89 Euro
barut-lara-1920x220-04022015
Concorde De Luxe Resort
Baia Lara
Ramada Resort Lara
Filtreleme Seçenekleri
Fiyat aralığı (kişi başı)
0.0 TL
192.0 TL
Otel Özelliklerini seçebilirsiniz.
Bölge seçebilirsiniz.
Konaklama tipini seçebilirsiniz.
Aramayı güncelle
Lara
Son yıllarda ardı ardına açılan lüks ve konforlu tesisleri ile dikkat çeken Lara, Antalya'nın en çok tercih edilen bölgelerinden biri.
Denizi, doğası ve özel plajıyla bu belde tatil beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

Lara Plajı

Antalya'nın 12 km. doğusunda yer alan plajın kumu gayet ince ve temiz. Çam ormanları ile kaplı olan plajda yiyecek ve içecek ihtiyacını karşılayacak gazinolar ve soyunma kabinleri bulunuyor.
Alışveriş Keyfi
Şehir merkezine yakınlığıyla dikkat çeken bölgeden şehre ulaşarak her türlü hediyelik eşya veya ihtiyacınızı satın alabilirsiniz. Ayrıca konakladığınız otelin market ve alışveriş alanları da size bu konuda geniş seçenekler sunuyor.
Gece hayatı
Her türlü imkana sahip tesislerle dolu olan bölgede otellerin içerisinde çeşitli animasyon gösterileri ve eğlence programları bulunuyor. Tesislerde yer alan bar veya gece kulüplerinde geç saatlere kadar eğlence olanağı sunuluyor. Dilerseniz de Antalya merkezdeki eğlencelere katılabilirsiniz.
Faydalı Bilgiler
  • Lara Plajı'nda keyifli bir gün geçirebilirsiniz.
  • Antalya merkeze kolayca ulaşarak çevreyi keşfedebilirsiniz.
*Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır.   **Sadece belirli dönemlerde geçerlidir
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.