Filtreleme Seçenekleri
  • Sırala
  • Filtre

Karadeniz Turları

Aradığınız kriterlere uygun sonuç bulunamamıştır!
Yeni bir arama yapabilirsiniz
Bu bölgede Sinop Turu, Samsun Turu, Trabzon Turu, Batum Turu ve Gürcistan Turu yapılıyor. Yeşillikler içerisinde, rüya gibi manzaralara tanıklık edeceğiniz gezi boyunca Bladi, Yente ve Sarıkaya yaylalarını görecek, Sümela Manastırı’nın mimarisine hayran kalacaksınız.

İlgili olabilecek diğer tur sayfalarımız

Yeşil kelimesinin, doğasında anlam kazandığı topraklar…
Argonot'ların Prensi İason, Altın Post'un muhafızı olan ejderi öldürmek için geldiği topraklarda en kudretli cadı Prenses Medea'ya aşık olur.
Prenses, Tanrı Hypnos'la (uyku) anlaşma yapar ve ejderhayı uyutur. İason da mızrağı ile ejderhayı öldürür, Altın Post'un sahibi olur. Yıllar sonra bölgeye Yason Burnu (Ordu kıyılarında) adı verilir. Prenses, İason ile evlenir. Yıllar sonra İason başka bir kızı sevince, Medea da çocuklarını öldürür. Bunun üzerine İason intihar eder. Daha sonra Medea, Atina, Gürcistan derken Yason Burnu'na geri döner. Daha sonra ne yaptı? Yason Burnu'nda söylenti çok! Hangi kılıklara büründü? Aramızda mı? Bilinmiyor... Tarihte bilinen en kuvvetli cadı Medea’ydı çünkü!
Masallarla renklenmiş tarihini, yeşilin bin bir tonunu sunan doğal güzellikleriyle süsleyen toprakların adı...
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.