Kurumsal
İnsan Kaynakları
Güncel İş Başvurusu (yenibiris.com) »      |      Güncel İş İlanları (yenibiris.com) »
Kurum Kültürümüz
Etstur'da, misafirlerimize kaliteli hizmet sunmak ve onlara "hayal ettikleri tatili" gerçekleştirebilmeleri için en önemli kaynağımızın çalışanlarımız olduğuna inanıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana omuz omuza çalıştığımız ve aramıza katılan yeni arkadaşlarımızla birlikte, değişen ülke ve dünya koşullarının getirdiği yeni davranış ve hedefleri kurum kültürümüze dahil etmek için uğraşıyoruz.
İşe Alım Politikamız
Başvurunuz
Tüm açık pozisyonlarımıza ait ilanlarımız www.yenibiris.com'da yayımlanıyor. Eğer yenibiris.com'a üye değilseniz ik@etstur.com adresine özgeçmişinizi gönderebilir veya başvuru linkini doldurarak özgeçmişinizi iletebilirsiniz.

Yenibiris.com'daki ilgili sayfalara kolayca ulaşmak için tıklayınız:

Güncel İş Başvurusu

Güncel İş İlanları

Değerlendirme
Etstur İnsan Kaynakları Departmanı'na ulaşan detaylı özgeçmişleriniz bilgi, beceri, eğitim düzeyi, iş tecrübesi gibi kriterler çerçevesinde kayıt altına alınıyor.

Öngörüşmeler
Nitelikleriniz ve açık kadrolarımız doğrultusunda mülakat süreci başlıyor. Temel yetkinliklerimize ve görevin gerektirdiği fonksiyonel yetkinliklere uygun adaylar, ikinci mülakata davet ediliyor.

Psikometrik testler
Görevin niteliğine göre genel yetenek, kişilik envanteri gibi psikometrik testler uygulanıyor.

Görev teklifi
Birinci mülakat ve ikinci mülakat süreci olumlu bulunan ve psikometrik test sonuçları uygun olan adaylara görev teklifi yapılıyor. Herhangi bir pozisyonda değerlendirilemeyen adaylara cevap mektubu gönderiliyor.
Eğitimlerimiz
Eğitimlerimizde amaç, yeni başlayan her çalışma arkadaşımızın öncelikle şirkete adapte olması, kurum kültürünün benimsemesi, başlangıç eğitimleri ile birlikte sistem eğitimlerini alması ve sürekli gelişim prensibi çerçevesinde hem kendilerini hem de görevlerinde gerekli yetkinlikleri geliştirmeleri. Seminerler, yurt dışı eğitimleri ve projelere bağlı eğitimlerle de sektördeki ve değişen dünya koşullarındaki gelişimleri takip etmeleri hedefleniyor.

Etstur'da eğitimler
  1. Oryantasyon eğitimleri
  2. Başlangıç eğitimleri
  3. Gelişim eğitimleri
  4. Seminerler
  5. Yurt dışı eğitimleri
  6. Projelere bağlı eğitimler
Performans Değerlendirme Sistemi
Yetkinlik ve hedef bazlı uygulamaya alınan performans değerlendirme sisteminde amacımız, her çalışanımıza yöneticileriyle birlikte hedef belirlemelerini sağlamak, yapılan performans görüşmeleriyle gelişim planlarını ortaya koymak, bu sürecin sonucunda belirlenen eğitim ihtiyacı gibi konuları belirleyerek bir sonraki senenin eğitim planlamasını yapabilmek. Yöneticilerle çalışanların bir araya geldikleri ve açık görüşme şeklinde uygulanacak sistem, şeffaf yönetim anlayışımızın göstergelerinden de biri olmakta.
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.