki servisi yoktu bu yüzden ...

Ev ortamı gibiydi. Rahattı. Personelleri ilgiliydi. Oda hizmeti iyiydi. Temiz bir tesisti....

İlk fırsatta gitmek isterim tekrar. Hakiki bir termal. Kuruluş amacı olarak böyle termal t...

Otelin termal olanakları güzel. Otel şehrin biraz dışında. Sessiz, sakin bir otel. Bahçesi...

Yakınlarımıza tavsiye ederiz. Personelleri yardımcı ilgili. Yemeklerinden memnun kaldık. H...

Aile ile gidebilecek bir otel. Personel ilgili. Yemekler lezzetli ve çeşitli. Temiz bir ot...

Termal suyu iyiydi. Konum olarak güzeldi. Personelleri ilgiliydi. Ödediğim ücretin karşılı...

Detaylı Tesis Bilgisi

Fırsat ve İndirimler

 • 4 Gece Kal 3 Gece Ode.03.01.2017 - 19.01.2017 Tarihleri arasında yapılacak 4 gece konaklamalarda 4 Gece Kal 3 Gece Öde uygulanır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Özel dönemlerde geçerli değildir.Erken Rezervasyon odalarında geçerli değildir.
 • 4 Gece Kal 3 Gece Ode.05.09.2017 - 29.12.2017 Tarihleri arasında yapılacak 4 gece konaklamalarda 4 Gece Kal 3 Gece Öde uygulanır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Özel dönemlerde geçerli değildir.Erken Rezervasyon odalarında geçerli değildir.
 • 4 Gece Kal 3 Gece Ode.06.02.2017 - 23.06.2017 Tarihleri arasında yapılacak 4 gece konaklamalarda 4 Gece Kal 3 Gece Öde uygulanır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Özel dönemlerde geçerli değildir.Erken Rezervasyon odalarında geçerli değildir.
 • 4 Gece Kal 3 Gece Ode.18.09.2016 - 29.12.2016 Tarihleri arasında yapılacak 4 gece konaklamalarda 4 Gece Kal 3 Gece Öde uygulanır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Özel dönemlerde geçerli değildir.Erken Rezervasyon odalarında geçerli değildir.
 • 5 Gece Kal 4 Gece Ode.03.01.2017 - 19.01.2017 Tarihleri arasında yapılacak 5 gece konaklamalarda 5 Gece Kal 4 Gece Öde uygulanır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Özel dönemlerde geçerli değildir.Erken Rezervasyon odalarında geçerli değildir.
 • 5 Gece Kal 4 Gece Ode.05.09.2017 - 29.12.2017 Tarihleri arasında yapılacak 5 gece konaklamalarda 5 Gece Kal 4 Gece Öde uygulanır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Özel dönemlerde geçerli değildir.Erken Rezervasyon odalarında geçerli değildir.
 • 5 Gece Kal 4 Gece Ode.06.02.2016 - 23.06.2016 Tarihleri arasında yapılacak 5 gece konaklamalarda 5 Gece Kal 4 Gece Öde uygulanır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Özel dönemlerde geçerli değildir.Erken Rezervasyon odalarında geçerli değildir.
 • 5 Gece Kal 4 Gece Ode.18.09.2016 - 29.12.2016 Tarihleri arasında yapılacak 5 gece konaklamalarda 5 Gece Kal 4 Gece Öde uygulanır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Özel dönemlerde geçerli değildir.Erken Rezervasyon odalarında geçerli değildir.
 • 5 Gece Kal 4 Gece Ode.28.06.2017 - 30.08.2017 Tarihleri arasında yapılacak 5 gece konaklamalarda 5 Gece Kal 4 Gece Öde uygulanır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Özel dönemlerde geçerli değildir.Erken Rezervasyon odalarında geçerli değildir.
 • 7 Gece Kal 5 Gece Ode.03.01.2017 - 19.01.2017 Tarihleri arasında yapılacak 7 gece konaklamalarda 7 Gece Kal 5 Gece Öde uygulanır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Özel dönemlerde geçerli değildir.Erken Rezervasyon odalarında geçerli değildir.
 • 7 Gece Kal 5 Gece Ode.05.09.2017 - 29.12.2017 Tarihleri arasında yapılacak 7 gece konaklamalarda 7 Gece Kal 5 Gece Öde uygulanır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Özel dönemlerde geçerli değildir.Erken Rezervasyon odalarında geçerli değildir.
 • 7 Gece Kal 5 Gece Ode.06.02.2017 - 23.06.2017 Tarihleri arasında yapılacak 7 gece konaklamalarda 7 Gece Kal 5 Gece Öde uygulanır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Özel dönemlerde geçerli değildir.Erken Rezervasyon odalarında geçerli değildir.
 • 7 Gece Kal 5 Gece Ode.18.09.2016 - 29.12.2017 Tarihleri arasında yapılacak 7 gece konaklamalarda 7 Gece Kal 5 Gece Öde uygulanır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Özel dönemlerde geçerli değildir.Erken Rezervasyon odalarında geçerli değildir.
 • 7 Gece Kal 5 Gece Ode.28.06.2017 - 30.08.2017 Tarihleri arasında yapılacak 7 gece konaklamalarda 7 Gece Kal 5 Gece Öde uygulanır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Özel dönemlerde geçerli değildir.Erken Rezervasyon odalarında geçerli değildir.

