Les Ottomans Hotel

İstanbul | Oda Kahvaltı

Sevdiklerinizle Paylaşın

Beğendiklerime Ekle
Bu sayfayı
arkadaşınızla da
paylaşabilirsiniz
kapat X
Les Ottomans Hotel

Genel Tesis Bilgileri Etstur Bu tesisin tur operatörü:

1880’de inşa edilip 1935 yılında yanan Muhsinzade yalısı, restore edilerek İstanbul’un en prestijli oteli olarak hizmete sokulmuştur. Les Ottomans Otelde en küçüğü 80 metrekareden başlayan 12 suit odadan oluşuyor. Beş yıldız standartlarının çok üzerinde özelliklere sahip olan otelin teknolojik sistemleri de buna göre yapılandırıldı. Misafirlerini bu muhteşem özellikler hizmet vermektedir.
10 odalı bir oteldir. Les Ottomans Hotel hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.
Tesis ile İlgili Genel Uyarı ve İstisnalar
Otel’e check-in saati 14:00’dan sonra ve check-out 12:00’den öncedir. Evcil hayvan kabul edilmez.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. Tesislerde verilen Ultra Her Şey Dahil, Her Şey Dahil ve Tam Pansiyon konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur. Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Oda Kahvaltı konaklamalar ise çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Hemen rezervasyon için
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.