444 0 387   |      Şimdi Arayın
Kibris-Erken-Rezervasyon-Otelleri
-
2 yetişkin, 0 gece
Aramayı değiştir

Kıbrıs Erken Rezervasyon Otelleri

Sırala

Kıbrıs Erken Rezervasyon Otelleri

Türkiye'de tatilin adresi Etstur, 25. yılını muhteşem indirimlerle ve fırsatlarla kutluyor! Birlikte eğlence dolu, renkli, konforlu ve güvenli nice tatillere… 


Bu yaz da unutulmaz anılar biriktireceğiniz bir tatil için Etstur'un 25. Yıla Özel Fırsatlı Kıbrıs Otelleri'ne göz atın!

Akdeniz'in en büyük adalarından Kıbrıs, tarihi mirası sıcak iklimi ve pasaportsuz-vizesiz gidebilme özelliğiyle gözde bir tatil bölgesi. Uzun süren yaz döneminde eğlence dolu bir atmosfer sunan Kıbrıs otellerinde erken rezervasyon yaparak, eşsiz plajların, ünlü sanatçıların konserlerinin ve güneşin tadını avantajlarla çıkarabilirsiniz.

Akdeniz'in tüm güzelliklerini barındıran Kıbrıs'ta doğa oldukça cömert davranmış. Kıbrıs'ın en uç noktası olan Dip Karpaz, Beşparmak Dağları, tarihi batıkları görebileceğiniz dalış noktaları, altın kumlu plajlar ve kendilerine özgü kültürel detaylarıyla Akdeniz köyleri Kıbrıs'a vurulmanız birkaç neden...

Tarihi Doku

Tarihsel süreç içerisinde farklı kültürlere ev sahipliği yapmış olan ülkenin mimarisinde bunun izlerini görmek mümkün. Adanın başlıca yapıları arasında Bellapais Manastırı, Salamis Antik Kenti, Girne Kale Müzesi, Büyük Han, St. Hillarion Kalesi, Ayios Trias Kalesi yer alıyor.

Pasaport ve Vize Bilgileri

Türk vatandaşlarının nüfus cüzdanlarıyla rahatlıkla giriş yapabildiği ülkede yabancı ülke vatandaşlarına ülkeye girişte ve en fazla 3 aylık olarak vize veriliyor. 18 yaş altı ve bakıma muhtaç olan, tek başına seyahat edemeyen misafirlerden özel bir muvafakatname isteniyor. Nüfus cüzdanı ile seyahat etmek isteyen bu kişiler sadece annesi ile seyahat edecekse, babasının muvafakatnamesi, sadece babası ile seyahat edecekse, annesinin muvafakat namesi ve anne babanın haricinde birisiyle veya yalnız gidiyor ise anne ve babanın her ikisinin de muvafakat namesi gerekiyor. Eğer çocuğun velayeti kanuni bir temsilcide ise kanuni temsilcisinin muvafakatini belirten noterce veya resmi makamlarca tasdik edilmiş muvafakat name gerekiyor.

Ayrıca pasaport ile çıkış yapmak isteyen T.C vatandaşları 15 TL çıkış harcı ödeyerek pasaport ile çıkış yapabilirler. (Nüfus cüzdanı dışında kimlik yerine geçen diğer belgeler geçerli olmuyor.)

Alışveriş Keyfi

Herhangi bir yurt dışı seyahatinizde karşınıza çıkabilecek alışveriş imkanları burada da sizi bekliyor. İngiliz kültürünün izlerini taşıyan ülkede İngiliz kültürüne özgü işlemeler, el sanatı eserleri satan dükkanların yanı sıra tekstilden elektronik eşya satan mağazalara kadar birçok seçenek mevcut. Ayrıca ülkeye geçiş yaparken geçiş yapma şansı olan freeshoplar da bir diğer alışveriş alternatifi olarak misafirleri bekliyor.

Kıbrıs'a Özgü Tatlar

İngiliz, Rum ve Türk kültürünün birleşiminden meydana gelen ülke mutfağı, yepyeni bir damak lezzeti sunuyor. İster açık büfe servis hizmeti sunan otelinizde keyifli bir yemek yiyebilirsiniz isterseniz de Girne Limanı ve çevresinde yoğunlaşmış restoranlarda farklı tatlar deneyebilirsiniz.

Erken Rezervasyon Kıbrıs Otelleri 2016

Deniz, kum ve güneş üçlüsüne eğlencenin eşlik edeceği bir Akdeniz tatilinin en popüler adreslerinden olan Kıbrıs'ta planınızı erkenden yaparak, hem otellerin en kalabalık olduğu dönemde yerinizi garantileyebilir hem de daha az ödeyerek tatili keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Kıbrıs Otelleri Fırsat

Etstur'da her yıl kasım-aralık aylarında başlayan erken rezervasyon kampanyası ile belirli otellerde karşınıza çıkabilecek indirim fırsatlarıyla tatilinizi uygun fiyatlar üzerinden erkenden satın alabilirsiniz. Yaz sezonu yaklaştıkça artan fiyatlardan etkilenmek istemiyorsanız eğlence dolu Kıbrıs Otelleri'nde planınızı hemen yapın, 2016 yazını erken rezervasyon ile daha avantajlı yaşayın.

Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.