Oda seçenekleri

Öne çıkan özellikler

Otel olanakları

 • Kablosuz İnternet
 • Otopark
 • Oyun Salonu
 • Kapalı Termal Havuz (3 adet)
 • Sauna
 • Hamam
 • Fitness Center
 • Kapalı Havuz
 • Jakuzi
 • Çocuk Animasyonu
 • Mini Club
 • Kapalı Çocuk Havuzu
 • Çocuk Oyun Odası
 • Masaj *
 • İnternet Cafe *
 • Toplantı Salonu (6 adet) *
 • Kuaför *
 • Bar *
 • Market *
 • Doktor *
 • Masa Tenisi *
 • Spa Merkezi *
 • Güzellik Merkezi *
 • Bilardo *
 • Çocuk Bakıcısı *

* ile işaretli hizmetler ücretlidir

Konum

Tesis, Afyonkarahisar şehir merkezine 14 km, Kütahya Zafer Havaalanı'na 37 km, Uşak Havaalanı'na 110 km,  Ankara şehir merkezine 257 km ve Antalya Havalimanı'na 280 km mesafede konumlanıyor.

Genel Tanıtım

Termal otel deyince akla ilk gelen isimlerden biri olan Oruçoğlu Thermal Resort; detoks uygulamaları ve Türk hamamları gibi sağlıklı yaşam olanakları ile hizmet veriyor.

110.000 m² alan üzerinde kurulu olan tesisin, konforlu ve şık 306 odası ve 750 yatak kapasitesi bulunuyor. Odaların tümünde; klima, TV, uydu yayını, balkon, halı kaplı zemin ve minibar gibi olanaklar yer alıyor.

Sabahları açık büfe kahvaltı servisi ile güne başlayacağınız tesiste, akşam yemeğinde sunulan seçkin açık büfe lezzetlerinin tadını da çıkarabilirsiniz. Gün içinde bardan alacağınız serinletici içeceğinizi müthiş doğa manzarası eşliğinde yudumlayabilirsiniz.

Tesiste; stres ve yorgunluğunuzu atıp vücudunuzu ödüllendirebileceğiniz spa center, tatilde sporunu aksatmak istemeyenler için fitness center, eğlenceli vakit geçirebileceğiniz masa tenisi, bilardo ve disko bulunuyor. Misafirlerin konforu için sunulan hizmetler arasında; kuaför, otopark, güzellik merkezi, doktor, hamam, su kaydıraklı açık havuz ve sinema salonu mevcut.

Oruçoğlu Thermal Resort; Afyon’a 14 km, Zafer Havalimanı’na ise 25 km mesafede konumlanıyor.

Yeme/İçme

Sabah ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. 24 saat oda servisi hizmeti mevcut ve ücretli. Tesiste alkol servisi bulunmuyor.

Hizmet Saatleri

07.00-10.00 Kahvaltı (Açık Büfe)
12.30-14.30 Öğle Yemeği (Set Menü, Ücretli)
19.00-21.30 Akşam Yemeği (Açık Büfe)

Spor/Eğlence

Tesiste bazı akşamlar canlı müzik yapılıyor.

Spa / Wellness

Sağlık Bakanlığı onaylı tesiste, Özel Oruçoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi işbirliği ile SGK mensubu misafirlere fizyoterapistler ve uzman sağlık personeli gözetiminde ücretsiz olarak fizik tedavi imkanı sunuluyor. Spa & Wellness Merkezi’nde; termomineralli su niteliğine sahip termal su, çamur, bitki ve süt banyoları, cilt bakımları ve zayıflama programları yer alıyor.

Genel Uyarılar

Tesiste, SGK’lı misafirlere fizik tedavi hizmeti ücretsiz olarak veriliyor. Misafirlerin bu hizmetten yararlanabilmeleri için girişte, devlet tarafından alınacak olan 130 TL'lik ücreti otele ödemeleri gerekiyor. Tesiste açık ve kapalı termal havuz mevcut.

Oruçoğlu Thermal Resort odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Tesislerde verilen Yarım Pansiyon konaklamalar; akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.