Filtreleme Seçenekleri
  • Sırala
  • Filtre
Tur tipi
Dönem
Ağustos'15
Eylül'15
Fiyat aralığı (kişi başı)
888.99 EUR
1375.2 EUR
888.99 TL
1375.2 TL
Süre
4 gece
8 gece
Kalkış yeri

Gaziantep Turları

Toplam 5 tur bulundu, filtrelerinize uygun 5 adedi gösteriliyor.
Kriterlerinize uyan tüm turlar için kişi başı başlangıç fiyatları
Klasik Gap
28 Ağustos 2015-11 Eylül 2015 arası tarihlerde, Gap’ın tüm sırlarını öğrenmek isteyenlere…
Hemen Satın Al
GAP Rüyası
28 Ağustos 2015-11 Eylül 2015 arası tarihlerde, GAP’ın tüm sırlarını öğrenmek isteyenlere…
Hemen Satın Al
Otobüs Gidiş Uçak Dönüş Gap (Atlasglobal Havayolları ile)
29 Ağustos 2015 tarihinde, Gap’ın tüm sırlarını öğrenmek isteyenlere…
Hemen Satın Al
Butik Gap (Atlasglobal Havayolları ile)
2 Eylül 2015-16 Eylül 2015 arası tarihlerde, GAP’ın tüm sırlarını öğrenmek isteyenlere…
Hemen Satın Al
Güney Doğu Anadolu’nun geleneksel değerlerini korurken modernleşme sürecini de ihmal etmemiş şehridir Gaziantep. Şehre girdiğiniz andan itibaren modern bir çehre karşılar sizi… Gaziantep Kalesi, baklava, antepfıstığı ve Zeugma Mozaik Müzesi ile gezginleri her an kendine hayran bırakacak bir detayla ağırlar.

İlgili olabilecek diğer tur sayfalarımız

Tarihsel değerlere verilen önem…
Türkiye’nin hatta dünyanın en önemli mozaik müzelerinden biri olan Zeugma Mozaik Müzesi, içerisinde barındırdığı Çingene Kız mozaiği ile dünya çapında ünlüdür. Dolayısıyla her daim yerli ya da yabancı yüz binlerce turistin ilgi odağı olmayı başarır.
Antep fıstığından baklavasına, kebaplarından kırmızı biberine kadar mutfağıyla da Türkiye’nin gözbebeği olan şehir; Şehitkamil, Şahinbey, Oğuzeli, Yavuzeli, Nizip, Araban, Karkamış, Nurdağı ve İslahiye ilçeleri ile GAP turlarının en dikkat çeken destinasyonlarından biri. Bahar aylarından oldukça popüler olan GAP turları ile şehri keşfetmek isterseniz iklim ile ilgili birkaç noktaya dikkat etmekte fayda var. Akdeniz ve Karasal iklimin etkilerini görebileceğiniz kentte yaz ayları çok sıcak iken, kış ayları şiddetli soğuk geçer. Ölçülen en yüksek sıcaklık 42, en düşük sıcaklık ise -13 °C' olarak bilinir.
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.