Filtreleme Seçenekleri
  • Sırala
  • Filtre
  • Harita

Sevgi ve saygının yeniden inşa edildiği Kurban Bayramı boyunca, sevdiklerinizle hayatınıza tat katabileceğiniz tatil fırsatları Etstur'un Kurban Bayramı Otelleri'nde...

Ülkenin dört bir yanında yaşanan bayram sevincine ortak olmak için artık Türkiye'nin bütün şehirlerinde bir anahtarınız var. Etstur'un Şehir Otelleri ve Tatil Köyü & Resort Otelleri'nde Kurban Bayramı'na özel kampanyalarını mutlaka inceleyin!

İndirimler, Kampanyalar ve Promosyonlar...

Kurban Bayramı resmi tatiline ve bayramı kendisinden önceki hafta sonu tatili ile birleştirenlere özel kampanyaları değerlendirin. İndirimli ya da ücretsiz konaklama fırsatlarıyla sevdiklerinize ve kendinize Etstur ayrıcalıklarıyla donatılmış, unutulmaz anılarla dolu bir tatil armağan edin.

Yaz Güneşi Sizi Bekler!

Ege ve Akdeniz kıyılarında, Türkiye'nin en seçkin tesislerinde, en cazip fırsatlarla konaklamak ve aile boyu eğlencenin keyfine varmak için Etstur'da herkese uygun bir seçenek mevcut. Çocuklar için indirimli ya da ücretsiz konaklama fırsatları ve bayrama özel indirimlerle ünlü sanatçıların konuk olduğu gala programları için Etstur'un Tatil Köyü & Resort Otelleri'nde Kurban Bayramı kampanyalarına göz atın!

Her Şehirde Bir Anahtar!

Türkiye'nin dört bir yanındaki sevdiklerinizi görmek ve en konforlu şekilde konaklamak için Etstur'un İstanbul, Anakara, İzmir, Aksaray, Nevşehir, Rize Otelleri size kapılarını ardına kadar açıyor... Bayram keyfini Türkiye'nin dört bir köşesinde yeni şehirler görmenin büyüsüyle birleştirmek için yerinizi hemen ayırtın.

*Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır.   **Sadece belirli dönemlerde geçerlidir
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.